Lubicie jak dziewczyny piją ? Podobno są wtedy łatwiejsze...

Equlleus

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
179
Punkty reakcji
0
tatuś sie znalazł hehehe
praw morały swojej dziewczynie albo swoim poplecznikom na forum.
ode mnie sie odwal maluczki cżłowieczku.
i nie pisz do mnie na priv bo juz ci powiedzialem ze gejostwa nie preferuje....
No i nadal sie siebie wstydzisz...
Masz kompleksy odnosnie "maluczkich" rzeczy ? Cóż, niektóre części ciała masz na pewno malutkie, co widać po postach... (o mózg mi chodzi)
Po drugie gejem nie jestem, ale widać ze Ty sie coś do gejów przyczepiłeś.. kiedyś słyszałem o takim przypadku... facet jechał po gejach jak sie dało.. a na koncu okazało się ze sam jest gejem... czyżby coś podobnego ?
Po drugie w privach pytałem się tylko dlaczego uważasz ze jestem gejem... nie odpowiedziałeś, więc przestałem pisać.
Radzę Ci po prostu, zejdź ze mnie, bo ja naprawdę potrafię unieprzyjemnić życie :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
oj dobra juz przestancie bo chyba nikt nie ma zamiaru tu czytac waszych kłutni :/ nie zwracajcie na siebie uwagi mzoe to pomoze
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Asica ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałam (szczęście? :D)
ale to, że jak się ktoś upije to jest bardziej odważny tyczy się i kobiet i facetów :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
caramell na dyskotekach to jest cała masa takich chlopaków czy facetów.... to jest straszne.... ja w ogole nie wiem co oni sobie wyobrazaja.... na szczescie nigdy nie pije za duzo.... :p
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
sama jestes zalosna...

zapisz sie do rodziny chrzestackiej... tam ojciec dyrektor ci pomoze...

:bag:



Po pierwsze jestem facetem nie babką, ale wspaniałomyślnie Ci wybaczam: głupota to nieszczęście a nie przestępstwo;
Po drugie ja się nie użalam nad sobą tak jak Ty, siłą rzeczy to Ty jesteś żałosny;
Po trzecie co to jest rodzina "chrzestancka"??;
Po czwarte nie chcę pomocy nikogo bo mi nie potrzeba; Tobie jednak przydałby się psycholog;
Po piąte rozśmieszasz mnie: uwierz mi że swymi maluczkimi postami mnie nie rozwścieczysz :)

Ahh... faktycznie na twoim miejscu też bym żałożył ze wstydu taką torbę...
Aha i jeszcze jedno...co Ty masz niby do homo?
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
jeśli ktoś proponuje mi piwko któreś z kolei i mówi "napij się będziesz łatwiejsza" wtedy odpowiadam "jestem łątwa tylko ty jesteś :cenzura:", jak mówie to z ogromnym uśmiechem na twarzy i prosze o soczek wtedy zazwyczaj ich zatyka i nie bardzo wiedzą co powiedzieć, a tak serio to ja jak troszeczke więcej wypije to jestem odważneijsza a napewno nie łątwa jeśli ktoś jest łaywy to nawet po kawie można z z nią zrobić co się chce
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Kotlowy
Serpens
TyDraniu

Proszę o zakończenie tej rozmowy, która nic nie wnosi do tego tematu.
A Ty się Kotlowy chamuj, bo to forum a nie jakiś burdel żeby się wyzywać. I może zastanów się dlaczego nikt Cię nie lubi <_<
Bo każdy może wyrażać swoje zdanie, ale bez zbędnych epitetów :/
 

facetzjajami

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
kurcze ale sa tacy faceci ktorzy specjalnie upijaja kobiety zeby byle łatwiejsze.....i pozniej je wykorzystuja to juz jest szczyt hamstwa... bo jak kogos stac na staiwanie dziewczynie mase drinków czy wodki to niech idzie do burdelu jak mu sie chce a nie wykorzystuje niewinne dziewczyny.... :/


