LOST - Zagubieni

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
BTW
[ sonda ma tylko kilka opcji, bo Kate, Jack, Sawyer, John to chyba najbardziej lubiane postacie,
Charlie wg. spoilerów zginie za kilka odcinków, więc niech będzie sobie w sondzie,
no i Claire opcja dla jej miłośników ;)
z bardziej znanych to jeszcze Hurley,
Mr. Eko (zginął 3x05)
no i 3 sezon:
Desmond, Juliet, Ben ]
(ale to tak poza tematem)



Jak w temacie...
Co sądzicie o tym filmie...
-o inicjatywie Dharma
-o Innych
-o tajemnicach wyspy
-o potoworze
Czy macie jakieś pomysły jak zakończy się ten film...
Czy oglądaliście już początek 3 sezonu itd.

P.s takiego tematu chyba nie było, a nawet jeśli był to znikął w czeluściach forum...
SPOILERY BĘDĄ UKRYTE POD CZARNYMI PASKAMI
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
ja na abc już oglądałem pierwsze 6 odc. 3 sezonu... a teraz w środę 7 odcinek na abc
rewelka...
uwaga SPOILERY:
-Inni to cywilizowani ludzie, mają własne miasteczko, dostęp do nowoczesnych bajerów, paralizatorów, broni, materiałów wybuchowych...
-Kontrolują jedną ze stacji projektu Dharma - stację Hydra zajmującą się zoologią...
-Są dwie wyspy!! Inni mieszkają na tej drugiej mniejszej i tam też jest stacja Hydra...
-fałszywy Henry Gale to tak naprawdę Benjamin Linus, jak wiadomo ze spoilerów nie jest on prawdopodobnie przywódcą, bo nad nim stoi jeszcze Sheery i Jacob
-Jack został porwany z Kate I Sawyerem w finale drugiego sezonu, aby przeprowadzić operację Benjamina (Henrego), gdyż ma on zabójczy nowotwór...
-Inni mają prawdopodobnie łódź podwodną...
-mieszka wśród nich Alex - córka francuzki oraz jej chłopak Karl (jeden z Innych)
-W przyszłych odcinkach Jacka w klatce odwiedzą Cindy oraz pozostali porwani rozbitkowie, namieszano im w głowach testem psychologicznym Dharma 1, więc nie więdzą, że zostali porwani i nie przejumją się tym faktem
-Kate i Sawyer uciekną z mniejszej wyspy Innych i wrócą na tą dużą...
-Locke, Desmond i Mr. Eko przeżyli katastrofę bunkra, bunkier całkowicie implodował
-Mr. Eko zostanie zabity przez potwora (czarny dym)
-Desmond po wybuchu w bunkrze, umie przepowiadać przyszłość!!!
ocali Claire i Charliego, przepowie przemówienie Locka, ale potem przepowie Charliemu śmierć
-Locke mówi Sayidowi, że kiedyś widział potwora i mówi mu co to jest
-Locke postanawia odkryć bunkier The Flame
-Podczas eksploracji stacji Dharma The Pearl na monitorze ukazuje się jednooki mężczyzna, który niszczy kamere (teoria głosi, że jest on w stacji The Flame i kontroluje potwora)
-Inni mają prawdopodobnie problemy, gdyż sprowadzili na wyspę Juliet (specjalistę od płodności)
-Wiemy, że są dwie grupy Innych, które konkurują...
-Przed przybyciem na wyspę Inicjatywy Dharma i Innych na wyspie mieszkał ktoś Inny, starożytne plemię, to właśnie oni wybudowali kamienny posąg czteropalczastej stopy, który widać w finale drugiego sezonu...
-Inni mają umiejętność opuszczania wyspy, ale tylko oni znają wspólrzędne, które pozwalają to zrobić
-Wsypa jest niewidzialna i niewykrywalna, jest otoczona niewidzialnym polem ochronnym, nie można jej opuścić bez współrzędnych
-Po tym jak desmond przekręcił kluczyk i zniszczył bunkier Inni utracili kontakt ze światem zewnętrznym i utracili możliwość opuszczania wyspy, konsekwencje czynu Desmonda były widoczne na całym świecie, a wyspa stała się na chwilę widoczna, dlatego naukowcy wynajęci przez Penelope Widmore (ukochaną Desmonda) mogli go namierzyć...
-Penelopa wiedziała gdzie szukać Desmonda, bo firma jej ojca (Widmore Corporaion) współpracowała z Hanso Foundation i Inicjatywą Dharma...
-Hurley odnajdzie na wyspie samochód Dharmy i zgrzewki piwa Dharmy :D
-Benjamin Linus spędził na wyspie całe życie...
-Sun zabije jedną z Innych Coleen
Pickett(jeden z Innych) będzie chciał za to zabić Sawyera ale prawdopodobnie Juliet zastrzeli Picketta

