Liga Polskich Rodzin Chce, Aby Ocena Z Religii Była Wliczana Do średniej Ze Wszystkich Przedmiotów

Status
Zamknięty.

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mi jest to obojetne, my i tak sie z religi nic nie uczymy tylko piszemy w zeszycie, a moze srednia sie podwyzy .
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
nie mam nic przeciwko :p
z religi NIC sie nie ucze NIC i tak mam 5 wiec to mi podniesie tylko srednią :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Również nie mam nic przeciwko.
A jeśli chodzi o tych co nie chodzą..
Ocena z w-f tym co sa zwolnieni też się nie wliczą.
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Może tym chodzą podwyższy średnią, ale tym co nie chodzą ( bo na przykład są ateistami ) obniży. Moim zdaniem ocena z religii nie powinna być wliczana - w końcu nie każdy musi jest wierzący, a co niby mieliby robić ateiści na takich zajęciach - nudzić się i przeszkadzać?

Dlatego jestem na nie. Religijność to sprawa indywidualna każdego człowieka.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Może tym chodzą podwyższy średnią, ale tym co nie chodzą ( bo na przykład są ateistami ) obniży. Moim zdaniem ocena z religii nie powinna być wliczana - w końcu nie każdy musi jest wierzący, a co niby mieliby robić ateiści na takich zajęciach - nudzić się i przeszkadzać?

Dlatego jestem na nie. Religijność to sprawa indywidualna każdego człowieka.
Tuxik Słoneczko, ale niektórym ocena np. z w-f też nie wlicza się w średnią.
Niektórzy są chorzy, po urazach i też nie moga ćwiczyć..
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
A mnie doszły słuchy, że religia ma być wśród przedmiotów zdawanych na maturze. Niby nieobowiązkowo, ale kto wie...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Najlepiej to byłoby gdyby sie wszystkie przedmioty wliczaly do sredniej, bo chyba jak sie czegos ucymy to jesty to wazne
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
dyskryminacja ateistów i innowierców.. :/
może w ogóle polska szkoła powinna się stać szkołą kościelną :mruga: ?!
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Poroniony pomysł partii religijnych fanatyków, których guru nagina wszystkie zasady swej wiary dla swych własnych chorych celów.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Adsurd. Chyba ze do szkól wprowadza Hinduizm islam, judaizm czy ateizm hehe :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
z drugiejestrony pewnie gdyby sie wliczala do sredniej juz nie byloby tak latwo miec piec za samo siedzenie i bycie :D
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jestem na nie. Ostatnio jakoś wogóle bardziej się przekonuję do świeckiego państwa, które służy obywatelom bez względu na religię :] A na religii i tak będę słuchał, uważał i notował :p ( no i odrabiał matę, żeby się nie nudzić ^_^ )
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Poroniony pomysł partii religijnych fanatyków, których guru nagina wszystkie zasady swej wiary dla swych własnych chorych celów.
Przecież u władzy są parte proradiomaryjne. Wcale mnie te ostatnie donosy nie dziwią. Polacy wybrali - Polacy mają.
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
ja sie przejmuje innymi przedmoitami na religii jestem gościnnie bo niechodze.pozdro dla religijnych
 

EuDeZeT

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódz
Jest tez plan aby zdawac mature z religii! To jest juz przesada. kto im to bedzie zdawał :/
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
nie wiem czemu to ma służyć, bo wiedzy i tak nie pogłębi ( bo i tak większość ma 5 a g*wno wie z tej religii) ... A z resztą to jest jakieś absurdalne wmuszanie ludziom katolicyzmu w życie. Każdego sprawa czy wierzy czy nie wierzy i czy chce pogłębiąć swoją wiarę ... Może jeszcze niech zacznie być obowiązkowa... ehh...
ja tylko czekam co jeszcze wymyślą....
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
dla mnie w sumie to rybka bo tak czy inaczej musze mieć ocenke... ale tak swoja drogą to w ogóle głupota, że religia jest obowiązkowa i koniecznie trzeba na nią chodzić...moim zdaniem to indywidualna sprawa i nie powinno się nikogo zmuszać do uczęszczania na te zajęcia....
 
Status
Zamknięty.
Do góry