Lobby homoseksualne, promocja homoseksualizmu.

S

serwor

Guest
MacaN napisał:
Czekamy więc na potop i zagładę atomową ( bo są tacy, co twierdzą, że w Sodomie i Gomorze zostały zdetonowane ładunki nuklearne )
Zdaje sie że dlatego szukasz bunkrów?
Chcesz sie tam schowac?xD

Herbatniczek napisał:
albo wybuch metanu
Chodzi o to że od ładowania w d...... bedzie tyle gazów?
To może efekt cieplarniany mamy przez kochających inaczej?
Wytwarzają tyle gazów?

dominik5 napisał:
Co to znaczy "lobby homoseksualne"? Kto co tutaj lobbuje?
Na przykład to.
3 lata więzienia za obrazę homoseksualisty? PO poparła projekt SLD i Ruchu Palikota
Opublikowano: 28 lip 2015
Jak na razie katoli można obrazać itd ale dewiantów już nie.
Specjalne prawa dla wybranej grupy.
 
K

kate2

Guest
serwor napisał:
Jak na razie katoli można obrazać itd ale dewiantów już nie. Specjalne prawa dla wybranej grupy.
Tu już nawet nie chodzi o obrażanie bo ja nie mam zamiaru czegoś takiego robić. Chodzi o własny pogląd na daną sparwę. Zwykłe nazwanie czegoś złem, czymś nienormalnym, chorym, może podchodzić pod brak tolerancji i mowę nienawiści.
 
S

serwor

Guest
kate2 napisał:
Tu już nawet nie chodzi o obrażanie bo ja nie mam zamiaru czegoś takiego robić.
Tylko widzisz to nie ty bedziesz decydowała czy to obrażanie czy też nie. To ONI będą o tym decydowali. A więc wszystko może ich obrażać, to tak jak z żydami.
Na forum żydowskim dowiedziałem się że nawet spojrzenie może byc antysemickie! No i co z tym zrobisz?
Zostaniesz oskarżona o żłe spojrzenie które obrazi jakiegos sodomitę.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Jak świat światem homoseksualizm był, jest i pewnie będzie. Od pierwszych homo sapiens przez Aleksandra Wielkiego. Najwięcej o nich mówią ci, którzy chcą zbić kapitał polityczny na tym fakcie. Ludzie o tej orientacji wcale się z tym nie afiszują, nie narzucają się teatralnymi gestami. Nie pragną specjalnych względów. Mam przyjaciół tej orientacji. Przyjaciół przez wielkie P. Wspierali mnie w bardzo trudnych chwilach z niezwykłą delikatnością. Sama jestem hetro, ale z zazdrością patrzę na nich. W każdym związku powinno być tyle szacunku , miłości, przyjaźni. W moim heteroseksualnym związku nie było tego. Dajmy im spokojnie żyć obok nas.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Viola1308 post ogólnie niezły,tak myśli większość społeczeństwa

ale


viola1308 napisał:
Ludzie o tej orientacji wcale się z tym nie afiszują, nie narzucają się teatralnymi gestami. Nie pragną specjalnych względów.


jak się ma do tego nachalna homopropaganda,istnienie wielu instytucji ,stowarzyszeń promujących homoseksualizm,lgbt ,
Zajmują się one nie tylko autopromocją,to kruszenie lodu walka o adopcję dzieci ,wmawiają ludziom,że to normalność

W telewizorni w głupawych serialach ciągle są lansowane sceny homoseksualne,pełno tego
Kto jest przeciw tej nowej normalności przedstawiany jest jako zidiociały troglodyta.
A większość widzów jest co nalmniej zażenowana,nie każdy ma ochotę na tego rodzaju ciekawostki przyrodnicze


A huczne parady to co nie nachalne narzucanie się?

Nawet w Izraelu mają tego dość.Oto zdarzenie z wczoraj

" Co najmniej 6 osób zostało rannych w wyniku ataku nożem, podczas odbywającej się w Jerozolimie Parady Gay Pride.

Obrażenia dwóch ofiar są ciężkie. "
źródło
http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10244-krwawa-rzez-na-paradzie-gejow-w-jerozolimie


viola1308 napisał:
Mam przyjaciół tej orientacji. Przyjaciół przez wielkie P. Wspierali mnie w bardzo trudnych chwilach z niezwykłą delikatnością. Sama jestem hetro, ale z zazdrością patrzę na nich. W każdym związku powinno być tyle szacunku , miłości, przyjaźni. W moim heteroseksualnym związku nie było tego

Ale to,że nie wyszło Ci w związku wcale nie oznacza,że geje są z lepszej gliny



viola1308 napisał:
Dajmy im spokojnie żyć obok nas.

