Lobby homoseksualne, promocja homoseksualizmu.

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
danielr9 napisał:
Jeżeli moim zboczeniem będzie kopulowanie na ulicy to będziesz to tolerowała?
Hmm-moje zdanie jest tu mało istotne-myślę,że takie "niemoralne"zachowania w miejscu publicznym są zabronione-nie ma to nic wspólnego z tolerancją a z przestrzeganiem pewnych norm i prawa.Homoseksualizm raczej zabroniony nie jest,więc toleruję i jak napisałeś:


danielr9 napisał:
Każdy ma prawo do tolerancji w oparciu o swoje wartości a nie o to co tłuką Ci w mediach do głowy.
Dokładnie-choć pewnie miałeś na myśli,że tylko czekam ,aż mi dostatecznie "natłuką tej tolerancji"-nic z tych rzeczy.Może to kwestia mojego charakteru i tego jak zostałam wychowana-nie znoszę siania nienawiści,braku tolerancji,złości w stsunku do innych.Życie jest za krótkie na takie zgryżliwości i sączenie jadu.Nie lepiej miło spędzić czas z rodziną- niż siedzieć na forum i pisać w kółko i to samo o homosiach,pedziach,zboczeńcach ,genderach(demonach)-przecież taki człowiek w końcu sam się zatruje własnym jadem!


danielr9 napisał:
Zatem trzeba myśleć swoim mózgiem a nie powtarzać za kimś haseł.
Nie wiem kogo masz na myśli-w sumie znów zgadzam się,ale to inni uczestnicy tej dyskusji są mistrzami w cytowaniu i powielaniu słów "wyczytanych" w internecie- a nie koniecznie wypowiadanych przez mądrych i kompenentnych ludzi.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czy ktoś zaprzecza, iż lobby homoseksualne bardzo się stara swoje poglądy promować?
Zastanawiające jest - co w homoseksualizmie jest wartościowsze od heteroseksualizmu. Jest coś w tej wersji miłowania coś tak bardzo wartościowego wychowawczo, że aż szkoły trzeba do tej promocji zaprząc?
Czy nie byłoby wartościowsze podkreślanie, że Maria K. i inni ludzie sławni NIE BYLI np. pedofilami albo nekrofilami, a te odmiany seksualności są obmierzłe?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
sewanna napisał:
Hmm-moje zdanie jest tu mało istotne-myślę,że takie "niemoralne"zachowania w miejscu publicznym są zabronione-nie ma to nic wspólnego z tolerancją a z przestrzeganiem pewnych norm i prawa.Homoseksualizm raczej zabroniony nie jest,więc toleruję i jak napisałeś:
A kto ustala co jest moralne a co jest niemoralne?
Dla mnie promowanie tego, że jeden facet drugiemu wkłada członek w odbyt i się tym szczyci demonstrując to na ulicach korzystając z tzw. "wolności" to jest niemoralne. Niemoralne jest także adoptowanie dzieci przez takich zboczeńców.
Czym wobec powyższego jest nagość człowieka, że mówisz o tym jako "niemoralności"?
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
danielr9 napisał:
Dla mnie promowanie tego, że jeden facet drugiemu wkłada członek w odbyt i się tym szczyci demonstrując to na ulicach korzystając z tzw. "wolności" to jest niemoralne.
Jak widać niektóre obrończynie tych praktyk, wyraźnie to podnieca. Zaaprobują każda formę zboczenia w imie zakłamanej tolerancji, często nie wiedząc co to pojęcie oznacza.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Prymula wyraziła swoje przypuszczenie o "obrończyniach" odmienności przy uzyskiwaniu rozkoszy, czy choćby większej przyjemności podczas tzw. orgazmów. Na pewno tak jest, chociaż nie da się powiedzieć procentowo - w ilu przypadkach. Często (w ponad 50% przy "zeznaniach" u seksuologów czy innych lekarzy oraz psychologów) są przeprowadzane próby w związkach damsko-męskich, przy czym mężczyźni zawsze "zeznają", że dla nich liczy się przede wszystkim zdanie (zadowolenie) partnerki i jej dobra opinia o partnerze.

