Łodź <3 ;)

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
...złoto głupców przyciąga niestety większą uwagę w dzisiejszych czasach, niż to prawdziwe... ^^

Co do miejsca... to oczywiście wypowiem się tylko za siebie :) => Manu jest bardzo oklepane, ale nic nie poradzi się na to, że to bardzo dobre miejsce na tego typu spotkanie (i to jeszcze pierwsze) ;P bywam dosyć często koło Manu i w sumie w Manu też... daleko nie mam, więc jedną chętną osobę już masz armusienka ;)
 

OrangeBox

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Ja się spotkam z tobą bardzo chętnie Armusienka :p,Marzenia się spełniają ale tylko te piękne nawet jak są w postacji zlotu ;]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
dwie osoby to mało
:/ eh .. Jack Frost a kiedy bedziesz wolny? w przyszly weekend by Ci pasowalo?
mozemy sie spotkac w manu,Ty,ja i OrangeBox
 

pani_groszek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja też z Łodzi, ale widzę, że nikogo nie ma z moich okolic;) pozdrawiam
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Achhh... kurde no... w długi weekend balowałem poza Łodzią (Sulejów :p) i dlatego nawet nie wiedziałem, że było w planach mini forumowe spotkanie ;> w tygodniu zawsze około 17:00 jestem wolny i mam "po drodze" Manu ;D więc pisać śmiało ;> z weekendami ostatnio gorzej, bo jest tyle opcji do adopcji, że sam nie nadążam ;) :p ale jeśli o coś chodzi to jestem jak => "YES MAN" -> (no dobra... prawie) zawsze na tak xP
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
OrangeBox nie che się spotkać, nie ma czasu nie może bo ma inne problemy.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
A tak odbiegając od tematu Waszego spotkania...
Czy ktoś z Łodzian orientuje się co się obecnie dzieje ze szpitalem, właściwie byłym szpitalem im. H.Wolf na Łagiewnickiej?
Do tej pory stał w ruinie i rozsypce, a teraz widziałam, że coś tam zaczeli robić, okna chyba wymienili na parterze, flagi powieśli, jakieś tablice informacyjne są...



EDIT: jak zwykle... literówka :D
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Nic nie szkodzi ;> to nie tylko "Nasz" temat odnośnie spotkania... \\ Masz rację Migoootka coś się święci ;> bywam dość często w rejonach byłego szpitala im. H.Wolf przy ul. Łagiewnickiej, chyba dzisiaj się tym zainteresuje, bo warto wiedzieć co się dzieje w niedalekich rejonach miejsca zamieszkania ;) (w razie czego napiszę to i owo jak tylko uda mi się czegoś dowiedzieć)

Natomiast co do spotkania... skoro OrangeBox nie może i/lub nie chce to przecież nikt nie będzie z tego powodu robił awantury lub nakłaniał stosując względem Niego perswazję, czy inne cuda niewidy ^^ kto chce ten przyjdzie na spotkanie, a kto nie => tego strata ;)
 

OrangeBox

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Nie że nie chcę się spotkać bo ja bym bardzo chciał ale pewna osoba zerwała ze mną przyjazń przez swoją głupotę ( dziwna sytuacja) i napewno nie cche sie ze mną spotkać i dlatego nie mam czasu tak na spotkanie-dołek :(

Ale jeśli ktoś chce się ze mną spotkać niech tu napisze albo na PW .
Przykre ze ta osoba mnie odrzuciła możę się ze mną spotka kiedyś może....
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Tak na marginesie => Migoootka mówisz masz! ^^

Dzisiaj przechodziłem obok omawianego przez Nas miejsca i nawet zrobiłem dla Ciebie zdjęcie tablicy informacyjnej ;)



To powinno rozwiać wątpliwości co się dzieje w tym miejscu, a raczej co już się dziać nie będzie...
 

OrangeBox

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Spotkał bym sie z tą osobą, nadla tęsknie za nią. i teraz uważam ja jednak za wsztrętną osobe !!! ;]
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Osobiście nie mam nic pzreciwko na spotkanie na koncercie w Manufakturze ale dwie osoby to za mało :)
 
Do góry