Liczy Się Pierwsze Wrażenie....

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
pierwsze wrażenie liczy sie najbardziej, zawsze patrze jaka kto ma twarz :p
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
nie no ja pierwsze wrażenie robie dobre, ale potem mi sie żarty kończą :p
żartowałem offcoz, zawsze jest co do pieca dożucić :D

pozdr. K-x
 
C

*ChMuRkA*

Guest
a ja ostatnio patrze się na buty :/ pff ale pierwsze wrażenie zapamiętuje zazwyczaj :D
 

jamon

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pakość (ja to nazywam Dolina Pakoska:p)
Czasami pierwsze wrazenie moze byc mylne. Wiem to po sobie. Dopiero po jakims czasie dowiaduje sie ud osob, ktore mnie lubia, ze jak mnie zobaczyly pierwszy raz to pierwsze mysli jakie im do glowy przychodzily to, ze musze byc jakims kryminalista albo cpunem bo taki mam wyraz twarzy :D No niestety :D Nawet dzisiaj jadac w autobusie tylko ja siedzialem sam. Ludzie woleli stac niz usiasc kolo mnie bo chyba sie bali. Mysle, ze chyba sie bali bo nie wiem jaki moglby byc inny powod.
 

kasiaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Tak masz racje uśmiech jest bardzo ważny ... facet nie unikający kontaktu wzrokowego i można sie mu popatrzec prosto w oczy:) hmmm... to jet cos:)
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Ehh Jamon zmień image.. Pewnie wyglądasz jak gangster i lubisz truskawki :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no własnie... oczy, ja się własnie w oczy kocham patrzeć, Ahh Misiek t.j od neidawna Suoniątko moje :D:D tititititi :D... Nom to z Nim zawsze tak w oczy się patzre, ale jak.. najlepsze jak to się własnie wszystko zaczęło, zwaua, śmieję się z tego do tej pory ;)
 

M@rzen@

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wielkopolska
Ja patrze na oczy, nastepnie zwracam uwage na usmiech :crazy: , ale jednak najwazniejsze sa dla mnie rece(typowo meskie) i paznokcie(krotkie i czyste, bo niezadko widzialam chlopaka z dlugimi paznokciami-bleee) :buuu:
 
Do góry