Jednakże ta dygresja jest niejako na poboczu tematu. Promocja homoseksualizmu ma miejsce z jakichś względów nieujawnianych przed publicznością. Zamaskowana jest walką o równouprawnienie kobiet, a to równouprawnienie (i w wielu przypadkach przewagi kobiet) łatwo samemu ocenić i zauważyć, że feministki i ich mentorzy walczą o dominację kobiet.
W przypadku UE, po referendum w Chorwacji na temat wpisania do konstytucji paragrafu, iż małżeństwo (rodzina) jest tworzone przez związek kobiety i mężczyzny, dowiadujemy się, że takie sformułowanie jest niezgodne z dążeniami UE i nie liczy się dla UE, prezydenta i premiera Chorwacji
2/3 uczestników tego referendum dowiedziało się, że ich zdanie ma znaczenie=0 (ZERO)

Czyż nie jest to promowanie homoseksualizmu? UE = lobby homoseksualne?
 
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
Chciałbym podzielić się ciekawą wiadomością (niezalezna.pl):

Publikacja w języku polskim raportu Marka Regnerusa, dotyczącego m.in. dorosłych dzieci wychowywanych przez rodziców żyjących w związkach homoseksualnych, to bardzo dobra wiadomość. Czytelnicy mogą znaleźć ten dokument na portalu Niezależna.pl. Ta analiza naukowa bardzo jednoznacznie pokazuje, że wbrew temu, co próbują nam wmówić lobbyści homoseksualni, dzieci potrzebują ojca i matki, a nie dwóch ojców albo dwóch matek. Ten dokument demaskuje skandaliczną mitologię tych lobbystów, ale przede wszystkim stanowi niezwykle mocny argument w rękach obrońców normalnego małżeństwa i rodziny. Warto pamiętać, że autor tej pracy płaci wysoką cenę za to, co zrobił. Próbowano wyrzucić go z jego rodzimego uniwersytetu w Austin, a w bardzo wielu miejscach jest dziś wykluczany z debaty. Wykonał jednak kawał dobrej roboty.

Fragment tego raportu naukowego:

- Muszą szokować kwestie związane z doświadczeniami seksualnymi: 31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli. Największe wrażenie robią jednak dane o tożsamości seksualnej badanych - 61% respondentów wychowywanych przez matki - lesbijki, a 71% przez ojców – gejów określa siebie jako „ całkowicie heteroseksualnych”, innymi słowy w przypadku matek - lesbijek blisko 40%, a przypadku ojców - gejów blisko 30% wychowywanych przez nich dzieci to homo- lub biseksualiści. A jeszcze inaczej: średnio co trzecie dziecko wychowywane przez pary homoseksualne wyrosło na homo- lub biseksualistę.

Kolejny dowód na to, że homoseksualizm to skrzywienie. Osoby wychowywane przez homoseksualistów o wiele częściej przejmują ten wzorzec; homoseksualizm jest w nich wpajany... to tylko kolejny z licznych dowodów na to, ze homoseksualizm jest skrzywieniem. Kilka postów wcześniej wymieniłem inne dobitne dowody.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
danielr9 napisał:
A kto ustala co jest moralne a co jest niemoralne?
Słowo "niemoralne"-jak tu-było w cudzysłowiu.Chodziło mi raczej o to ,że pewnych rzeczy publicznie robić nie wolno i tyle -nawet piwka na ławce nie wypijesz,bo wlepią Ci mandat.




