Magik

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
nie ma co przesadzac magika juz nie ma i tyle to jakas mania na jego temat ale fakt faktem robił dobra muzyke
 

maleo007

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
w sumie to wszytskie kawalki Magika sa dobre.. ale najbardziej podoba mi sie "jestem bogiem" , "plus i minus" moge sluchac godzinami i nigdy mi sie nie znudzi... <szacuneczek> [*] .pzdr
 

fokusmok

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Powiem szczerze, że prawie nic innego poza paktofoniką nie słucham zreszta widać po moim nicku. PFK ma piosenki które nigdy się nie nudza i sa poprostu za:cenzura:iste. Jednym słowem klasyki.
Najlepsze wg mnie są kawałki:

1. Jestem Bogiem
2. Chwile ulotne
3. Rób co chcesz
4. 2 kilo
5. Priorytety
 

markow1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jak prawie każdy kto wypowiadał sie w tym temacie lubie piosenki magika. Od ok. 5 lat słycham pfk i k44 i musze powiedziec ze na dzien dzisiejszy nie ma rapera który mógł by dorównac magikowi. Moja ulubiona piosenka to Powierzchnie tnące, pijani powietrzem i wielki dzięki. pozdro dla fanów magika
 

Ficu777

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
218
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mam wiedzieć?
Dla mnie wszystkie Zwrotki,Piosenki MAGIKA są boskie,jest coś w nich ,,czarującego'' chce się ich słuchać non-stop.Ja potrafię czasem słuchać jednej zwrotki Magika przez 30 min.
Najlepsza piosenka?
Ciężko wybrać ogólnie to wszystkie,ale Rób Co Chcesz to mistrzostwo...!
i w Kaliber 44 - ,,+'' i ,,-'' z początku ta piosenka wydawała mi się być (sorki za słowo) głupia,bo jej nie rozumiałem,ale po wsłuchaniu się w tekst i analizie słów jest Za:cenzura:is**.
Em A Gie i Ka i Paktofonika...

Bym zapomniał,Paktofonika- Le Się Zmahauem Chyba nikt o niej nie wspomniał... Świetne Rymy Magika jak i Fokusa.



Strzałka
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
oby dwie plyty nagrane z fokusem i rahem sa genialne... z kalibrem tez super... Dla mnie wiecznie Żywy...
 

strach_sie_bac

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
W tej chwili: PFK - Powierzchnie tnące, jestem bogiem, esperanto, chwile ulotne, poptarz ;] według mnie PFK to klasyka, K44 także
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
oczywiscie, ze slucham Magika !
Mag Bogiem hh, psycho rapu !
byl, jest i bedzie najlepszy !!
drugiego takigo nie bedzie, nigdy !!
magika slucham dosc dlugo, jak zginal to wlasciwie nie wiedzialam nic o nim i w ogole, mimo ze wychowywalam sie przy jego muzyce (brat sluchal i slucha) no i przeszlo na mnie ;)

szkoda tylko ze to sie nie utrzymalo ... : "Mamy po dwadzieścia lat. Przed sobą cały świat. Przed sobą cały życia szmat"
Ech :(

ulubiony kawalek ? wszystkie. Jednakze taki naaaj to - plus i minus

wkurzaja mnie osoby ktore tez sluchaja Magika i np. tej piosenki nie rozumiejac przekazu.

Polecam przesluchania tej piosnki od tylu. ma przekaz. Ech. :(
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Magik Magik Magik .... Kiedy słucham jego kawałków kr*rwiam się, bo ma jak za:cenzura:ist* flow, typowy śląski, bardzo trudny w połączeniu z beatem... w ogóle jego texty np. "telewizor" Magik nawija tu o kobiecie, swojej żonie.... mistrzostwo poprostu ... albo "nowiny" bardzo dobry diss, bardzo nietypowy .... nic się z tym nie może równać .... albo +/- gdzie Magik nawija o swoim teście na AIDS .... Może koleś miał i coś z głową ale to co zrobił, poprostu brakuje mi słów, koleś jak dla mnie jest "bogiem". taa w moich głośnikach tylko klasyka, czyli Paktofonika :) połączeni paktem, przy dźwiękach z głośnika- to wszystko do kupy zwie się PAKTOFONIKA
.... było tylko dwóch takich na świecie Mag i Tupac ...
 

Papu

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
216
Punkty reakcji
0
Miasto
KrK
Wszystkie piosenki MAGIKA są dla mnie z.a.j.e,,,, nie ma lepsze czy gorsze wszystkie to klasyk każdy TO zna ... Jego piosenki nigdy sie nie znudza,,,
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
No Papu nie zgodzę się z tobą czy każdy zna piosenki Mag.... Może wśród nas nie ma takich sytuacji ale są pseudo słuchacze rapu i to mnie troche boli, bo myśle, że jeśli ktoś zaczyna słuchać, początkujący to powinien jednak naprawdę zacząć od PKF K44 czzy nawet Liroya.... (jeśli chodzi o pol hh) taka jest bynajmniej moja wizja... a tak niestety nie jest... w sumie każdy na swój gust, styl i upodobanie, ale zaczęcie słuchania rapu od Tedego czy kogoś tam to jednak zły początek .... z tym Tedem to taki tylko przykład, żeby mi się nikt nie dopi*rdolił :D
 

emilka0

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
A może wie ktoś, o co chodzi w kawałku 'Plus i Minus'

"Damarihuane pale, Ścierwa tez nie wale "

damarihuana ? -- co to takiego? ;>
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
A

-dejot rusza czarne puyty
-ale sie zmachałem

to nikt nie wspomniał? kawaleczki wymiatają ;)

a co do samego PFK dla mnie najlepszym MC (nawet za czasów, gdy zył Magik) był i jest Fokus ;)
 

CryWolf

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdańsk
Czemu pytacie czy ktoś jeszcze słucha Magika? (myślę, że każdy fan dobrego hip-hopu).
Kalibra i Pfk nie stworzył tylko on, ale także Joka, Dab, Fokus i Rahim. Gdyby nie oni to nie byłaby ta sama muzyka.
Sory, że się wymądrzam ale trochę mnie to złości, że jak coś to każdy mówi tylko o Magu :)
 
Do góry