jak coś mi sie istotnego przypomni z trzeciego sezonu albo jakiś nowy spoiler to dam znać
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Lost, Lost, Lost ... Wszyscy o nim mówią, a ja nie mogę zrozumieć czym tak naprawdę się zachwycają ... Pierwsze dwie części były ok, bardzo mnie wciągnął ten serial, ale trzecia cześć to już nieporozumienie. Namnożyli tyle zagadek że wręcz są one wszystkie nie do wytłumaczenia. Poza tym nie podobają mi się te wspomnienia, niektóre nic nie wnoszą do ... Akcja ciągnie się jak flaki z olejem, jak coś się wyjaśnia to pojawia się nowy problem, i nie widać końca... Pomimo to nadal będę oglądał (tylko poczekam, aż na torrentach pojawi się cały 3 sezon :D) bo jestem ciekawy jak dalej się potoczą wydarzenia ...

Zdecydowanym faworytem (moim) wśród seriali jest "Prison Break" i "Dexter" :)

p.s Locke - mógłbyś pisać w spolierach ? ;-)

Prison Break jest też super. Puszczają teraz na polsacie, ale oczywiście lektor zniszczył cały klimat filmu zapewne, przetłumaczyli też niefortunnie tytuł "Skazany na śmierć"
Dokładnie mam takie same zdanie :) Jeśli ktoś chce oglądać to niech sobie "kupi" oryginalną wersje z napisami, wtedy poczuje prawdziwy klimat serialu (okrzyki więźniów, muzykę ... ) Ogólnie filmy z lektorem psują całą "zabawę" =/ =/
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Prison Break jest też super. Puszczają teraz na polsacie, ale oczywiście lektor zniszczył cały klimat filmu zapewne, przetłumaczyli też niefortunnie tytuł "Skazany na śmierć"

dobra ale wracamy do tematu
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja z zagubionych najbardziej lubie Sayida.
ogolnie nie mam nic do zaguibionych...
ogladalam juz pierwsze 6 odcinkow 3 sezonu... czekam na reszte....
troszke za duzo tu fantazji, tak mi sie wydaje, ale moze byc :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
troszke za duzo tu fantazji, tak mi sie wydaje, ale moze byc
chodzi Ci o 3sezon czy o moje spoilery?
żadnej fantazji tu nie ma, wszystko jest 100% prawdziwe, oficjalne spoilery z podcasta od producenta i z wywiadu ze scenarzystami...
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
chodzi mi o fantazje w filmie...
potwory, niedzwiedzie polarne na tropikalnej wyspie...
i takie tam tego typu rzeczy :D
taka troche bajeczka sie z tego serialu zrobila :D
ale ogolnie serial uwazam za bardzo fajny :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
SPOILERY:
potwór to nie czarny dym, przynajmniej nie pokazany w całości, nie jest to żaden potwór, jest to Cerberus - system obronny wyspy (jest opisany na mapie z odcinka 2x17 Lockdown), HansoFoundation wyprodukowała nanorobota (anomalię elektromagnetyczną, chmurę, która jest w stanie myśleć na swój własny sposób) aby chronić projekt Dharma...

a niedźwiedzie polarne na tropikalnej wyspie?
Inicjatywa Dharma badała je w stacji Hydra zajmującej się zoologią, badano reakcje na tropikalny klimat, to w tych klatkach gdzie trzymano niedźwiedzie trzymani są Sawyer & Kate...
niedźwiedzie polarne uciekły po upadku projektu Dharma to wiemy od producenta
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Już miałem narzekać że temat o Lost już jest, ale zauważyłem sondę :).