Feldmarszałek_Duda napisał:
Wcześniej zapytałaś o przesłanki do stwierdzenia, ze homoseksualizm jest chorobą. Otrzymałaś wyraźną odpowiedź, do której w ogóle się nie odniosłaś. To wygląda jakbyś "na ślepo" broniła swoje utartego poglądu
Mój drogi-temat ten ciągnie się na forum od miesięcy i podobne do tego-nie che mi się powtarzać tego co już pisałam-cofnij się wstecz jeśli taki zainteresowany jesteś.
Ogólnie rzecz biorąc odpisuję już tylko z "musu"-jak wspomniałam szkoda mi czasu na te bzdury-jeśli Wam sprawia przyjemność wyżywanie się na mniejszościach seksualnych to sączcie dalej ten jad-moje zdanie znacie -nie zamierzam z Wami walczyć-skoro tu na forum jestem w mniejszości (na szczęście w życiu jest inaczej) -to pocieczające .Dyskutujcie sami ze sobą-ja z tematu uciekam,gdyż już nic do powiedzenia nie mam-wałkować w kólko nie będę...
 
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
sewanna napisał:
A kto ustala co jest moralne a co jest niemoralne?
Słowo "niemoralne"-jak tu-było w cudzysłowiu.Chodziło mi raczej o to ,że pewnych rzeczy publicznie robić nie wolno i tyle -nawet piwka na ławce nie wypijesz,bo wlepią Ci mandat.




Feldmarszałek_Duda napisał:
Wcześniej zapytałaś o przesłanki do stwierdzenia, ze homoseksualizm jest chorobą. Otrzymałaś wyraźną odpowiedź, do której w ogóle się nie odniosłaś. To wygląda jakbyś "na ślepo" broniła swoje utartego poglądu
Mój drogi-temat ten ciągnie się na forum od miesięcy i podobne do tego-nie che mi się powtarzać tego co już pisałam-cofnij się wstecz jeśli taki zainteresowany jesteś.
Ogólnie rzecz biorąc odpisuję już tylko z "musu"-jak wspomniałam szkoda mi czasu na te bzdury-jeśli Wam sprawia przyjemność wyżywanie się na mniejszościach seksualnych to sączcie dalej ten jad-moje zdanie znacie -nie zamierzam z Wami walczyć-skoro tu na forum jestem w mniejszości (na szczęście w życiu jest inaczej) -to pocieczające .Dyskutujcie sami ze sobą-ja z tematu uciekam,gdyż już nic do powiedzenia nie mam-wałkować w kólko nie będę...
Jak trudno jest zaakceptować prawdę :( to smutne. Propaganda znaczy więcej niż zwyczajna prawda.

Nikt nie kieruje się nienawiścią do mniejszości seksualnych. Chodzi o zwyjkłą przyzwoitość, jaka przejawia się w postaci mówienia prawdy.

Natomiast dodatkową motywacją do prezentowania prawdziwych poglądów jest to, ze owe mniejszości seksualne szkodza społeczestwu. Powtarzam - jeżeli ktoś jest dewiantem, nic mi do tego, dopóki zamyka się w swoich czterech ścianach i nikomu krzywdy nie wyrządza. Co innego, jeżeli zaczyna sie molestowanie przestrzeni publicznej i próby skrzywiania społeczeństwa pod potrzeby owych dewiantów.


Wraz z innymi rozmaitymi czynnikami, lobby homoseksualne przyczynia się do rozpadu społeczeństwa. Socjologia uczy nas, że rodzina jest podstawową komórką społeczeństwa. Negacja rodziny, osłabienie wartości rodzinnych doprowadza do choroby społeczeństwa, a pierwszym (choć nie jedynym) świadectwem tego rozpadu jest katastrofa demograficzna w krajach rozwiniętych.

Radykalny feminizm, aborcjonizm, lobby homoseksualne, liberalizacja wartości moralnych, dyskryminacja ludzi wyznających tradycyjne wartości (szczególnie chrześcijan) oraz wiele innych śmierdzących lewicą czynników doprowadza do ogłupiania i osłabiania społeczeństwa.