ależ krzywda im się nie dzieje
Ustawa o której mówi Serwor ,to jakiś absurd.To furtka do szykanowania przeciwników politycznych ,kogo się chce
Nie może być tak,że za stwierdzenie "głupi pedał" {lub pomówienie kogoś że tak powiedział jak znajdą się świadkowie}idzie się do więzienia,a za zbluzganie "zwykłego "obywatela będzie pouczenie
Natomiast za skopanie narodowca to i nagroda będzie

Więc walczymy z chamstwem,groźbami ,przemocą czy popłaczemy nad strasznym losem mniejszości seksualnych
Nie dalmy się tak manipulować
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
serwor napisał:
Jak na razie katoli można obrazać itd ale dewiantów już nie. Specjalne prawa dla wybranej grupy.
Jak się czujesz dyskryminowany możesz zgłosić sprawę do sądu, ewentualnie wybrać takich polityków, którzy będą pilnować Twoich interesów. Jestem zadowolony, że Państwo wreszcie zauważyło problem i podjęło walkę z homofobią. Środowiska LGBT odwalają kawał dobrej roboty.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
marek70 napisał:
jak się ma do tego nachalna homopropaganda,istnienie wielu instytucji ,stowarzyszeń promujących homoseksualizm,lgbt ,
Zajmują się one nie tylko autopromocją,to kruszenie lodu walka o adopcję dzieci ,wmawiają ludziom,że to normalność
Właśnie tu leży problem. Należy odróżnić hucpę polityczną i organizacje typu Europride od zwykłych homosiów, którzy chcą mieć święty spokój. Ludzie nieraz mówią, że ,,homo mi nie przeszkadzają dopóki nie paradują na ulicach". I ok, sam tak powtarzam. Tylko trzeba mieć świadomość, że ci którzy najgłośniej krzyczą są bardzo często ustawieni. Jesteśmy tresowani, żeby myśleć zero-jedynkowo i nie szukać środka. Takimi ludźmi łatwiej manipulować zarówno po prawo jak i po lewo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
po prawdzie to osoby skrajne są do siebie podobne, niczym się nie różni taki ekshibicjonista gej od nie zrównoważonego emocjonalnie manifestanta katolika, i tu i tam zapiekłość, piana na ustach i chęć dopasowania świata do siebie
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Caleb napisał:
Właśnie tu leży problem. Należy odróżnić hucpę polityczną i organizacje typu Europride od zwykłych homosiów, którzy chcą mieć święty spokój. Ludzie nieraz mówią, że ,,homo mi nie przeszkadzają dopóki nie paradują na ulicach". I ok, sam tak powtarzam. Tylko trzeba mieć świadomość, że ci którzy najgłośniej krzyczą są bardzo często ustawieni. Jesteśmy tresowani, żeby myśleć zero-jedynkowo i nie szukać środka. Takimi ludźmi łatwiej manipulować zarówno po prawo jak i po lewo.
prawda



Herbatniczek napisał:
niczym się nie różni taki ekshibicjonista gej od nie zrównoważonego emocjonalnie manifestanta katolika,
o hoho nawet tu stawiasz znak równości
jacy manifestanci katoliccy?
Procesje Bożego Ciała,?Zlot młodzieży?
Obrońcy krzyża?Tam akurat była polityczna rozgrywka podsycana przez zawodowych lewackich zadymiarzy typu Adam H . {zapomniałem ,nie chce mi się szukać"
Nietrafione porównanie
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
niejeden raz widać było np pana bądź panią w balzakowskim wieku, uczestniczącego w manifestacji katolickiej, kiedy to na widok dziennikarza np TVN zaczynali wyklinać czy też okazywać przemoc fizyczną. Jest to właśnie ewidentny przykład człowieka który twierdzi że jest katolikiem a de facto takim katolikiem nie jest bo prawdziwy katolik nie użuwa przemocy, i nie szuka usprawiedliwień dla tej przemocy

i dlatego taka osoba niczym się nie różni do takiego geja wrzeszczącego że mu się źle dzieje
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Nie mam nic przeciwko homoseksualistom i ich "lobby" (które akurat w Polsce jest jeszcze bardzo, bardzo słabe).
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
To nie jest istotne czy coś jest mocne czy słabe chodzi o to, że każda rozumna istota ma poglądy.
Jeśli masz poglądy to próbuj je przedstawić argumentacją. To co napisałeś nie jest nic warte.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Dostrzegam pewną wartość w tym, że nie mam nic przeciwko homoseksualistom, bo czemu miałbym mieć?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Nie chodzi o bycie przeciwko homoseksualistom ale przeciwko lobbingowi promującemu homoseksualizm (wynaturzenie).
Homoseksualizm stał się orientacją seksualną a jest pojęciem niezgodnym z prawdą medyczną tylko poprawność polityczna nie pozwala na to, żeby to jasno powiedzieć.
Nie istnieje coś takiego jak "orientacja seksualna". Sama seksualność odnosi się w biologii i medycynie do przedłużenia gatunków u ssaków.
Jeżeli psu podobałoby się obcowanie z drugim psem = na pewno byłoby to patologią, wynaturzeniem i chorobą. U ludzi lobbing seksualny spowodował, że nazywamy to "orientacją".
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
danielr9 napisał:
Nie chodzi o bycie przeciwko homoseksualistom ale przeciwko lobbingowi promującemu homoseksualizm (wynaturzenie).
Ale co, boisz się, że pod wpływem powtarzania "homoseksualizm jest normalny" heteryk zamieni się w homo? Puff.. tęcza i kobieciarz lubi chłopaków x)


