Liga Polskich Rodzin Chce, Aby Ocena Z Religii Była Wliczana Do średniej Ze Wszystkich Przedmiotów

Status
Zamknięty.

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
Uważam, że religia to indywidualna sprawa każdej osoby. Dlaczego ocena z religii ma się w liczać do średniej? Po co? Może i niektórym podwyższyła by średnią... ale jest tak, że wszystko też zależy od katechety, księdza czy innej osoby, która uczy. Miałam 6 z religii, gdy mialam katechetkę, trochę zwariowaną, stanowczą, sprawiedliwą lecz sympatyczną. Natomiast w 3gim zmieniło się, gdyż takie były ustalenia, że w 3gim uczy ksiądz .. i ocena wahała mi się między 3 a 4 :/ i jak to wytłumaczyć? taka religia, niby zwykły, luźny przedmiot stanie się dla większości kolejnym powodem do stresu z powodu oceny. Nie widzę potrzeby oceniana "religijności" ludzi. Bez sensu.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Wiesz po co jest religia w szkołach?
Bo rząd chce się przypodobać rm i jego słuchaczom.
 

Sonia06

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
...no i sie zaczyna ...pan giertych chce w nas wszystkich wpoic wiare chrzescijanska.. Ocena z religi moze tylko wtedy wliczac sie do sredniej jezeli ten przedmiot bedzie obowiazkowy co nie? i co ma zrobic osoba ktora np jest niewierzac ?? Ma na sile zmienic swoje rpzekonanania i zaczac uczyc sie czegos w co nie wierzy?
Oklaski i gratulacje dla pana Giertycha!
JESTEM PRZECIW
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
...no i sie zaczyna ...pan giertych chce w nas wszystkich wpoic wiare chrzescijanska.. Ocena z religi moze tylko wtedy wliczac sie do sredniej jezeli ten przedmiot bedzie obowiazkowy co nie? i co ma zrobic osoba ktora np jest niewierzac ?? Ma na sile zmienic swoje rpzekonanania i zaczac uczyc sie czegos w co nie wierzy?
Oklaski i gratulacje dla pana Giertycha!
JESTEM PRZECIW


Jak ktoś nie wierzy, to nie uczęszcza.


A religia nie może byc obowiązkowa, bo to by było nie zgodne z konstytucją RP.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Dla mnie to lepiej, jedna szóstka więcej :D
Ale innym sądze, że by się to nie spodobało, bo religie olewają zupełnie.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
To jest oczywiste, ale lepiej o tym nie wspominać i siać swoją propagadnę jaki to Giertych jest zły i niedobry...

A co? Może jest dobry i wspaniały. Przepraszam jeśli kogoś uraże, ale osoby popierające Giertycha uważam za ślepych. A tak w ogóle to pewnie z biegiem czasu pan Giertych zmieni z pomocą PiS-u i Samoobrony konstytucje. O to się nie martwcie, będziecie musieli chodzić na religie. Do tego zapewne na historii będą nas uczyć z punktu "patriotycznego", a nie obiektywnego.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Tylko zauważ, jaki był krzyk i lament na forum i nie tylko, że Pis robi z Polski państwo faszystowskie, że Giertych będzie prześladował żydów itp.
No i gdzie to jest? Ja jakos nie widzę państwa wyznaniowego, faszystowskiego ani dyktatury. A że chce zrobić porządek w szkołach? Jestem jak najbardzije za.
Zarówno niektóre media jak i osoby na forum siały ślepą propagandę a jak widać ani nie wystąpiliśmy z Ue, ani nie rozpoczał się holokaust, ani nie mamy swastyk na szatandarach i faszystów w rządzie.

Do tego zapewne na historii będą nas uczyć z punktu "patriotycznego", a nie obiektywnego.
No tak, za komuny to historia w szkołach była wzorem obiektywności.
Ja popieram Giertycha i wcale się nie uważam za ślepego. Ślepi to są ludzie, którzy wierzą w puste slogany równości i tolerancji.
Idąc za propagandą lewackich mediów zróbmy z Polski gejlandie, zalegalizujmy im małżeństwa, adopcje, wpuśćmy arabów, muzułmanów no bo przecież trzeba być otwartym na innych ludzi. I za kilkadziesiąt lat Polska przestanie istnieć.

