Lublin a jego promocja

K

kermitka

Guest
Nie jest tak źle nie przesadzajcie. Fakt,ze dworzec jest obskurny i jak się go widzi to od razu ma się ochotę wrócić skąd się przyjechało ale ogólnie jest o.k. Miasto ma swój niepowtarzalny klimat- to się liczy. Niedawno znajoma, która przyjechała z Warszawy chwaliła,że takich salonów urody( była w La Lumier) nawet w stolicy nie mają. Niby nic wielkiego ale mnie osobiście bardzo to cieszy
 
A

arkovianin

Guest
Ja jestem z Włodawy to jest 89 km od Lublina ale lubię nasze miasto wojewódzkie.To prawda ma swój klimat.Wolał bym mieszkać w Lublinie niż we Włodawie,ale niestety nie ma jak się przeprowadzić
mruga.gif
a szkoda bo miasto jest fajne...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiecie, ja troche bywalem i tu i tam
patrze na lublin z perspektywy traconych szans
a w tej materii wszystie wladze jakie pamietam staraja sie usilnie aby lublin byl dziadowskim i biednym miastem
 
A

arkovianin

Guest
Mieszkałem przez rok w Lublinie bo się uczyłem i jakoś nie miałem powodów do narzekań zawsze było co zjeść gdzie pójść a na rozwój kulturalny tego miasta nie możemy narzekać(a przynajmniej ja) a to też jakaś promocja dla miasta.Dużo przecież turystów przyjeżdża i jest zadowolonych z pobytu w Lublinie.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to sobie zestaw oferte krakowa z lubelska (dzielnik przez 3) i?
 
A

arkovianin

Guest
No i krakowska będzie lepsza ale Kraków jest lepiej sytuowanym miastem od Lublina....
 
Do góry