Liga Polskich Rodzin Chce, Aby Ocena Z Religii Była Wliczana Do średniej Ze Wszystkich Przedmiotów

Status
Zamknięty.

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ale zdobyła demokratycznie urząd prezydenta, jak i władzę w rządzie.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
oo fajnie będzie :D ja zawsze z religii mam 5 więc podwyższy mi to średnią :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Dostrzegam pewien paradoks.
Demokratycznie wybrana władza przez mniejszość, znienawidoczna przez większość.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Teraz się będziemy powtarzać, gdzie była ta większośc która ich nienawidzi(ła)? Nie ma sensu odpowiadać bo oboje wiemy jak było i jak jest. I żaden z nas tej władzy nie zmieni.
I jak już gdzieś pisałem, wolę Pis niż SLD.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ja się nie będę powtarzał, bo odpowiedzi na to pytanie ci już wielokrotnie udzielałem, ty ją znasz, a ja nie mam zamiaru się powtarzać.
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
No ale ta religia to nie jest aż taka trudna. Przynajmniej większośc będzie miała większą średnią na koniec roku. Trzeba spojrzec na to z lepszej strony :eek:k:
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
moim zdaniem religia nie powinna się wliczać do średniej. wiem jak u mnie wszkole to wygląda. oczywiście lekcja ta odbywa się w środku dnia oczywiście. klasy, które ją mają z księdzem raczej rozmawiają na tematy, które ich interesują albo oglądają filmy np. coś o egzorcyzmach mieli, a jeśli trafi się na katechetkę taką jak moja to już jest problem. wystarczy poruszyć temat innej wiary czy podważyć jakąś prawdę w chrześcijaństwie albo poprostu zadać pytanie wykraczające poza materiał to już pani się bardzo denerwuje i twierdzi, że chcemy rozwalić jej lekcje. ja jestem ateistką i jakoś nie mam wcale ochoty się tego uczyć. średnią może by mi to podwyższyło, ale po co. wolę żeby zrobili etykę, ale nawet jak to się w mojej szkole stanie to już nasza wspaniała katechetka (bardzo wrogo nastawiona do osób, które nie wierzą) zapowiedziała, że ma kwalifikacje do nauczania tego przedmiotu, czyli zrobi wszystko żebyśmy mieli jak najgorsze oceny, co dla osób dążących do jak najlepszej średniej, będzie jakimś przymusem. sądze, że religia powinna być nauczana w kościele, albo niech wprowadzą naukę o religiach (różnych, a nie tylko o chrześcijaństwie).
 

miskow91

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
151
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
Mi jest to obojetne, my i tak sie z religi nic nie uczymy tylko piszemy w zeszycie, a moze srednia sie podwyzy .
 

asura

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Religia i moze podwyższy średnią, ale dla mnie to głupota oceniać jak dziecko wierzy i zna Boga... przecież to nie sztuka nauczyć sie i wyrecytować litanie, ale żeby cos jeszcze w głowie zostało.... Ja idę teraz do LO i jeżeli trafię na jakiegoś fanatyka/fanatyczkę którzy będą chcieli mnie przekonać że Bóg jest wszystkim, to nie wiem, czy ludzie w LO dobrze to odbiorą... moim zdaniem jeżeli chcą wprowadzać oceny z religii to prosze bardzo w podstawówce i gimnazjum, a LO niech zostawia w spokoju bo licealiści maja i tak dosć nauki, a jeżeli odwrócili się od Boga i Kościoła to "przymus" otrzymania jako takiej oceny z religii nic nie pomoże...
 

_SaRa_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Niebo
Ok ... wszystko wporządku tylko niech też wprowadzą naukę o innych religiach dla innych wyznawców . Wtedy będzie bardziej sprawiedliwie . Ale oczywiście że tak nie będzie ... Bóg mówi o tolerancji a LPR ZMUSZA do katolicyzmu
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
wypas będzie! może wreszcie ta lekcja będzie równie szanowana z matematykami, polakami itp
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
a czemu nie...? polska jest krajem katolickim i na chwile obecną tego nie zmienisz. zdecydowana większość polaków to katolicy. zapewne jakieś 93%.

moge Cie pocieszyć. już za jakieś 30 lat całą Europę prawdopodobnie zdobędą Azjaci i Turkowie, którzy będą szerzyli Islam i inne wiary. Już teraz Francja jest opanowana przez murzynów, a dzielnice Islamu to tam normalka. Jeszcze zatęsknisz za katolicyzmymem ;]
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
we mnie to tak nie razi, ale jestem przeciwna - to prywatna sprawa , poza tym jest wielu , którzy katolikami nie są. Nie można ''wrzucać wszystkich do jednego worka'' każdy wierzy w co chce,itp. A jakby się to zaczęło liczyć ,to ci co zwiewają pewnie zaczęliby chodzić i byłoby jeszcze gorzej niż jest ...A jeśli chodzi o obowiązkowe zdawanie religii na maturze, to to jest jeszcze głupszy pomysł - jak będę chciała to zdam( ale wątpię,że zachcę), a nie na zasadzie musu. Ale się porobiło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry