lubię spać w kapciuszkach lub baletkach

jolus19

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
obecnie domek
Najlepiej bez baletek, kapci i nawet skarpetek! Nie lubię, mimo, że jest cieplej. Po prostu rano czuję, że moje nogi nie są wypoczęte. A czy jest to dziwaczne? hm.. kto co lubi :p
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Proszę odnieście się do treści zawartej na tej stronie internetowej, taki wątek powstał na forum w USA, ciekawostką jest to, że opinie są zupełnie inne, a może potwierdza to tezę że Amerykanie są dziwakami, proszę o komentarze


http://www.hhplace.org/girls/11627-wearing_heels_while_sleep.html



jeżeli ktoś potrzebuj pomocy w tłumaczeniu polecam Translator (tłumacz) wielojęzykowy

http://maciek.lasyk.info/translator.html

proszę o komentarze - ale szczere :eek:k:
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Dziwactwo... Jak można spać w butach no dajcie spokój.. Ja toleruję ewentualnie skarpetki, ale śpię w nich tylko jak jestem chora :)
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
powoli będę chyba kończyć ten temat ponieważ widzę, że nie wiadomo skąd, rodzi on bardzo wiele złych emocji, sądziłem, że pójdzie to w kierunku bardziej zabawnym i sympatycznym, troszkę dziwi mnie atak jaki jest tutaj przeprowadzony, nie wiem skąd to wynika, może z narodowej natury, - jak coś wydaje mi się, że sama nie zrobię, należy zaatakować, ośmieszyć i wezwać psychiatrę.
Może i racja, sądzę, że dlatego jesteśmy tak smutnym społeczeństwem i przeważnie z chęcią podpalilibyśmy nowo kupiony samochód przez sąsiadkę czy sąsiada, kobiety pocięłyby sukienkę na imprezie dziewczynie która błyszczy w towarzystwie, sądzę, że jest w nas, mówię też o sobie, jeszcze wiele goryczy, braku uśmiechu i radości, a wszystko tratujemy na zasadzie, bij, zabijaj, dokop. Cóż sądziłem, że na forum kobiecym, jest jakaś inna atmosfera pozytywnej energii. Zdaje się że zbyt dużo oczekiwałem od was drogie Panie. Przecież temat moim zdaniem nikogo nie krzywdzi, z nikogo się nie naśmiewa, nikomu nie robi krzywdy. Niestety odpowiedzi jakie tutaj się pojawiają, mogłyby się odnosić do tego, jak ludzie są okrutni dla siebie, matki bijące dzieci, mężowie bijący matki, kobiety pijane i zaniedbujące dzieci, mężowie pijani i porzucający oraz zdradzający kobiety. Może widocznie jest lepszy obraz Polaka - agresywnego, wiecznie obrażonego i mającego pretensję, że dziś świeci słońce, a jak pada deszcz to że nie ma słońca.

Powoli kończę ten temat, wiem że pojawią się odpowiedzi - nareszcie,
po co wogóle taki temat tworzyć itd.

ale kochane Panie, mi tylko chodziło o to, żeby się dowiedzieć, czy popularne jest spanie w baletkach i tyle, a dokładnie podobnych do tych
 

Attachments

  • spanie000.jpg
    spanie000.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 18
  • spa__7.jpg
    spa__7.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 18
  • spa__9.jpg
    spa__9.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 20
  • spanie_3.jpg
    spanie_3.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 21
  • spanie_4.jpg
    spanie_4.jpg
    2,8 KB · Wyświetleń: 17
  • spanie_5.jpg
    spanie_5.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 22
  • spanie_6.jpg
    spanie_6.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 19
  • spanie_1.jpg
    spanie_1.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 15
  • spanie_2.jpg
    spanie_2.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 20

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
jak dla mnie to dziwne a nawet bardzo dziwne zrozumiem te baletki ( 2 ostatnie obrazki)bo to tak trochę jak skarpetki (zimą zdarza mi się w nich spać) ale trampki ? adidasy?to już totalne przegięcie.
mogę zrozumieć także szpilki pod warunkiem że to tak tylko na chwile przy grze wstępnej ale nie na całą noc.
no dajnie spokój..
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Nie mogła bym zasnąć z czymś na nogach. Zawsze śpię na boso. Pomijając wygodę, jest to bardziej higieniczne. Kiedyś przecież ta stopa musi odpocząć od buta i pooddychać :/ Dla mnie nawet spanie w skarpetkach byłoby nie do zniesienia, a co dopiero w jakichś bucikach...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
arystotelesplaton Zakładam ,że temat został stworzony ,żeby zobaczyć jak bardzo popularne jest to w Polsce. Więc się chyba dowiedziałeś ,że nie jest ...
 

delikatna

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
a czy to ważne...
jak chodziłam do przedszkola i jeszcze wcześniej to spałam w skarpetkach :D
teraz w życiu bym nie pomyśłała żeby założyć sobie jakieś buty czy tam kapcie i pójść spać w nich :huh:
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
pamiętacie te czasy na leżakach, trzeba było mieć zamknięte oczy, w piżamce.... teraz już dzieci nie mają przymusu spania w przedszkolu, no ja jeszcze źle wspominam zupę mleczną i podeszwy na obiad z buraczkami do tej pory mam obrzydzenie. Przedszkole generalnie źle wspominam..... ale to były przecież lata 70/80
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
tak sobie pomyślałam że spanie w butach to jak czekanie na śmierć.
bez sensu... niczym w trumnie tam będę spała w butach
jeszcze mi nie śpieszno na drugą stronę.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
jak pierwszy raz zajrzałam na ten temat to też o tym nie pomyślałam dopiero po jakimś czasie tak jakoś to skojarzenie samo przyszło
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
tak sobie pomyślałam że spanie w butach to jak czekanie na śmierć.
bez sensu... niczym w trumnie tam będę spała w butach
jeszcze mi nie śpieszno na drugą stronę.

Masz rację można to tak odebrać...ale nie koniecznie.
Ale mój tata mówi jak zawsze pale świeczki ,że sobie świeczki pale za życia ...a powinni mi palić po śmierci ..mimo tego i tak to robię ;)
 
Do góry