Uwielbiam ten serial i oglądałem już wstęp do 3 sezonu - jak dla mnie rewelka! Nie zgodzę się z tym, że sezon 3 jest słaby - właśnie po dość niemrawym (momentami) sezonie 2, ten wprowadza znowu galopujące tempo akcji z sezonu pierwszego. Masa tajemnic mi nie przeszkadza, tylko motywuje do myślenia :). Pomysłów mam mnóstwo, a co jeden to bardziej nieprawdopodobny.
Zdecydowanie mój ulubiony serial.

Najfajniejsza postać? Hmm... lubię Jacka. Lubię Sawyera. Lubiłem Locke'a, potem mnie denerwował, a teraz przeżył swoje katharsis i znowu jest fajny :). Kate jest fajna, choć powód dla którego była goniona po całym świecie był jak dla mnie zbyt banalny - byłem przekonany że była (co najmniej) jakąś płatną morderczynią :D.

I Locke, błagam, nie umieszczaj w tym temcie spojlerów (albo ostrzegaj wcześniej) !
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Locke nie zdradzaj szczegołow bo nie bedzie sie chciało 3 sezonu mi ogladac :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ooo widze Locke ze ty jestes strasznym fanem tego filmu :D
tez go lubie :) Locke ale czy mozesz nie zdradzac wszytskich szczegolow? :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
ooo tam zaraz strasznym fanem...
po prostu serial jest fajny i tyle...
a co do spoilerów to ok, więcej nie będzie :eek:k:
a no i komentujcie po 'oglądnieciu' 7 odcinka not in portland (retrospekcje Juliet)
ja już znam prawie cały scenariusz odcinka, ale nie będę psuł wam przyjemności...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Serial doobry, ale nie równy! Na szczescie ogaldałem wszyszystko na kompie (bez tego lektora i no i nudniejsze fragmenty sobie zawsze mozna przewinac! hehe)

Jak by wszystko elegancko skończyli w 2 serii to ten serial na zawsze pozostał by kultowy, a jak beda tak rozwlekac to wszystko to (jak w przypadku kadego za dlugiego serialu) akcja stanie sie coraz bardziej nie spojna i naciągana.
Jest ok 40 rozbitkow to jak juz usmierca wszystkich starych bohaterow, cyk i maja nowych... No i moga caly archipelag wysp doddac :p
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Jest ok 40 rozbitkow to jak juz usmierca wszystkich starych bohaterow, cyk i maja nowych
tak nie zrobią...czytałem spoilery...
eko już zginął, spoko był no ale cóż...
charlie zginie, niki zginie, paulo zginie, pickett zginie a nikt ze starych postaci raczej już nie zginie, więc jest ok...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Pewnie beda przeciągać dopóki dopóty grubą kase na nim zarabiają, czyli możliwe że ilość serii będzie dążyć do nieskończoności
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ja licze ze beda 4 serie gdzies o tym czytałem jak mowili scnarzysci :p osobiscie bym zrobił 3 serie a na koncu wielkii finał 3 godzinny film kinowy :D ale by był hit :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
informacje od producenta:
sezon 3 będzie miał 22 odcinki lub 23, ostatni odcinek 3 sezonu = retrospekcje Bena (fałszywego Henrego Gale'a)
sezon 4 - 23 odcinki
sezon 5 - 8 odcinków i KONIEC LOST-a

producent tłumaczy to tak:
1 sezon o katastrofie samolotu
2 sezon o bunkrze The Swan
3 sezon o Innych
4 sezon o Dharmie i tajemnicach wyspy
5 sezon zakończenie, wyjaśnienie wszystkich zagadek itp. - 5 sezon ma być najkrótszy

Wiadomo takie są plany, ale trzeba zobaczyć 'w praniu' jak to wyjdzie...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Locke gdzie ty to wszytsko czytasz? :D hehe! ja nie widzialam jeszcze ani 1 odcinka z 3 serii :(
 
Do góry