MaŁe Super? A Może Lepsze WiĘksze?

mea_culpa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Z domu :P
A ja mam 170 i w sumie dobrze mi z tym :p ani za mało ani za dużo. I buty wyższe mogę ubrać...( tak, jakbym je nosiła:p). No a chłopak to dobrze jak jest wyższy, tak sobie myślę. :)
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Ja mam 160... chciałabym byc nieco wyższa,no ale cóż :/ dobrze jest jak jest :eek:k:
moje słoneczko powtarza,że małe jest piękne :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja to bym chciala byc wyzsza o jakies 5 cm a mam gdzies okolo 165 cm
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ja mam ponad 170 cm (w dowodzie mam 174cm :) ), ale nie wiem dokładnie ile. Chciałabym być ale trochę niższa ;) Ale ogólnie jestem zadowolona hehe
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja mam 170. Lubię swoje ciało. Nie wstydzę się go.
Nie zmieniłabym się za nic na świecie.
Mój eks chłopak z którym podobno miałam spędzić resztę życia był ode nnie o 20cm wyższy. Jak każdy głupek może policzyć miał 190cm wzrozstu.
Czułam się przy nim bezpiecznie. Moja koleżanka Joaśka, ma 180cm, a jej mąż /narzyczony ma 170cm. trochę to dziwnie wygląda.

Ja mam 170. Lubię swoje ciało. Nie wstydzę się go.
Nie zmieniłabym się za nic na świecie.
Mój eks chłopak z którym podobno miałam spędzić resztę życia był ode nnie o 20cm wyższy. Jak każdy głupek może policzyć miał 190cm wzrozstu.
Czułam się przy nim bezpiecznie. Moja koleżanka Joaśka, ma 180cm, a jej mąż /narzyczony ma 170cm. trochę to dziwnie wygląda.
 
D

_-_ DeViL _-_

Guest
Zdecydowanie wolę mniejsze partnerki odemnie !! Mój Aniołek jest malutki i jest na Bardzo dobrze!! Moge Ją wszędzie schować !! Kocham Cię Aniołku :D
 

WYSEK071

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
wysokie dziewczyny maja piekne nogi......ale i tak wole srednie(do 170cm) sam mam 184 wiec chyba moze byc....
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
fajnie to ja sie nie klasyfikuje 173cm
ehhhhh.... smutna rzeczywistość :D
 

Romeo206

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Radomsko
Ja osobiście wolę niższe dziewczyny,chociaż te wyższe ode mnie też mi się podobają :p
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Jak zawsze powtarzam MAŁE JEST PIĘKNE :) Wole mniejsze dziewczęta one częściej są słodkie :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
normalnie sie rozpływam tak slicznie mnie nazwałaś :*:*:*:*:*:*
ale jak dla mnie przy wzroscie 180 to do 175 jest superowo wiec wy jestescie doskonałe :rumieniec: :rumieniec:
No cóż.... czasami trzeba trochę posłodzić ;)
Tylko się nie rozpływaj, bo z kim później będzie się tak milutko konwersować... oczywiście nie liczac tysiące innych forumowiczów... ale to już nie to samo ;) :p
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ja sam mam 183 i lubie malutkie kobietki ponizej 160 ale i te o wzroscie okolo 180 mnie kreca nie przeszkadzaloby mi ani szpilki ani jakby byla wyzsza
 
Do góry