Lubicie jak dziewczyny piją ? Podobno są wtedy łatwiejsze...

Kotlowy

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Kotlowy - "Mam cie gdzieś" a "przywale ci p****" to dwa różne zdania i sensem również się różnią...
Na forumowisku panują pewne zasady i logując się na forumowisku wyrażasz akceptację panującego tu regulaminu, rzadko kiedy tu ktoś kogoś poucza, ale wybacz w tym momencie to chyba było potrzebne...


nikt mnie nie lubi
 

Equlleus

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
179
Punkty reakcji
0
Jak komuś piszesz ze jest pedałem mimo tego ze nie jest, to zaczyna uważać Cię za kłamcę, a kłamców trudno polubić :)
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
A dlaczego miałabym cie wyśmiewać?? Czy wiek to taka wstydliwa i śmieszna rzecz? Chyba nie... po prostu twój wiek wiele by mi wyjaśnił co do twojego zachowania, może przechodzisz po prostu taki buntowniczy okres i wmawiasz już sam sobie że nikt cie nie lubi i każdy się śmieje ;)
Więcej wiary w siebie i odrobina szacunku, bo jak siebie nie szanujesz to inni tym bardziej ;)
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Panowie i panie po co te spory, kotłowy dostał już upomnienie i zadał pytanie czy dziewczyna jak pije to jest łatwiejsza, odpowiedź brzmi- nie każda ale czesto tak bywa, że sprawdz się stare przysłowie "głowa pijana, du*a sprzedana" :D
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
No wlasnie wracajac do tematu jesli chodzi o mnie nie znosze pijanych dziewczyn strasznie to wyglada pozatym strasznie sie zachowuja hihihi a jezeli chodzi o sex to lekko podpita dziewczyna moze miec wieksza ochote niz normalnie moze byc bardziej podatniejsza ale z pijana to nic nie zawojujesz predzej usnie niz sie kolo niej polozysz
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
Ja się przyłączam do opinii Teresy 20 że kobieta kiedy jest pod wpływem alkoholu staje się odważniejsza, nie mówie tu o upojonych na maxa alko lasek na dyskotekach...
Ja jak wypije piwko włacza mi się spioch i podusia mnie woła :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja zauwazylem ze dziewczyna strasznie sie nachalna robi po wypiciu :D czyt. niebezpieczna
 

Kotlowy

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Panowie i panie po co te spory, kotłowy dostał już upomnienie i zadał pytanie czy dziewczyna jak pije to jest łatwiejsza, odpowiedź brzmi- nie każda ale czesto tak bywa, że sprawdz się stare przysłowie "głowa pijana, du*a sprzedana" :D


dzieki !
 
Do góry