Liga Mistrzów 2011/2012

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeszcze 4 kolejki przed nami ale można już powoli omawiać poszczególne pozycje w tabelach.

Grupa A
  1. Bayern 6
  2. Napoli 4
  3. Man City 1
  4. Villareal 0
Dziwi słaba gra Manchesteru. Następny mecz mają z Villarealem więc raczej wygrają. Myślałem, że Napoli będzie w tej grupie chłopcem do bicia a tymczasem radzą sobie całkiem nieźle.

Grupa B
  1. Trabzonspor 4
  2. Internazionale 3
  3. Lille 2
  4. CSKA 1
Chyba najciekawsza grupa. Każda z drużyn wg. mnie ma takie same szanse na awans. Największe zaskoczenie ? Chyba to, że po dwóch meczach CSKA ma tylko 1 pkt.

Grupa C
  1. Basel 4 pkt.
  2. Benefica 4 pkt
  3. ManU 2 pkt
  4. Otelul 0 pkt
ManU tylko z dwoma punktami ? W najbliższej kolejce na 90% pokonają Otelul. Spodziewałem się walki pomiędzy Basel i Beseficą ale myslałem o 2 miejscu. Jak Manchester dalej będzie takie wyniki odnotowywał to oni będą musieli walczyć o 2 miejsce.

Grupa D
  1. Real 6 pkt.
  2. Olympique 4 pkt.
  3. Ajax 1 pkt.
  4. Dinamo 0 pkt.
Real zdecydowanie jest jednym z faworytów tej edycji ligi mistrzów. Według mnie awansują bez problemów z pierwszego miejsca. Walka o drugie miejsce w grupie będzie ciekawa. Obstawiam Ajax.

Grupa E
  1. Chelsea 4 pkt.
  2. Bayer 3 pkt.
  3. Valencia 2 pkt.
  4. Genk 1 pkt.
Tutaj będzie ciekawie. Nie jestem pewien czy Chelsea awansuje z pierwszego czy drugiego miejsca ale jestem pewien, że nie będzie miała problemów z wyjście z grupy. Genk pewnie nie będzie się liczyło.

Grupa F
  1. Olympique 6 pkt.
  2. Arsenal 4 pkt.
  3. Borrusia 1 pkt.
  4. Olympiacos 0 pkt.

Olympique podobnie jak real powinno awansować bez problemów. Arsenal jest bez formy. Borrusia też niczego wielkiego nie pokazuje a Olympiacos ? No cóż. Będą walczyli o 3 miejsce.

Grupa G
  1. APOEL 4 pkt.
  2. Zenit 3 pkt.
  3. Porto 3 pkt.
  4. Shakhtar 1 pkt.
Kolejna wyrównana grupa z której praktycznie każda drużyna może awansować z pierwszego miejsca. Według mnie będzie to Zenit. Drugie miejsce pewnie zajmie Poroto ale chciałbym żeby z drugiej miejsca awansował Shakhtar.

Grupa H
  1. Milan 4 pkt.
  2. Barcelona 4 pkt.
  3. BATE 1 pkt.
  4. Viktoria 1 pkt.
Nudna i przewidywalna grupa. Awansują Włosi i Hiszpanie. Jedynie to kto zajmie trzecie miejsce jest trudne do określenia.


btw. wiem, że to dopiero 2 kolejki i jeszcze wszystko może się zdarzyć itp itd. ale po tych dwóch meczach można już po części domyślać się kto awansuje do fazy pucharowej.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Temat Ligi Mistrzów chyba jest :), więc po co nowy temat?

Manchester teraz ma dwa proste niestety mecze w LM i przejdą ich spacerkiem. I włączą się, a potem będą męczyć. Gol w ostatnich sekundach i tak zdobył niestety 2 punkt.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Obydwa Manchestery obecnie zawodzą, mają bardzo silne składy ale grają jak słabeusze. Niemniej, rok bez United by się przydał :]
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Wątpię. Jedynie teraz ponad Angielską i Hiszpańską ligę nikt inny raczej się nie wyciągnie. I któryś z tych krajów wygra w tym roku LM. Bayern spuchnie, a teraz jest rewelacją.

Teraz w środku tygodnia będzie Liga Mistrzów. I zobaczymy trzeci mecz w tym sezonie każdej z ekip. Co będzie z City?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Bayern nie zachwycił, remis z Napoli, po samobójczej bramce Badstubera.
Podobnie z City które rzutem na taśmę wywalczyło zwycięstwo z Villarreal.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Mi borussi trochę szkoda. Lewandowski gra nieźle i strzela a jednak chyba odpadną :( Oglądałem ich mecze na nsporcie i chłopaki mają strasznego pecha. Grają nieźle a punktów nie przybywa. Może płacą frycowe? W końcu bardzo młoda drużyna.
Pozdrawiam, Michał
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A dla mnie klasę pokazuje Chelsea z Torresem w składzie i przejechała się po mistrzu Belgi.
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Jeszcze dwie kolejki, sporo sie okaze w przyszłym tyg, czarno widze Borussie, przynajmniej w Londynie bo w Dortmundzie moga wygrac z Olimpique. Chelsea Bayer może być dobry meczyk, Inter raczej pozamiata, MU u siebie wiec Benfica raczej zostanie na tym drugim miejscu. Znowu bedzie pol nocy zawalone na ogarnienie calej kolejki i marna sroda na uczelni…
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
No i właśnie dlatego kupiłem n. Mają tam opcje z oglądaniem kilku meczy na żywo. Poza tym, jak nie chcesz oglądać w ten sposób to na innych kanałach są normalne transmisje. Ja wolę tak oglądać, ewentualnie jak komentator wspomni o zmianie wyniku gdzieś to mogę przeskoczyć na inny kanał gdzie ten drugi mecz jest. Opcja cofania w dekoderach cyfrowych to dla mnie maszynka do robienia własnych powtórek :D
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Nieee, Multi Liga to nie opcja, tylko jakby oddzielny kanał, oglądasz normalnie na całym ekranie mecz i na dole do tego wyniki wszystkich innych rozgrywanych równolegle, a jak coś się dzieje ciekawego na innym boisku (bramka czy dobra akcja) to przenoszą to na fullscreena i tak skaczą miedzy wszystkimi meczami. Co kto lubi, ja wole w Multi Lidze bo na bieżąco śledzę czy mi kupon wejdzie czy nie, emocje przez to tez większe.
Pozdrawiam, Michał
 

frendzel

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Jutro fajny meczyk się szykuję Chelsea - Valencia :) Valencia ostatnio w dobrej formie, Chelsea też ostatnio w meczu z Newcastle trochę tą formę podłapało..
Stawiam 2-1 dla CFC ;]
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A ja stawiam na awans Chelsea, dzisiaj i jutro dowiemy się kto awansuje z grup.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Myślę, że Play-offy to fajna gra. Ale Napoli i Man City walczą o awans i to będą ciekawe mecze. Moim zdaniem City odpadnie już w grupie.
 
Do góry