Zatem już nie tylko zwykła wierność prawdzie i zdrowemu rozsądkowi każe mi przeciwstawiać się lobby homoseksualistów. Chodzi tez o realne zagrożenia dla społeczeństwa - dla rzeczywistosci, w której przyjdzie żyć mojemu potomstwu.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Feldmarszałek_Duda napisał:
Jak trudno jest zaakceptować prawdę to smutne. Propaganda znaczy więcej niż zwyczajna prawda.
Skoro zostałam wywołana do tablicy powiem ostatnie słowo-już w pierwszym poście tematu napisałam,że nie popieram promowania homoseksualizmu-zwyczajnie jest to zbędne.Jednak nie popieram żadnych skrajności,więc także brutalnych ataków na tę grupę (jak w tym temacie)



sewanna napisał:
Nie sądzę,że promowanie homoseksualizmu to dobry pomysł-jednak nazywanie tego patologią to przejaw ignorancji i braku wiedzy na temat.
I jeszcze bardzo mądra wypowiedz koleżanki:



Bluesia napisał:
Nie homo czy hetero powinno być na pierwszym planie, lecz człowiek. Wystarczy żyć i pozwolić żyć innym.....Wszelkie skrajności i podkreślania oraz przysłowiowe przeciąganie liny nie prowadzą do niczego dobrego i przede wszystkim nic nie wnoszą. We wszystkim powinniśmy zachować umiar. Manifestowanie jednego czy drugiego to dla mnie droga donikąd.
 
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
sewanna napisał:
Jak trudno jest zaakceptować prawdę to smutne. Propaganda znaczy więcej niż zwyczajna prawda.
Skoro zostałam wywołana do tablicy powiem ostatnie słowo-już w pierwszym poście tematu napisałam,że nie popieram promowania homoseksualizmu-zwyczajnie jest to zbędne.Jednak nie popieram żadnych skrajności,więc także brutalnych ataków na tę grupę (jak w tym temacie)



sewanna napisał:
Nie sądzę,że promowanie homoseksualizmu to dobry pomysł-jednak nazywanie tego patologią to przejaw ignorancji i braku wiedzy na temat.
I jeszcze bardzo mądra wypowiedz koleżanki:



Bluesia napisał:
Nie homo czy hetero powinno być na pierwszym planie, lecz człowiek. Wystarczy żyć i pozwolić żyć innym.....Wszelkie skrajności i podkreślania oraz przysłowiowe przeciąganie liny nie prowadzą do niczego dobrego i przede wszystkim nic nie wnoszą. We wszystkim powinniśmy zachować umiar. Manifestowanie jednego czy drugiego to dla mnie droga donikąd.
Miło mi wiedzieć, że nie popierasz promowania homoseksualizmu. Ja do tego dodam, że nie popieram zakąłmywania rzeczywistości poprzez wmawianie społeczeństwu, że homoseksualizm nie jest skrzywieniem. Obiektywne badania wskazują, że jest skrzywieniem.

Zgadzam się również z tym, że CZŁOWIEK powinien być na pierwszym miejscu. Dlatego w trosce o społeczeństwo, które przecież skąłda sie z ludzi, mówię jak jest. Bez jakiejkolwiek nienawiści do biednych homoseksualistów. Po prostu stwierdzam fakty - homoseksualizm jest skrzywieniem. I czymś podłym jest to, że wprowadza się planowe pranie mózgów, by społeczeństwo przekonać do czegoś innego.

...ze szkodą dla społeczeństwa.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Ogromna fala homoseksualizmu, wspierana przez środki masowego przekazu, wysoko postawionych polityków i wojujących homoseksualistów przybrała niewyobrażalne rozmiary i zagraża dziś istnieniu zachowującej normy moralne Polski. Niewielka, ale głośna mniejszość narzuca swą wolę, milczącej i biernej większości.
Niepokoić może przyszłość naszego kraju pod względem moralnym. Możemy wzorem innych krajów pójść drogą homoseksualnej degeneracji, albo posłuchać masowych ostrzeżeń innych państw, aby otrząsnąc się z marazmu i walczyć o naszą wolnosc i normalność po to by ją chronić dla siebie i nastepnych pokoleń. Pokoleń, których homoseksualiści nam nie zapewnią.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Wilk_LancaSter napisał:
Jednakże ta dygresja jest niejako na poboczu tematu. Promocja homoseksualizmu ma miejsce z jakichś względów nieujawnianych przed publicznością. Zamaskowana jest walką o równouprawnienie kobiet, a to równouprawnienie (i w wielu przypadkach przewagi kobiet) łatwo samemu ocenić i zauważyć, że feministki i ich mentorzy walczą o dominację kobiet.
W przypadku UE, po referendum w Chorwacji na temat wpisania do konstytucji paragrafu, iż małżeństwo (rodzina) jest tworzone przez związek kobiety i mężczyzny, dowiadujemy się, że takie sformułowanie jest niezgodne z dążeniami UE i nie liczy się dla UE, prezydenta i premiera Chorwacji
2/3 uczestników tego referendum dowiedziało się, że ich zdanie ma znaczenie=0 (ZERO)
Wcześniej pisałem jaki to ma cel....
Ta strategia dla zniszczenia Europy została opracowana już w roku 1900.
Niszczenie chrześcijaństwa, niszczenie rodziny, promowanie luźnych związków, promowanie związków tej samej płci.
Równoczesne niszczenie gospodarki Europy ma doprowadzić do jej upadku.