danielr9 napisał:
Homoseksualizm stał się orientacją seksualną a jest pojęciem niezgodnym z prawdą medyczną tylko poprawność polityczna nie pozwala na to, żeby to jasno powiedzieć. Nie istnieje coś takiego jak "orientacja seksualna". Sama seksualność odnosi się w biologii i medycynie do przedłużenia gatunków u ssaków. Jeżeli psu podobałoby się obcowanie z drugim psem = na pewno byłoby to patologią, wynaturzeniem i chorobą. U ludzi lobbing seksualny spowodował, że nazywamy to "orientacją".
nic-cage-ghostriderintervie1.jpg

mhm. No dobra, a czy to "wynaturzenie" w jakiś sposób krzywdzi kogoś, że należy je schować pod powierzchnią ziemi?
Bo szczerze mówiąc nie rozumiem czemu odmawiać komuś praw dlatego, że zamiast 'po bożemu' żyć w związku z płcią przeciwną, wybrał sobie kogoś tej samej płci.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Mnie nie przeszkadza to ze ktoś cierpi na homoseksualizm. Przeszkadza mi lobbowane na rzecz środowisk LGBT. W przedszkolu dzieci uczą się ze to jest coś normalnego. Nie...to ze facet wpycha penis w odbyt drugiemu facetowi to nie jest normalne. Ja chcę żyć w kraju wolnym od zniekształceń tego typu. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Środowiska homoseksualne nie chcą żeby uznać te zboczenia zboczeniami. To jest podstawową kwestia. Podobnie jak zmiana płci ma być czymś normalnym i jest to motywowanie tym ze ktoś czuje się kobieta a urodził mężczyzna to zróbmy mu operacje i Nazywajmy kobieta.

Wiesz..coś Ci powiem. Bardzo lubię mleko...długo spać i się przytulać. W zasadzie zastanawiam się czy nie czuje się bardziej kotem niż człowiekiem. Zróbcie mi operacje na koszt NFZ żebym bardziej przypominał kota i nazywacie mnie kotem i uczcie dzieci w przedszkolach ze ja jestem normalny i nic mi nie dolega. Następnie jak kogoś zabije to nie będziecie mogli sądzić przecież kota. Będę dziki kot :)
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
danielr9 napisał:
Mnie nie przeszkadza to ze ktoś cierpi na homoseksualizm.
A jak ktoś z tego powodu nie "cierpi", a jest szczęśliwy?


danielr9 napisał:
W przedszkolu dzieci uczą się ze to jest coś normalnego.
Szacunek do drugiego człowieka, pomimo pewnych różnic? No, to powinno być coś normalnego (niestety w Polsce to rzecz bardzo egzotyczna)


danielr9 napisał:
Nie...to ze facet wpycha penis w odbyt drugiemu facetowi to nie jest normalne.
Związki między ludźmi sprowadzasz tylko do tego co komu gdzie wkłada... bo przecież homo nie mają uczuć, emocji i innych takich pierdół zarezerwowanych dla heteryków. A jak facet wpycha penis w odbyt kobiety? Bo nie wiem czy jestem normalny wg twoich kryteriów.


danielr9 napisał:
Ja chcę żyć w kraju wolnym od zniekształceń tego typu.
Leć do Korei Północnej, tam nie mają takich zniekształceń x)


danielr9 napisał:
Zróbcie mi operacje na koszt NFZ żebym bardziej przypominał kota i nazywacie mnie kotem
you go cat! ; D
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Sprowadziłem Twój światopogląd do zera pokazując przykład kota jak jest absurdalny. Załapałeś chociaż?
 

Przemo Wipler

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
97
Punkty reakcji
4
Niestety promocja homozachowań jest ogromna i lobby homo rozpanoszyło się w poprzednim sejmie. Jest to już coś więcej niż promocja. Stworzył się lewicowy ruch polityczny walczący o prawa wszelkich zboczeńców nie tylko homoseksualistów.
 
Do góry