Luźne rozmowy o telefonach komórkowych

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Tutaj można podyskutować o waszych ulubionych modelach telefonów, pytać o ich specyfikację i wszystko inne co związane jest z branżą telekomunikacyjną. :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Podbijam pytanie, co Cię najabardziej interesuje, może wspólnie odpowiemy na najbardziej interesujące Cię pytania.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Podbijam pytanie, co Cię najabardziej interesuje, może wspólnie odpowiemy na najbardziej interesujące Cię pytania.
Dzieki za zainteresowanie ;)
Juz co nieco sobie znalazłam na tej stronce http://www.lg.com/hk/mobile-phone/all-phones/LG-P500.jsp
Ale tak z ciekawości chciałam wiedziec jak sie sprawdza w codziennym użytkowaniu.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Poleca ktoś jakiś telefon z Andoroidem z niewysokiej półki cenowej? Mam na oku np. Xperia X10 mini Pro ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego w stosunku cena/jakość.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Poleca ktoś jakiś telefon z Andoroidem z niewysokiej półki cenowej? Mam na oku np. Xperia X10 mini Pro ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego w stosunku cena/jakość.

Wyżej omawiany LG Swift Plus lub Samsung Galaxy 3. Chyba najlepsze telefony w tej półce cenowej, chociaż ta Xperia też jest niczego sobie (poza tym że ma mały ekran).
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Poleca ktoś jakiś telefon z Andoroidem z niewysokiej półki cenowej? Mam na oku np. Xperia X10 mini Pro ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego w stosunku cena/jakość.
Z tych tańszych to GT540.
Sama go mam i na prawde polecam, jest bardzo fajny
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Myslę, że byłbyś zadowolony z któregoś modelu lg, zarówno GT540 jak i P500 Swift współpracują z systemem Android, P500 jest trochę droższy ale cena jego jest adekwatna do jakości.
 
N

nianiaSweet

Guest
W sumie oba są fajne, więc który nie wybierzecie to będziecie zadowoleni.
Pytanie tylko na którego Was stać!
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Z tego co się orientuję to różnica w cenie wynosi ok. 300-350 zł
Ale uważam, że na pewno warto dołożyć więcej i mieć pewność, że będzie się miało naprawdę dobry telefon.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
A tak z czystej ciekawości zapytam jaka jest róznica cenowa między tymi dwoma modelami ?
Być moze warto jednak troszkę poczekac i dołozyc i meic jednak badz co bądz lepszy model P500
Róznica nie jest az taka kolosalna, te 350 zł można dozbierać. Tylko niektórzy sa niecierpliwi, albo po prostu potrzebuja telefon na już
 
N

nianiaSweet

Guest
Różnica cenowa jest natomiast warto się też zastanowić nad tym jak dużo więcej możliwości daje nam P500 za te kilkaset złotych więcej.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Prawdopodobnie P500 zawita u mnie już niedługo (prawdopodobnie, bo oprócz niego ciekawią mnie jeszcze 2 inne modele), więc postaram się skrobnąć o nim jakąś recenzję. ;)
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
No to gratuluje wyboru :)
Myśle, ze będziesz zadowolona z tego modelu. Czekamy oczywiście na twoja recenzje
 
Do góry