-= Lublin i okolice =-

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
zasadniczo optymalne miejsce, przy czym na deptak stawiam ;) Tylko ZA ZIMNO JESZCZE :/ (musiałem to wykrzyczeć :D )
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jak już ktoś wspominał, na deptaku jak jest już ciepło, rozkładają stoliki i parasole - wtedy można tam iść. Poprostu, konkretną godzine i date roześle się na PW i uzgodni. Potem spotkamy się w jednym miejsu (np. Brama Krakowska czy coś) poczekamy 20minut i idziemy na piwo.

Ale poczekajmy z tym do połowy kwietnia :). Albo do początku maja to odrazu wypijecie zdrowie z okazji moich 18nastych urodzin.
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
alternatywnie w razie braku pogody knajpa o znacząco brzmiącej nazwie "Czerwony Październik" zostaje ;) Żarcie dobre, piwo też :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pogoda już zaczyna robić się ładna. Co sądzicie nt. spotkania w czasie długiego weekendu na początku maja?
 

mrowcia_14

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:ublin
Siemk@!!! ja jestem z okolic Lublina, a dokładnie to z Bychawy!!! Ktoś kojarzy Bychawe???
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no lubelskie i podlubelskie ludziki - odzywać się :D

Berials sugestię zapodał! Bez echa??
 

advanti

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór
No to przechodzimy do konkretów Panowie i Panie :eek:k:

Czas na propozycje loklizacji spotkanka :sexy: :sexy: :sexy:

początek maja jak najbardziej na :spotkanie: :piwosze:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Początek maja, czemu nie. A co do miejsca, proponuje albo spotkać się w określonej knajpie, albo powiedzmy przed Bramą Grodzką, jest taka miejscówa gdzie są kamyczki i takie duże kamienie i stamtąd rozciąga się widok na miasto. Można tam się spotkać o określonej godzinie, wymyślić jakieś hasło rozpoznające czy coś w tym stylu - chociaż jeśli o określonej godzinie będzie tam sporo ludzi to raczej będzie wiadomo że to My:D.

Więc co do konkretnych dat, może 2 maja w południe? Bo 1 i 3 maj to święta, a 2 to czas ogólnie wolny, i wtorek o ile sie nie myle.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
2 maja nie macie dnia wolnego w pracy? Przepraszam nie widziałem. Więc co do daty, jeśli komuś nie pasuje niech poprostu pisze, Advanti, gdzie jest Trybunał Koronny?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Spoko, więc komu pasuje 2 maja, godzina 12 niech się zgłasza. Inne propozycje w czasie długiego weekendu także rozpatrzymy. A miejsce jak sądze to zostaje które Advanti podał.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jest nas już trzech :D, jak nie zbierze się więcej to roześle PW do wciąż aktywnych użytkowników, którzy coś tutaj pisali zachęcającego. Z drugiej strony będzie problem z organizacją miejsca jak nas 20 będzie :D Wtedy to ognisko, a nie lokal :D.
 

advanti

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór
Niestety 2 maja pracuje :(

Proponuje 1 albo 3 maja ;) a miwjsce zawsze jakieś się znajdzie :eek:k: najwyżej pojedziemy nad zalew :papa:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A 1 bądź 3 maja, knajpy bądź sklepy spożywcze (bo jeśli pójdziemy nad zalew do nie na sucho :D) będą pootwierane?
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
ja się piszę, którego dnia to obojętne, i tak mam wolne ;] Trybunał może być za punkt zborny, ta knajpka to jeszcze nie wiem gdzie jest, ale się na weekendzie przejdę i obadam. Tylko jeszcze jakis znak rozpoznawczy może?? Przecież musimy wiedzieć kto swój człowiek ;)

Jest nas już trzech

a gdzie babeczki?? :D
 
Do góry