Nie wspominając o kwestiach upadku moralnego...zajmowaniu umysłów młodych ludzi na rozrywkach to drastyczne obniżanie poziomu edukacji w Europie...przegrywamy już z przeciętnymi dziećmi w Chinach...gdzie jeszcze 20 lat temu Europa wyprzedzała Chiny ponad 50 krotnie w poziomie edukacji społeczeństwa.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wiewiórki z kręgu władzy donoszą, że szykuje się ustawa zakazująca krytykowania homoseksualizmu. Gdyby tak miało być, to tyle naszego co powiemy i napiszemy przed zakazem.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Jak dla mnie to nie ma co się bać. Od Polski po wschód i kraje afrykańskie jest podobne ustawodawstwo w tych kwestiach. Czy da się być bogatym, nowoczesnym krajem przy takim podejściu do gejów i innych zagadnień, które przerobili już nasi sąsiedzi z zachodu? Być może, ale chyba ciężko będzie o przykłady. Co najwyżej w niektórych Stanach robi się coraz konserwatywniej, ale znów w innych jest odwrotnie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Mrówa85 napisał:
Jak dla mnie to nie ma co się bać. Od Polski po wschód i kraje afrykańskie jest podobne ustawodawstwo w tych kwestiach. Czy da się być bogatym, nowoczesnym krajem przy takim podejściu do gejów i innych zagadnień, które przerobili już nasi sąsiedzi z zachodu? Być może, ale chyba ciężko będzie o przykłady. Co najwyżej w niektórych Stanach robi się coraz konserwatywniej, ale znów w innych jest odwrotnie.
Malta to dziś jest najbardziej Chrześcijańskim krajem w Europie to pokazuje ze można być wiernym Chrześcijaństwu i być bogaty . Większość stanów nie zgadza się działania nie moralne i stany które są moralne są lepiej rozwinięte . Państwo powinno być oparte na moralności przeciwnym razie upada . Biblii wyraźnie Jezus to podkreśla . Powiedział uczynią przypowieść o ludziach którzy budowali dom . Mt 7,21-21.24-27 24 Otóż każdy, kto słucha tych moich słów i wykonuje je, podobny się stanie do człowieka mądrego, który swój dom zbudował na skale. 25 Spadła ulewa, i ruszyły potoki, i wichry zadęły i rzuciły się na ten dom - a nie zawalił się, bo na skale ma swoje fundamenty. 26 A każdy słuchający tych moich słów, a nie wykonujący ich, podobny się stanie do człowieka głupiego, który swój dom zbudował na piasku. 27 Spadła ulewa, i ruszyły potoki, i wichry zadęły i uderzyły w ten dom - i zawalił się, a upadek jego był wielki". TO pokazuje ze państwo powinno być oparte na Chrześcijaństwie i moralności. Europie dominowało po 2 wojnie moralność . Niestety przestała istnieć i nastąpił upadek moralności i gospodarki . USA przez wiele wieków było oparte na Chrześcijańskie i Moralności . Dlatego Bóg sprzyjał Ameryce . Kupili Alaskę i odkryli ropę i złoto . Kolonizowali Południe USA odkryli złoto i ropę .
Dzięki temu Stany głównie Południowe które dbają o moralność prowadzą normalną politykę ekonomiczną i mają wzrost gospodarczy a Stany które były niemoralne mają upadek ekonomiczny i bankructwo .