A co do kostytucji to sądzisz, że zmieni zapis o swobodzie wyznania? Idź do szkoły i poucz się jeszcze trochę :lol: Takiech rzeczy to nie może zrobić nawet ten skrajny, ciemnogrodowy, moheroberetowy i faszystowski Pis z Giertychem.
Ale niektórzy widać mają bardzo ograniczoną wiedzę nt zmian konstytucji i traktatów międzynarodowych...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Za to teraz wybudowano 8 mln mieszkań, rozprawiono się z komuną i ogólnie jest cacy? O tak, nie wpuszczajmy najlepiej nikogo, zamknijmy granicę, gadajmy na żydów, postawmy komunistów pod ścianą i rozstrzelajmy.

Nie wiem kto ci taką propagandę do głowy wkłada, ale zaiste ten ktoś jest nieco upośledzony na umyśle.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Na razie to ty masz sieczke w głowie. I nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Napisałęm, że te wszystkie krzyki o państwie wyznaniowym i totalitarnych omżna włożyc miedzy bajki a ty jak zwykle swoje.
Tylko nie pisze, ze inteligentny czlowiek byz rozumial twoja wypowiedz bo to juz bylo i nie przeszlo :lol:
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
A co do kostytucji to sądzisz, że zmieni zapis o swobodzie wyznania? Idź do szkoły i poucz się jeszcze trochę :lol: Takiech rzeczy to nie może zrobić nawet ten skrajny, ciemnogrodowy, moheroberetowy i faszystowski Pis z Giertychem.
Ale niektórzy widać mają bardzo ograniczoną wiedzę nt zmian konstytucji i traktatów międzynarodowych...

Masz rację. Muszę się jeszcze pouczyć. W końcu mam 16 lat. Ale ja przynajmniej nie jestem rasistą, zamkniętym na inne kultury i ślepo zapatrzonym w Giertycha. Tak wybijmy lepiej gejów i żydów, bo niedługo Polska przestanie istnieć. "POLSKA DLA POLAKÓW!"
Z takim poglądami to na twoim miejscu założyłbym partie neonazistowską sprzymierzoną z LPR. Mówisz, że w Polsce nie ma jeszcze faszyzmu. PiS, Samoobrona i LPR za krótko rządzą, aby go wprowadzić. Jak widzę jak te partie próbują sobie podporządkować media i jak patrze, że taka partia jak Samoobrona gdzie co drugi poseł ma wyrok rządzi w moim kraju to jestem po prostu wstrząśnięty.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Idz sie poucz, najlepiej tego, jakie konsekwencje niesie ze soba wystapienie ze wspolnoty, proba stworzenia w Polsce kraju wyznaniowego i wprowadzenie faszyzmu. Konstytucji nie zmienia sie jednym slowem, a tym bardziej zapisu naruszajacego wolnosc wyznania. Nikt nie jest tak głupi (tak nawet ten pusty i zacofany Giertych) zeby cos takiego robic.

Jak widzę jak te partie próbują sobie podporządkować media
najpierw siegnij do podrecznikow histori i doucz sie, jak to komunisci nie podporzadkowywali sobie mediow ani niczego innego i jacy to oni byli uczciwi.

Gdybys choc troche sie orientował w traktatach i akcesach UE oraz umowach miedzynarodowych ktore Polska podpisała jak i calej sytuacji o ktorej piszesz to nie twierdzilbys, ze moga jak chca zminiec konstytucje i zmusic ludzi do jednej wiary oraz do przymusowego uczeszczania na religie chrzescijanska.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Gdzie jest 8 mln mieszkań?!
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Standardowo, kiedy my mowimy o jednym, ty wyskakujesz z czyms niezwiazanym z dyskusja.
A na pytanie odpowiedzialem w innym temacie. Czytac podobno umiesz.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Jak by się tak stało, że ocena z religi byłaby wliczana do średniej z przedmiotów to przestałbym chodzić :/
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Boisz się przyznać że Kaczyński (chomik) okłamał elektorat.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ciebie rodzice oklamuja w domu. Bo mnie uczyli ze kadencja rzadu trwa 4 lata a nie 9 m-cy.
Sld i komuchy zawsze ludziom mowily prawde nie?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ciebie za to nie okłamują.
Zbudowanie domu trwa dwa dni, nieprawdaż?
Mi zawsze się wydawało że trwa to około roku.
A i w jeden dzień można zbudować 8 mln mieszkań.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Dobrze ze sld bylo uczciwe i wywiazywalo sie ze swoich obietnic.
Beda nowe wybory to bedziemy wybierac. A ty sie zajmij wladza FL i swoimi jehowymi i skinami, zeby znowu sie jakis nie pojawil obronco wolnosci i tolerancji :lol:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Potrafisz tylko wykręcić się sld.
Ja mówię o pis, a nie sld, a ty boisz się odpowiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry