Limp Bizkit

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Behind Blue Eyes to cover. W oryginale The Who.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Behind Blue Eyes jakoś mnie nie kręci :p

Ale album Chocolate Starfish & Hot Dog Flavoured Water kupiłem kiedyś na kasecie :D

My Generation, Rollin, Take a Look Around, Eat You Alive... Mogę słuchać śmiało.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Mają wiele świetnych kawałków...dla mnie powoli stają się klasyką...utworów wymieniać nie będę bo większość nazw hitów już padło! :p Ale są świetni i szkoda, że przestali istnieć...jeden z lepszych Nu Metalowych zespołów ever.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wcale nie przestali istniec. Ktos tu wczesniej napisal ze Wes wraca wiec stary sklad powraca i napewno beda nagrywac nowy krazek :]
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Behind Blue Eyes
Ten kawałek mi się najbardziej podoba
I to właśnie przez niego poznałem ten zespół.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Czyli Kisiel, znam kogoś, kto gadał z kims naprawdę sławnym?! WOW! :D

W takim razie z nadzieją czekam na wieści o krążku, bo bez nich i SoaD, coś ostatnio za cicho w światowym rocku/metalu...
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Tak Bartku, jeśli można nazwać to rozmową. Jak chcesz to możesz mnie dotknąć :D

O ile pamiętam to Bizkici przyjadą do Szczecina za jakiś czas, jak się uda to pojadę ^^
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Parę kawałków obadałem, w końcu muszę posłuchać jakiś ich album.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Słuchałem kiedyś razem z moim bratem, w epoce szkoły podstawowej i gimnazjum, ale wtedy już mniej. Od początku fascynował mnie Wes Borland :) Cholera, uwielbiałem te teledyski; kiedy pokazywał się do kamery z tym swoim makijażem i wszystkim. Kiedyś też chciałem mieć takie czarne soczewki :D
Teledysk do "Boiler" też mnie fascynował, szczególnie ta odpadająca głowa, której się bałem.
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Jeden z zespołów, który najczęściej można usłyszeć w moich głośnikach:)
Piosenki które najbardziej lubię:
Rollin
My Way
Break Stuff
Just Like This
Walking Away
When It Rains
HotDog
Lonely World i jeszcze kilka innych bym mogła wymienić:)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
overkill.pl

Steve "Zetro" Souza, wokalista m.in. Exodus czy Hatriot, dla audycji radiowej "Heavy Metal Mayhem":

„W muzyce hard rockowych i metalowych kapel w latach 90-tych ton polegał tylko na 3 chwytach, bez gitar prowadzących, tylko 3 chwyty, akordy. Popatrzcie na St. Anger, nie ma na niej gitary prowadzącej. Dlaczego oni to zrobili, Kirk Hammett wie jak grać na prowadzącej. Dlaczego oni zrobili coś takiego? Po prostu naśladowali wszystkich innych. To sprawiło, że metal stał się suchy. Gdzie do k**wy był Alex Scolnick, gdzie podziało się to jeżdżenie po gryfie? To było to, co kochałem w thrashu. Ten twardy głos, gitary prowadzące, to miało miejsce w każdym rodzaju hard rocka, Joe Perry, nawet :cenzura:y Jimmy Page – to wszystko zniknęło? Poajwił się Limp Bizkit a ja na to: ”O mój Boże”.”

Nic dodac nic ujac...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ty też możesz coś napisać. :)

Złota Kobra jest naprawdę dobra, rapcore na wysokim poziomie, większość kawałków bardzo mi się podoba. Takie powroty lubię. ;P
 
Do góry