Liczy Się Pierwsze Wrażenie....

urszulaplus

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
no dobra bradzo prosze kobietki czas na nas. Czym faceci was urzekają??? czy jest coś takiego co od razu stawia go na spalonej pozycji i odwrotnie :)
mnie urzeka przede wszytskim uśmiech no i oczka. uhhh jak wspomne czasem te uśmiechy i oczka z przeszłości to aż ... cieplutko robi sie na serduchu ^_^
 
K

kfiatushekk

Guest
Hmm.. Pociaga mnie facet z papierosem..od niedawna..
Przymruzone oczka sa sexy. Jeszcze jak do tego dlugie wlosy i zarost to juz wogole.. <orgazm>
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Według mnie "to coś" to nie jest coś do określenia. To jest coś co odróżnia faceta od tysiecy innych. Każdy ma w sobie coś niepowtarzalnego i wyjątkowego i trzeba to dostrzec w każdym mężczyźnie. :D
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
&quot;druga strona lustra&quot;
u mnie facet jest spalony, gdy powie ze mnie kocha, albo że mu sie podobam przez smsy, na gg, albo cóś takiego. gdy po prostu nie mówi mi tego w oczy...dla mnie to tchórz i traktuje już go jak wroga.

a pociągają mnie przystojni buneci :p a jeszcze jak mają na sobie czarną skórzaną kurtke to juz w ogóle :p :p :p
i wciąż czekam na księcia z bajki na białym rumaku...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tego nie da się opisać.. :)
Sposób w jaki się zachowuje..
Jak się uśmiecha, jak żartuje..
Jego oczka.. tyłeczek :p
Musi być słodki..
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Co do tego ca napisała NIOME to dla mnie facet by był spalony jakby mi odrazu na pierwszej, albo drugiej randce powiedział, że mnie kocha. Ja przywiązuje dużą uwage do każdego takiego wyznania i dla mnie takie coś było by lekceważeniem tego wyznania.
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
DLa mnie najbardziej sposób bycia się podoba i to jacy są wobec dziewczyn ... Lubie jak sie czesto usmiechają i mają błyszczące oczka :D To jest naprawde wspadaniałe :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Co do tego ca napisała NIOME to dla mnie facet by był spalony jakby mi odrazu na pierwszej, albo drugiej randce powiedział, że mnie kocha. Ja przywiązuje dużą uwage do każdego takiego wyznania i dla mnie takie coś było by lekceważeniem tego wyznania.
dokłądnie! To własnie chciałam napisac :/

Tak, nie do okreslenia czasami jest to, dlaczego sie podoba, mi sie podoba koles który wcale nie jest przystojny :) ale cos ma w sobie :)

Jednak, jezeli widze takiego K. w spodniach doo kolan, bluzie z kaprurem, pieknych, śmiejących sie oczkach i nieskazitelnym pięknem ogólnym to się mi cieplej na serduchu robi :( albo w bluzie i kosuzli...mm...
Ogólnie jak widze jak ma piękne oczy, cudowny usmeich i... wielkie ramiona i ręce :) ręce mm... o tak :)
 

madziorek

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
38
uwielbiam, kiedy facet szeroko sie uśmiecha :] gdy nosi okulary, to już zupełnie wymiękam :) a jak do tego dochodzi inteligencja i szczerość, to już jestem Jego... ;)
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
ja lubie jak koles ma poczucie humoru ale nie do przesady a denerwuje jak kogos ciagle wysmiewa o tej osoby nie lubi....
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Ech... Ja zauważyłam że lubię chłopców z trudnym charakterem, takich po których kompletnie nie wiem czego mogę się spodziewać. No i oczywiście uśmiech...
Mam tak jak Martynka - czasem podobają mi się zupełnie mało przystojni chłopcy. Po prostu mają w sobie coś, co przyciąga. Sposób wyrażania mysli, poczucie humoru. Lubie jak chłopak ma coś do powiedzenia, jest indywidualistą i wyróżnia się.
Co do papierosów - odpadają :/
 

eevil89

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z piekła rodem;P
mi sie podobaja wysocy chłopcy:) tzn ja sama mam 169 cm a chłopak nie może miec mniej niz 180 cm:p.wiecmusi byc taka różnica lekka hehe:p i dobrze zbudowany<mmm> ciemne wloski, taki który by był w stanie mnie ochronic i w ogóle:),trudny charakterek :). i najwazniejsze poczucie humoru.od zawsze podovbajami sie tzw.klasowe klauny:p;).no zboczenie jakies:D. ale tak to ogołnieto wiadomo ze na tyłeczki;);) i kocham patrzec sobie z chłopakami w oczy:)
((( kiedys szlam jadłam paluszki a na korytarzu w sql stał chłopiec z 3 kl<miodzio;) > i tka ide 3mam tego paluszka przy ustach i gapie siez nim w oczka ten sie na mnie patrzy i usmiecha.przeszłam obok.odwracam sie zeby cospowiedziec kumpeli i tu szok bo ta..zostaal na poczatku korytarza a ja polazłam sama dalej<lol2> wracam.gosc sie na mniepatrzy:) i od tamtej pory w sumie zawsze jak sie mijamy to usmiechy i wzroki <pomimo iz on jestz ajety a ja takjakby:)> )))<== to troche po za tematem ale jakos tak mi sie wzieło napisało... :mruga:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
pierwszy rzut oka idzie na twarz.... potem ogolnie jak sie ubiera :p a potem dostrzegam charakterek :D :p
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
&quot;druga strona lustra&quot;
Co do tego ca napisała NIOME to dla mnie facet by był spalony jakby mi odrazu na pierwszej, albo drugiej randce powiedział, że mnie kocha. Ja przywiązuje dużą uwage do każdego takiego wyznania i dla mnie takie coś było by lekceważeniem tego wyznania.

no własnie o to mi chodzi, bo ja sie 100000 razy zatanowie zanim powiem slowo "kocham" a dla takich chłopców to juz u mnie kompletny brak szacunku
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
1.Sposób bycia (zachowanie i wogóle)
2.Oczy, oczy, oczy, oczy no i jeszcze oczy :p
3.Sposób w jaki sie na mnie patrzy :sexy:
To tak na początek a co do papierosków to jest to pociągające tak troche :sexy:
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mnie pociąga w facecie uśmiech i oczka...mmm Nie wiem czemu ale lubie jak chłopak na początku mnie olewa i ja go zdbywam B) A i musi mieć poczucie humoru...lubie jak chłopak mnie rozsmiesza :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Najpierw cała buźka :) Czyli właśnie oczy, uśmiech... (ah te spojrzenie)
Potem reszta :D
Ubranie, muskuły, wzrost, pupcia itp. :D
Ale zdarza mi się jak u Agness i Martynki.
W ogóle nie patrze na wygląd (chociaż na to czy przestrzega higiene tak :p)
...tylko na charakter :)
 
Do góry