Łodź <3 ;)

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Tak na marginesie => Migoootka mówisz masz! ^^

Dzisiaj przechodziłem obok omawianego przez Nas miejsca i nawet zrobiłem dla Ciebie zdjęcie tablicy informacyjnej ;)



To powinno rozwiać wątpliwości co się dzieje w tym miejscu, a raczej co już się dziać nie będzie...

Widziałam to, mieszkam niedaleko ;p
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
W sumie też mieszkam całkiem niedaleko ^^ jednak coś się tam dzieje, ale rozpoczęli remont od wewnątrz budynku, bo od zewnątrz wciąż wygląda to na ruinę... z tyłu są już Azjaci, więc bardzo możliwe, że to będzie ich jakaś hala targowa... czy coś w ten deseń... ;>
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
W jednym miejscu nawet platiki wstawili... A cholera wie co oni tam kombinują. hala raczej nie, w końcu teraz bufują hale na bałuckim...
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
W jednym miejscu nawet platiki wstawili... A cholera wie co oni tam kombinują. hala raczej nie, w końcu teraz bufują hale na bałuckim...

Nie lekceważ potęgi Azjatów :p może to być podróba Naszej hali Rynku Bałuckiego ;>

"Made in China" ^^


BTW => Jak wiele można się dowiedzieć o Tobie z Twoich linków ;) całkiem nieźle rysujesz ;P


===============================================================

był ktos moze na koncercie Myslovitz w manufakturze wczoraj ?!

Chciałbym napisać, że mnie niestety nie było, ale jedyne co napisze to chyba => "całe szczęście" -> z relacji moich znajomych to kolejne nieudane przedsięwzięcie w jakie zainwestowała Łódź... :/ (marna organizacja) a szkoda... szkoda...
 

aniac

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Łódź wita Łódź :)

Co do koncertu Myslovitz to mnie się za bardzo nie podobało, za dużo robili dymuuuuuuu i nic nie było widać.
Nie byłam do końca.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Tak na marginesie => Migoootka mówisz masz! ^^

Dzisiaj przechodziłem obok omawianego przez Nas miejsca i nawet zrobiłem dla Ciebie zdjęcie tablicy informacyjnej ;)



To powinno rozwiać wątpliwości co się dzieje w tym miejscu, a raczej co już się dziać nie będzie...

Dziękuję bardzo za takie poświęcenie Jack Frost :p, jednakże co innego miałam na myśli, bo ta tablica to wisi i wisi... W tym szpitalu na dole wymieniono okna i drzwi chyba, dlatego dziwiłam się tym faktem. Co do tego, że budynek w oczach marnieje i się sypie, nie ma wątpliwości... Szkoda. Urodziłam się tam.
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Po długiej walce z zalogowaniem się tutaj na swoim loginie (jak widać osiągnąłem sukces :p) postanowiłem wznowić swoją działalność forumową ^^ a po drugie zimnooo... a wieczorem zawsze można coś dodać od siebie w tym jakże zacnym miejscu xD a tak serio to co tam u Was ;>? temat z lekka wymarł ;> ale nigdy nie jest za późno na reaktywację ;)

Pzdr ;>
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Po długiej walce z zalogowaniem się tutaj na swoim loginie (jak widać osiągnąłem sukces :p) postanowiłem wznowić swoją działalność forumową ^^ a po drugie zimnooo... a wieczorem zawsze można coś dodać od siebie w tym jakże zacnym miejscu xD a tak serio to co tam u Was ;>? temat z lekka wymarł ;> ale nigdy nie jest za późno na reaktywację ;)

Pzdr ;>



no wymarł wymarł...już 5 strona a nikt ze sobą nie gada :p z jakiej części Łodzi jesteś ? :p
 

andy.cz

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
No to ja witam kiedys z Widzewa, przez chwile z Retki a teraz z Centrum :D
 
Do góry