LOST - Zagubieni

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mi sie cos wydaje ze teraz fabula bedzie zataczac kolo. Tzn caly czas bede w tym czasie w ktorym sa ale beda szli w strone wydarzen ktore sprowadzily ich na wyspe (chyba).
Natomiast dziwne jest to ze Sun Ben, ten pilot plus i swiezi rozbitkowie znalezli sie chyba w innym czasie.
 

bercik11

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
To by był świetny film pod warunkiem, że trwałby nie dłużej niż 3 godziny. Szkoda czasu na oglądanie następnej Dynastii.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja ogladam dopiero trzeci sezon.Dwa pierwsze widzialam kiedys w telewizji.Serial uwazam za calkiem niezly,chociaz troche za bardzo sie ciagnie,momentami to sie troche telenowelowato robi.
 

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
oglądam go od początku,
widziałem wszystkie odcinki i teraz nie mógł bym tak po prostu przestać go oglądać
w dużej mierze kieruje mną ciekawość,

w 9 odcinku
Sayd zabija jednego z głównych bohaterów, bez którego dalszy ciąg zdarzeń nie może zaistnieć,
oznacza to złamanie kontinuum czasowego, już nie będzie możliwy powrót do przyszłości jaką znają
teoretycznie to co zrobił Sayd musi mieć wpływ na Sun, Bena, Franka, którzy zostali w teraźniejszości
zastanawiam się jak scenarzyści z tego wybrną
<- spoiler, Caleb
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bulgari nie wszyscy oglądali dany odcinek, więc nie psuj im zabawy. Do spoilerów masz oddzielną opcję przy pisaniu postów.
 

Ixidor

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ha! Najlepszy serial wszech czasów!

Czemu tak mało osób lubi Bena i Mr. Eko? :D No ejj... Dwie najfajniejsze postacie według mnie.


Jaka jest wasza ulubiona scena?
 

Ixidor

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Eeee tam..

Najlepsze są sceny z Benem. Nigdy nie wiadomo co zrobi w danym momencie. I te jego oczy! Haha! :D

A tak w ogóle to jedna z moich ulubionych scen jest niema. Hurley dzieli się batonikiem z Benem.
Genialne.
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Zdecydowanie moj ulubiony serial ;)
Ogladalam go od poczatku i od poczatku mialam slabosc do dr Jacka :zakochany:
Ale to nie znaczy, ze nie doceniam innych postaci. Bo czym bylby ten serial gdyby nie nieprzewidywalny Ben, wciaz poszukujacy Lock i reszta stawki?
Pierwszy i drugi sezon jest swietny, natomiast trzeci w ogole do mnie nie trafil. W czwartym poziom zaczal sie podnosic, a piaty sezon to juz po prostu magia ;-) Po kazdym odcinku opadala mi kopara, a po finale sezonu to juz calkiem :p
No i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na sezon 6 ;)
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Też oglądam od samego początku, świetny film :)
Czekam aż puszczą w TVP1, bo na AXNie nie chciało mi się wcześniej oglądać :D
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
bardzo fajny, tylko jak wszystkie fajne za długo się już ciągnie, a wiadomo co za długo to nudne :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Za granicą już wyemitowano ostatni odcinek całego serialu, jak Wam się podoba zakończenie, jeśli widzieliście? Dla mnie jest trochę rozczarowujące.
 

Juliett

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Za granicą już wyemitowano ostatni odcinek całego serialu, jak Wam się podoba zakończenie, jeśli widzieliście? Dla mnie jest trochę rozczarowujące.
Mnie się podoba.
Smutne, zarazem szczęśliwe, bo w końcu są razem.
Wszystkie flashe bardzo mi się podobają, jak sobie przypominali.
Szkoda mi było Jacka.
Ostatnia scena świetna.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
mnie się bardzo podoba jak na razie obejrzałam tylko 17 odcinek brałam się za 18 ale wychodził mi jakiś błąd i teraz dopiero mogłam oglądać spokojnie ale nie po oglądałam długo bo wyskoczył mi limit ale jak na razie bardzo mi się podoba już się kilka razu popłakałam będzie mi brakowało tego serialu i tych ludzi bardzo polubiłam jaka keit sojera i innych
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Bardzo chciałem jakiegoś mocnego uderzenia i czegoś zaskakującego, ale cóż jest jak jest. Motyw z okiem był dobry. Wcale się jednak nie zdziwię jak stacja puści za jakiś czas jakiś kilkuminutowy czy sekundowy klip jak to Hurley robi za Jacoba, a tu nagle rozbija się samolot. :lol:
 
B

Bad Boy

Guest
Dodatkowe wytłumaczenie jakichś zagadek ma nastąpić wraz z wydaniem sezonu na dvd (w sierpniu), ma to być 15 minutowy dodatek do sezonu.
 
Do góry