-= Lublin i okolice =-

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Co do babeczek, jak już mówiłem, za tydzień zaczne PW wysyłać.

A co do znaków rozpoznawczych, ja będe cały na czarno :D
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Ja oczywiście tez na spotkanko sie pisze :D ...
O ile nic mi nie wypadnie w te dni ...
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
oho, tak se patrzę, patrzę... na tym spocie to się chyba będę jak jakiś antyk czuł :D :hahaha:
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
spox, nie ma sprawy:D
prosze panstwa, jestem za pomyslem rzuconym przez zysia, "czerwony pazdziernik" jest wskazany, toc to swieto rodem z komuny:D
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Widzę ze cos sie ozywiło na forum i ktos z Lubartowa sie nawet pojawił. No proszę :) wiec pisac kiedy i gdzie :) zobaczymy co z tego wyjdzie ...
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Ja jestem z Niemiec na trasie Lublin - Lubartów. O widzie ze mamy pierwszą dziewczyne :D Aby tak dalej :)
 

little=)

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
hejka RioDeFabrico sie kłania :] okolice Chełma dla niewtajemniczonych :) hehe
a w Chełmie jestem codziennie :p w Lbn troszke zadziej ale obamiasta sa spoko :] pozdrawiam :)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
długo się zastanawiałem o so chozi :D little=) - RioDeFabrico = Rejowiec Fabr?? :D
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
Ustalamy - koło Trybunału, każdy powinien trafić, nie da się ominąć ;)
Data - mówię mi obojętna, chociaż ze wskazaniem na 3 maja bo wtedy nie musiałbym jechać z powrotem do domu :)
Godziny - pewnie jakieś południowe, coby można dłużej sobie posiedzieć przy skrzynce i grillu :D , chyba że będzie koncepcja spotu świąteczno - poobiedniego :p

advanti - myślisz na hardcorze pojechać grill na deptaku pod ratuszem?? :hahaha: :D Prawie jak Robert Makłowicz :]
 

advanti

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór
Ustalamy - koło Trybunału, każdy powinien trafić, nie da się ominąć ;)
Data - mówię mi obojętna, chociaż ze wskazaniem na 3 maja bo wtedy nie musiałbym jechać z powrotem do domu :)
Godziny - pewnie jakieś południowe, coby można dłużej sobie posiedzieć przy skrzynce i grillu :D , chyba że będzie koncepcja spotu świąteczno - poobiedniego :p

advanti - myślisz na hardcorze pojechać grill na deptaku pod ratuszem?? :hahaha: :D Prawie jak Robert Makłowicz :]

;)
:D :D jak się bawić to sie bawić hehehe :D :D
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
No to sie zdcydujcie bo mialo byc na pocztku 2 a teraz 1 lub 3. 3 maj to odpada bo to swieto i może byc troche tłok a po drugi autobusy PKS mogol zadziej kursowac. Pozdrawiam
 

little=)

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
zysio=> nom i dobrze wymyslies :] hehe :p

a co to za spotkanko :>??

ehhh albo ja jestem tak tepa albo niewiem hehe :) bo dalej nie moge zalapac tej stronki :\
:papa:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Skoro między 1 a 3 maja nie dogadamy się, to może 29 kwietnia, sobota, godzina 12, pod trybunałem koronnym.
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
cholera... to znowu mi nie za bardzo na rękę, bo w sobotę mam trochę rzeczy do zrobienia w domu. Postaram się wykombinować żeby być, ale jest jednak znak zapytania nad moją obecnością w tym konkretnie dniu...
 
Do góry