Luźne rozmowy o telefonach komórkowych

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Widziałam go!
Efekt 3D genialny, spodziewałam sie czegoś gorszego, a tu takie miłe zaskoczenie. Tylko bateria szybko siada jak sie nim długo bawi.
 
N

nianiaSweet

Guest
no w sumie rzeczywiście bateria może krótko trzymać biorąc pod uwagę to ile posiada funkcji i jak cienkim modelem jest właśnie 3D
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
A ktoś ma telefon LG Cooki taki http://www.promoceny.pl/detail/rtv-euro-agd-lg-telefon-t310-cookie-style-56792/ ?? Co możecie o nim powiedzieć? Chciałbym kupić sobie nowy telefon, z dotykowym wyświetlaczem, dobrym aparatem, ale ograniczają mnie fundusze - 300 zł.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
A ktoś ma telefon LG Cooki taki http://www.promoceny.pl/detail/rtv-euro-agd-lg-telefon-t310-cookie-style-56792/ ?? Co możecie o nim powiedzieć? Chciałbym kupić sobie nowy telefon, z dotykowym wyświetlaczem, dobrym aparatem, ale ograniczają mnie fundusze - 300 zł.
Wydaje mi sie, ze lepszy bedzie GT540, może jest te 50 zł droższy, ale myślę, ze warto. Posiada androida co znacznie ułatwia korzystanie z telefonu, jest wifi. Robi bardzo ładne zdjecia (aparat 3mpix), bateria sie długo trzyma, czas czuwania ok. 500h. No i ekran duży dotykowy 3 cale.
 
N

nianiaSweet

Guest
To co jeszcze mogę dodać w sprawie GT 540 to to, że jest bardzo leciutki waży 115.5 g, ma wyświetlacz o wymiarach 320 x 480 pikseli, 3 calowy, dotykowy i oporowy, i tak to wygląda ze strony technicznej, do tego należy jeszcze dodać własne doznania co do użytkowania telefonu.
 
T

tumekXD

Guest
gt540.. dobry telefon.. lecz ekran oporowy to juz przezytek. maly wyswietlacz .. ciezko na nim sie pisze wiadomosci. uzywalem go miesiac I przezucilem sie na zte blade.. bardzo dobry telefon za 500 pln..
 
N

nianiaSweet

Guest
Czyli jednak jako użytkownik Gt540 nie masz do niego większych zastrzeżeń, oprócz oporowego ekranu?
 
T

tumekXD

Guest
Powiem tak.. w tej cenie gt540 to najlepszy telefon. Jeśli nie jestes wymagająca i telefon ma ci służyc do dzwonienia czasem do internetu to ok.. bardzo dobry telefon.. ale dla bardziej wymagającego użytkownika się on po prostu nie sprawdzi ;) mały ekran.. ciężko pisze się wiadomości ;p
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
A jak nie chcesz oporowego ekranu, przyjrzyj się X8 od Sony Ericssona. ;) Specyfikacja bardzo podobną, cena zresztą też.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Oj tam mały, mały to jest ekran tych zwykłych fonów niedotykowych, mi sie dobrze pisało na GT540
 
T

tumekXD

Guest
A no jak kto woli ;) Ja najpoerw mialem nokie 5230 .. miala nawet spory ekran.. potem przeszlem na swifta wlasnie.. ciezko mi bylo pisac.. bardzo. No ale moze to tylko przez przyzwyczajenie do noki I sporych klawiszy ;p
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Ja już tylee telefonów przerobiłem, że głowa mała. Obecnie mam nokię E52 ale zmieniam, bo to straszne badziewie jest, non stop mi pada;/ Nawet teraz mam zastępczo nokię 5130. Może za tydzień wyposażę się w jakiegoś używanego Iphona 3G.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Teraz z tego co widze nawet wsród swoich znajomych coraz wiecej osób wybiera telefony LG.Juz nawet nie mowie o tym najnowszym 3D,ale telefoniki robią teraz naprawde dobre i warto jest zwrócic na nie uwage.
 
N

nianiaSweet

Guest
no ja właśnie znalazłam porównanie kilku modeli i wychodzi na to że LG przebija już Samsunga i SE http://komorkomania.pl/2011/07/19/lg-swift-black-lepszy-od-galaxy-s-i-xperii-arc
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
no ja właśnie znalazłam porównanie kilku modeli i wychodzi na to że LG przebija już Samsunga i SE http://komorkomania.pl/2011/07/19/lg-swift-black-lepszy-od-galaxy-s-i-xperii-arc

Ten artykuł to dno i metr mułu. Autor skoncentrował się tylko i wyłącznie na zaletach LG, marginalizując zalety Samsunga i olewając SE :/

O błędach merytorycznych nawet nie wspomnę :phi:
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dlaczego tak trudno dla wielu osób uwierzyć, że LG ma coraz lepsze telefony? Które zupełnie dorównują innym modelom z wyższych półek a nawet je przebijają.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dlaczego tak trudno dla wielu osób uwierzyć, że LG ma coraz lepsze telefony? Które zupełnie dorównują innym modelom z wyższych półek a nawet je przebijają.

Pewnie dlatego, że różni ludzi mają różne wymagania wobec telefonów. To co dla jednej osoby będzie zaletą - nie koniecznie musi być dla drugiej. Poza tym dla osób które od wielu lat korzystają z telefonów np. Nokii przesiadka na LG nie należy do najprzyjemniejszych. Trzeb trochę czasu by przyzwyczaić się do nowego menu etc. Kolejna sprawa: nie każdy jest obiektywny podczas oceny.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Poza tym dla osób które od wielu lat korzystają z telefonów np. Nokii przesiadka na LG nie należy do najprzyjemniejszych.
Ja korzystałam z Nokii i dla mnie przesiadka do LG była przyjemnością. Widze duze różnice w tych telefonach na korzyść telefonów LG. Są mocne w obudowie, łatwe w obsłudze, fajnie sie na nich pisze i generalnie podobają mi się.
 
T

tumekXD

Guest
jedyny beznadziejny tel lg to cooki (chyba tak sie pisze ;p) lg to coraz lepsza firma.. niedawno kupilem od nich telewizor I tez sie bardzo z niego ciesze. Tej firmie mozna zaufac ;)
 
Do góry