lubię spać w kapciuszkach lub baletkach

emliczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja często chodzę spać w skarpetkach typu baletki. Mam słabe krążenie i bardzo marzną mi ręce i stopy. Oczywiście w czyściutkich, po domu mam inne. Chodzę nawet w takich puchowych jak kołdra. Nie widzę nic dziwnego we wchodzeniu do łóżka w kapciuszkach. Siedzisz w łóżeczku i sobie czytasz albo oglądasz TV a w nóżki ciepło. I śpi się w nich też wygodnie, aż do rana. Coraz więcej jest takich kapci w sklepach /H&M, KappAhl, Cubus, Jysk czy inne/. Są też, dla zmarzlaków jak ja, piżamy-pajacyki ze stopami dla dorosłych /i to nawet dla facetów/. Na zachodzie więc to chyba normalne.
Kiedyś trzeba było kapciuszki sobie wydziergać, teraz można już kupić i to nie tylko wełniane. Mam taki z Ameryki kapcie-baletki z zamszową podeszwą właśnie do spania. Śpię też w wełnianych z paseczkiem na guziczek, coraz popularniejszych w Polsce.
A co moje kochanie na to? Że nic. Że jak drugiemu nie przeszkadza to można i majtki nosić na głowie /mam nadzieję, że czyste! i nie publicznie! - bo to już: "osiąganie zadowolenia przedmiotem należącym do partnera"/.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
A ja często chodzę spać w skarpetkach typu baletki. Mam słabe krążenie i bardzo marzną mi ręce i stopy. Oczywiście w czyściutkich, po domu mam inne. Chodzę nawet w takich puchowych jak kołdra. Nie widzę nic dziwnego we wchodzeniu do łóżka w kapciuszkach. Siedzisz w łóżeczku i sobie czytasz albo oglądasz TV a w nóżki ciepło. I śpi się w nich też wygodnie, aż do rana. Coraz więcej jest takich kapci w sklepach /H&M, KappAhl, Cubus, Jysk czy inne/. Są też, dla zmarzlaków jak ja, piżamy-pajacyki ze stopami dla dorosłych /i to nawet dla facetów/. Na zachodzie więc to chyba normalne.
Kiedyś trzeba było kapciuszki sobie wydziergać, teraz można już kupić i to nie tylko wełniane. Mam taki z Ameryki kapcie-baletki z zamszową podeszwą właśnie do spania. Śpię też w wełnianych z paseczkiem na guziczek, coraz popularniejszych w Polsce.
A co moje kochanie na to? Że nic. Że jak drugiemu nie przeszkadza to można i majtki nosić na głowie /mam nadzieję, że czyste! i nie publicznie! - bo to już: "osiąganie zadowolenia przedmiotem należącym do partnera"/.


Ponieważ masz 1 post i podobny styl pisania do arystotelesplaton śmie twierdzić ,że to jedna i ta sama osoba :mruga: Nie osądzam bo 100% pewności nie mam ale temat się nie kręcił i dużo osób było przeciw...
Mam nadzieje ,że się mylę . ;)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Ponieważ masz 1 post i podobny styl pisania do arystotelesplaton śmie twierdzić ,że to jedna i ta sama osoba :mruga: Nie osądzam bo 100% pewności nie mam ale temat się nie kręcił i dużo osób było przeciw...
Mam nadzieje ,że się mylę . ;)
racja coś tu brzydko pachnie <_<
ale to chyba można sprawdzić ;)
raport
 

emliczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Można sprawdzić. Nie jestem arystotelesem. Po wejściu na modę to był pierwszy temat. A spanie w adidasach wydaje mi się niekomfortowe. I nie imprezuję tak by potem zasypiać w glanach.
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
to prawda wpisu pod pseudonimem emilczek ja nie dokonałem, zastanawia mnie tylko czy mamy do czynienia w tym przypadku z wypowiedzią kobiety ? Miło jednak słyszeć taką odmianę wśród słów które jednak nie aprobowały tego pomysłu. Tak naprawdę dziwne byłoby tworzenie tematu a później wypowiadanie się pod różnymi nickami ponieważ do niczego taka sytuacja nie prowadziłaby czyż nie mam tutaj racji. Swoją drogą osobiście wydaje mi się że nawet osoba która wpisała się że lubi w ten sposób spać nie należy do mniejszości, mniejszości, powiem wam szczerze że naprawdę spotkałem się z wypowiedziami wielu kobiet które tak lubią spać oczywiście to były prywatne rozmowy i wypytywanie się na ten temat ale jednak nie było tak że nikt w ten sposób nie chodzi spać i rzeczywiście muszę się zgodzić z emilczek - mam nadzieję że to nick który bierze się od imienia emila, staje się to co raz bardziej popularne, ale w piżamie pajacyku w życiu nie poszedłbym spać jakoś mi to się dziwacznie kojarzy, ale to prawda jak się komuś podoba to nie ma problemu osobiście sam chyba nie założyłbym czegoś takiego za bardzo wydaje mi się to jednak zarezerwowane dla dzieci
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
tylko i wyłącznie gołe stopy.
W ogóle nie znoszę skarpetek ani niczego innego na stopach!
Niestety do kozaków muszę coś ubierać. Ubieram skarpetki typu "pończochy". Prawie w ogóle ich nie czuć.
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
to prawda co piszą tutaj osoby, że dla większości z nich spanie z gołymi stopami to przede wszystkim akt odpoczynku i wytchnienia po ciężkim dniu pracy, wielu przechodzonych kilometrach. W naszym temacie pojawiają się różne odpowiedzi w przeważającej części opinie negatywne jeżeli chodzi o spanie w baletkach czy kapciach. Pora roku zimowa, kojarzy się zresztą z takim właśnie osobliwym ciepłem i przyjemnością. Zastanawiam się czy pojawią się jeszcze jakieś wpisy. Kiedyś jak będzie chwilka to z ciekawości napiszę wam co wynikło z dociekania na temat tego fenomenu jak się okazuje, serdecznie pozdrawiam
 