Państwo nie powinno wspierać działań niemoralnych . Europa po wojnie była Chrześcijańska i wspiera wartości moralne . Dzięki temu prowadziła normalną politykę gospodarczą . Zrezygnowała z tego i nastąpiła ruina ekonomiczna . Wielu krajach Europy wiele miast i regionów ma sporą swobodę gospodarczą i może decydować o kwestiach społecznych . Regiony dla których moralność była ważna prowadzą normalną politykę gospodarczą . Niemcy mają system federalny . Landy mają więcej pieniędzy bo rząd Centralny nie zabiera tylu pieniędzy co Warszawa Polskim miastom . Landy same decydują o finansach i same decydują jakie mają podatki . Partie mają większe możliwości realizowania własnego programu gospodarczego i społecznego np Berlinie i Hamburgu dominuje skrajna poprawność polityczna i promowanie propagandy gejowskie i parady zboczeńców są sponsorowane przez te miasta i panuje tam skrajny socjalizm i miasta te zbankrutowały lub niedługo zbankrutują . Bawaria jest normalnym regionem i podatki są niskie i opłaca się prowadzić firmę i mieszkańcy są Bogaci i tym regionie niewyobrażalne są parady zboczeńców i jest to najbardziej Chrześcijański region Europy . Do 1 Wojny Światowej Niemcy były wierne wartością Chrześcijańskim i dzięki temu były ekonomiczną potęgą ale po wojnie nastąpił upadek moralności i zanik chrześcijaństwa doprowadziło to do upadku społeczeństwo i kryzysu gospodarczego . Hiszpania przez wieki Chrześcijański Kraj ale dobrali się do rządów komuniści i zniszczyli gospodarkę i wartości . Pojawił się Franko i wyzwolił ten kraj . Chrześcijaństwo powróciło i powrócił wzrost gospodarczy ale niestety po jego śmierci nastąpił powolny upadek . Pojawił Zapatero który rujnował i zniszczył wartości moralne a później gospodarkę . . USA Stany same decydują o kwestiach społecznych i stany które głównie Południowe przestrzegają wartości Chrześcijańskich i dzięki temu prowadzą normalną politykę gospodarczą i dzięki temu uniknęły kryzysu i bankructwa .
Kolumbia była krajem Chrześcijańskim ale usunęli wartości chrześcijańskie z Konstytucji a lud zrezygnował wartości chrześcijańskich. Kraj uległ upadkowi moralnemu .Rządy upadały szybko a junty wojskowe były brutalne i szybko się zmieniały . Wzrosła liczba kradzieży i mordów. Powstały mafie narkotykowe . FARC organizacja komunistyczna która stosowała terror i masowo mordowała ludzi i zmuszali chłopów do uprawy narkotyków. Rząd nie interesował się walką przestępczością i pokonaniem komunistów. Sami obywatele stanęli do walki z FARC i stworzyli
AUC które broniło ludzi przed komunistami i kryminalistami a policja podobnie jak innych krajach Ameryki Południowej była skorumpowana . Co jakiś czas wysyłano policje militarną która była bardzo brutalna i ofiarami padali zwykli ludzi . Zawsze wpadali do domów zwykłych ludzi sposób brutalny bili ludzi a ci ludzie nie dostali żadnego odszkodowania . FARC zabierało zwykłym obywatelom majątki a rząd nie dawał tym ludziom żadnego odszkodowania bo według rządu FARC nie istniał . Kolumbia stała centrum produkcji i używania narkotyków . Naród postanowił modlić się do Boga i prowadzili krucjatę różańcową i 2010 roku modlitwy się sprawdziły .
Juan Manuel Santos został Prezydentem i pokonał FARC i mafie narkotykowe. Prowadził reformy wolno rynkowe.Nie wstydzi się Boga. Porwano jego konkurentkę i przez kilka lat nie można było jej uratować. Prezydent razem z narodem i służbami modlił się publicznie . Stał się cud i uratowano tą osobę. Naród nawrócił się i przestępczość i mafię narkotykowe zniknęły. To pokazuje że rządzący i naród muszą się nawrócić. Muszą przestrzegać wartości chrześcijańskich i modlić się do Boga publicznie. Wtedy będzie wzrost gospodarczy i zniknie przestępczość .Stało się tak oprócz Kolumbii na Węgrzech i Austrii która dzięki modlitwie zyskała siły by pokonać okupację Sowiecką . Dzięki temu uwolniła kraj i stalą się bogata .