takie niewinne to one pewnie nie są. powinny uwazac.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
masz racje przecież nikogo na siłe niktdo picia nie zmusza przeciez mają rozum może mały ale jednak coś pija bo chcą a jak nie znają umiary to mają za swoje jakoś mnie nie upili jeszcze :p
 

facetzjajami

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
No i nadal sie siebie wstydzisz...
Masz kompleksy odnosnie "maluczkich" rzeczy ? Cóż, niektóre części ciała masz na pewno malutkie, co widać po postach... (o mózg mi chodzi)
Po drugie gejem nie jestem, ale widać ze Ty sie coś do gejów przyczepiłeś.. kiedyś słyszałem o takim przypadku... facet jechał po gejach jak sie dało.. a na koncu okazało się ze sam jest gejem... czyżby coś podobnego ?
Po drugie w privach pytałem się tylko dlaczego uważasz ze jestem gejem... nie odpowiedziałeś, więc przestałem pisać.
Radzę Ci po prostu, zejdź ze mnie, bo ja naprawdę potrafię unieprzyjemnić życie :)


Ja tez slyszalem ze jestes gejem. :D Nie masz sie czego wstydzic. :)
Po prostu taki jestes i to nie twoja wina. Jezeli wolisz chlopcow to o tym oficjalnie mow a nie sie wzbraniasz.
Kotlowy ma calkowita racje moim zdaniem. :eek:k:
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Kotlowy
Serpens
TyDraniu

Proszę o zakończenie tej rozmowy, która nic nie wnosi do tego tematu.
A Ty się Kotlowy chamuj, bo to forum a nie jakiś burdel żeby się wyzywać. I może zastanów się dlaczego nikt Cię nie lubi <_<
Bo każdy może wyrażać swoje zdanie, ale bez zbędnych epitetów :/



O wielki moderatorze, racz wybaczyć swemu wyznawcy który tak pohańbił to święte forum...czy w twoim sercu znajdzie się litość dla takiego grzesznika jak ja..?

A tak serio jeżeli on odczepi się ode mnie i od innych to ja odczepie się od niego <_<

A ten jegomość biorący udział w dyskusji to Equlleus

A "hamuj" pisze się przez "h" :aniol:
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
:rotfl2: oj Deras to byol dobre....ale sie usmialam :p
Co w tym śmiesznego? :/

O wielki moderatorze, racz wybaczyć swemu wyznawcy który tak pohańbił to święte forum...czy w twoim sercu znajdzie się litość dla takiego grzesznika jak ja..?
Wiesz, co? :mruga:
Jesteś The Best :D
Pełen szacunek 4u.


Wracając.
Lepiej żeby kobiety nie piły, tyle co niktórzy faceci... :/
Bo potem z nimi się nie da wytrzymać...
Chociaż ja osobiście stwierdzam ze wszystkie dziewczyny które "znam osobiście"* nie piją.
Więc mam spokój... :)

*czyt- z widzenia, nie na forum, itp, itd.
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
:cenzura: prsawda chyba że upijesz dziewczyne na nieprzytomności to ja możesz zgwałcić ale to było by chamskie i okropne ja uwazam że dziewczyne te takie suki dziwki moga dawac jak się upija a dziewczyny które są na poziomie i maja rozum to takie nie sa ja akurat sie z sukami niezadaje;] .pozdro. (niechciałem nikogo urazić)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kazdy z nas jest odawzniejszy jak wypije, ale to nieznaczy ze nasza odwaga musi zaraz kierowac sie w strone sexu, odwaga to tez rozmawianie na tematy na ktore malo rozmawiamy bo np. sie wsydzimy.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
od czasu do czasu, do "humorku" ;) czemu nie...
Ale jak się laski upijają do nieprzytomności i później wyprawiają różne rzeczy to ja normalnie mam dość jak taką widzę...
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Powiem tak lubie jak pije , ale nie jak sie upija . Tak jesli dziewczyna jest pijana jest dużo latwiejsza. Ale mnie takie nie obchodzą.
 
Do góry