arystotelesplaton

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Już wcześniej miałem dokonać podsumowania tematu, ociągałem się ociągałem aż wreszcie zabiorę się za kilka słów. Tworząc ten temat naprawdę nie spodziewałem się, że będzie aż tak kim mało pozytywnych odpowiedzi. Szczerze mówiąc myślałem również że będzie do tego tematu bardziej pozytywne podejście, może takie bardziej na ludzie, z uśmiechem i takim ciepłem jako coś subtelnego.
Przyznam się wam że kiedyś zrobiłem taką sondę właśnie przez GG zadając praktycznie dokładnie to samo pytanie co na początku tego postu. Sprawdzałem reakcje i odpowiedzi jak odpowiadają osoby częstokroć oczywiście odpowiadały osoby tak samo jak wy - zaznaczam że pytanie kierowałem jedynie do kobiet - ale też pośród tych odpowiedzi było sporo pozytywnych, ale szczerze mówiąc nie sądziłem że tak wielu osobą kojarzy się to z erotyka. Powiem wam jedno, że spotkałem kilka osób które tak chodzą spać. najczęściej sa to kapcie maskotki bardzo dużo spotkałem takich osób - kobiet lub dziewczyn. Troszkę zaskoczony byłem kiedy dowiedziałem się że jednak sporo kobiet lubi chodzić spać w adidasach albo halówkach, bucikach sportowych, może nie takie typowo sportowe adidasy ale typu miękkich butów sportowych typu keds czy jarmilki takie czeskie trampki. Sporo było osób które spia tak co noc.... i właśnie one powiedziały że to im daje jakieś poczucie bezpieczeństwa, subtelności. Spotkałem się też z osobami które chodzą spać w balerinkach.... typowych balerinkach albo baletkach - ale w baletkach to bardzo często osoby które też tańczą.
Jedna jednak historia była dość ciekawa,
Raz rozmawiałem z kobietą, którą zaciekawił ten temat, powiedziała że musi spróbować, to ja jej powiedziałem że najlepiej w bucikach które najbardziej lubi. Ona powiedziała że bardzo lubi muszkieterki, okazało się że ma skórkowe i materiałowe i szaleje na ich punkcie. więc postanowiła pójśc w nich spać. Zaznaczam że dorosła kobieta, matka dwójki dzieci, bardzo jej to się spodobało, nawiązaliśmy przez to znajomość, rozmawialiśmy na tematy różnorakie, ale okazało się że jej to się tak spodobało że przez całą zimię tak chodziła spać w tych muszkieterkach skórkowych. Jak się zrobiło ciepło to zakładała balerinki ale muszkieterki pozostały nawet tej zimy. Powiedziała że tak się przyzwyczaiła że jak jechała na delegację w hotelu specjalnie zakładała je do spania czy jak jechała do swojej mamy wraz z dziećmi.

Na kobiety matki które śpią w bucikach napotkałem się kilkukrotnie zdając to pytanie jedna kobieta z Dusseldorfu, która ma nawet specjalne buciki do spania, ale to się naprawdę często zdarzało, dzięki temu pytaniu nawiązałem też dużo znajomości

pozdrawiam
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
OMG wróciłeś.
Tak się tym podniecasz ,że zaczynam zastanawiać się czy to nie jest jakieś Twoje zboczenie . :lol:
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
czy ja wiem, żadne podniecanie się a zapewniam nie ma z tego grzybicy


Problem w tym ,że dla stóp sen to jedyny czas kiedy mogą pooddychać. A ubierając na noc jakieś buty to uniemożliwiasz.
Wtedy jest bardzo duże prawdopodobieństwo grzybicy.
arystotelesplaton'ie w jakich spisz butach?
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Skarpetki uwielbiam do spania najlepiej wełniane i cieplutkie bo mam słabe krążenie i zwykle mi zimno :) A co do spania np w szpilkach to czysta przesada, ani to wygodne ani potrzebne. Ale każdy ma jakiś fetysz :)
 

emliczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Poison, coś cię jednak ciągnie do tego tematu, że co chwilę ripostujesz.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Emliczek Tak ciągnie mnie ludzka głupota z której chcę się pośmiać :lol:

W jakich śpisz butach ?
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Jak dla mnie to dziwne :mruga:. Nigdy mi się nie zdarzyło spać w butach. Co najwyżej w skarpetkach i to wtedy, kiedy jest mi naprawdę zimno.
 
Do góry