Świadectwo Kolumbii
http://www.youtube.com/watch?v=_44jte4DHVY&feature=player_embedded
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Mrówa85 napisał:
Czy da się być bogatym, nowoczesnym krajem przy takim podejściu do gejów i innych zagadnień, które przerobili już nasi sąsiedzi z zachodu?
A co ma bogactwo kraju do kwestii gejów?
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
dannielr- łatwiej być chyba kreatywnym w kraju, w którym nie ma prawa pozwalającego wciskać ludzie do więzień za "gejostwo". Wszyscy niewygodni ludzie na Białorusi, Rosji, czy Nigerii w każdej chwili mogą zostać okrzyknięci krzewicielami ideologii zła i wciśnięci do więzień - politycy, artyści, przedsiębiorcy. Nawet ekonomowie liczą potencjał innowacyjności na podstawie...procentu ludzie homo zamieszkujących w danym miejscu.

pan K- Ja nie rozumiem tego apokaliptycznego tonu, bo nie widzę tego moralnego rozkładu. Cały czas się mówi, że jest gorzej, ale jak sprawdzisz "poziom moralności"? Liczbą przestępstw, która spada? Ilością wojen na świecie, których też jest coraz mniej?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Mrówa, odmiennych jest zaledwie 2%! Gorzej by było, gdyby do więzienia wtrącano za krytykę odmienności.
A co jest normalne? Skoro rozumiesz mój post, to znaczy, że wiesz - co jest odmienne.
Można przypuszczać, że odmieńcy nie są równoważni Kopernikowi, raczej są w tajnym stowarzyszeniu zwolenników teorii Malthusa. głoszącej. iż optymalna liczba ludzi na Ziemi, to 1 miliard.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Spójrz na nazwę tego wątku. Kto tu wierzy w istnienie tajemnej grupy, która dąży do zagłady świata? ;) Ja po części rozumiem i jedną i drugą stronę, ale nierozumiem tego w odniesieniu do Polski, kiedy z ludzi homo to masz jednego posła i zero jakiś regulacji typu związki partnerskie, jak w innych krajach? To gdzie jest to całe potężne lobby? Bo albo go nie ma, albo wcale nie jest takie skuteczne. Im więcej PiSu, PO i innych prawicowych partii, tym większe w tym kraju poczucie "zaszczucia" przez takie właśnie "inne" grupy. I chociaż Polacy w badaniach są coraz bardziej konserwatywni, to to się podkręca. I do jest dla mnie coś, czego zwyczajnie nie rozumiem. Bo to jest chyba nie do pojmowania racjonalnym rozumowaniem.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W tym właśnie problem - niewielka grupa, a manify są coraz liczniejsze. A propozycja umieszczenia w prawie małżeństw jednopłciowych będzie lada chwila głosowana w sejmie. A (chyba) PSL dostaje argumenty "nie do odrzucenia" i kto wie czy za chwilę nie włączymy naszego prawa do rzeszy krajów, które uległy lobby homoseksualnemu. A jest w przygotowaniu prawo o karaniu za wystąpienia przeciwko homoseksualistom.
Homoseksualiści nie mają argumentów! Oni chcą uprzywilejowania czegoś przeciwnego oczywistości i naturze (już nie mówiąc o religii)
 
Do góry