LGBT i cała ta historia z niby to "równością"...

Gdyby LGBT reprezentowałoby sobą wyższy poziom, to:

 • nie miałbym problemu z akceptacją

  Votes: 6 20,0%
 • wszystko mi jedno, akceptuję to już teraz

  Votes: 7 23,3%
 • sprawa byłaby do przemyślenia

  Votes: 1 3,3%
 • nigdy nie zgodzę się na adopcję dzieci przez pary homo, dziecko musi mieć wybór

  Votes: 7 23,3%
 • zgodzę się na śluby ale bez adopcji dzieci

  Votes: 3 10,0%
 • nie zgadzam się ani na śluby ani na adopcję dzieci

  Votes: 10 33,3%
 • zgadzam się na adopcję dzieci oraz na śluby

  Votes: 6 20,0%

 • Total voters
  30

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
W związku z tym iż w tym kraju zakazane jest mówić po swojemu i bez tabu, trzeba uważać na słowa ale nawet i uważając, pogadać trzeba. Co sądzicie o tej całej historii z LGBT? Przyznam się że do dziś nie wiedziałem nawet co to znaczy LGBT, tak mnie to interesowało. Niemniej jednak, hucznie już jest w naszym kraju, trwają uliczne wojny w postaci marszów równości i jedni gryzą drugich. Postanowiłem odezwać się na forum gdy przez przypadek sam trafiłem przejazdem na taki marsz.
Nie wiem jak Wy ale ja mam mieszane uczucia. Dlaczego?
Miałem problem z dostrzeżeniem normalności, niestety.
Dawno, dawno temu, typowy homoseksualista, powiedzmy pan Gej, charakteryzował się tym iż był to człowiek najczęściej nadprzeciętnie czysty i nadprzeciętnie kulturalny. Faceci tacy w otoczeniu dostawali najczęściej ksywę "c.i.p.c.i.a" i na tym kończyło się. Nikt nic do nich nie miał. Znam osobiście wielu gejów i wiele lesbijek (zamieszkuję za granicą) i tam, środowiska tych ludzi są całkiem inne jak tu u nas. Przede wszystkim są to normalni ludzie z którymi da się normalnie rozmiawiać, nic do takich nie mam. U nas jednak, gdy zatrzymałem się obok takiego marszu i popatrzyłem na ludzi - zdębiałem.

Sprawa wygląda tak, i od razu mówię:

Fotki pobrane z internetu z prawami do kopiowania i rozpowszechniania, a osoby widoczne na foto zgodziły się na to. Fotki pochodzą z gazet i nie były objęte zakazem kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora. Fotki ogólno dostępne. Jeśli w jakiś inny sposób łamię to chore prawo, przepraszam, nie wiem, nie znam się.
Ogólnie mówiąc wojna z LGBT i rónouprawnieniami dotyczy także możliwości brania ślubów i przede wszystkim adopcji dzieci przez te pary. Moje pytanie na które ciężko uzyskać mi jakąkolwiek mądrą odpowiedź brzmi:

Czy ludziom podobnym do ludzi z fotografii śmiało można zaufać i dać w opiekę adoptowane dziecko!?

Drugie pytanie:
Gdzie podziali się poważni geje i poważne lesbijki??

Pytanie trzecie:
Czy środowiska LGBT gdyby tworzyły marsze równości "na poziomie" nie zyskałyby wtedy większego poparcia i nie byłoby jakichkolwiek wojen?

Wyobraźmy sobie że idzie sobie marsz róności przez jakieś tam miasto a w środku widzimy ludzi pokroju np. świadków Jehowy, to doskonały przykład akurat albowiem w wyznaniu tym wszyscy faceci chodzą w koszulach i krawatach a kobiety jak na kobietę przystało tylko w spódnicach. Gdyby, przez miasto szli wyznawcy LGBT właśnie tak odziani, reprezentując sobą wysoki poziom, czy wtedy, ludzie mieliby problem z zaakceptowaniem istnienia LGBT? Jak myślicie?

Co byłoby lepsze dla zaadoptowanego dziecka? Tatuś i tatuś z w/w fotek czy ... dwóch poważnych biznesmenów w koszulach, krawatach itp. itd.??

Pytanie czwarte:
Czy najpierw nie powinniśmy być równi emocjonalnie, kulturalnie, duchowo, rozwojowo a potem "rodzinnie" i "małżeńsko"??
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 255
Punkty reakcji
196
Bodaj w 2005 roku zakazano czegoś w rodzaju Parady Równości w Poznaniu. Było to dla mnie o tyle dziwne że miało to mieć miejsce w listopadzie. Potem słyszałem plotki że do zakazu miał się przyczynić Lech Kaczyński ponieważ bracia się pokłócili a jego brat był akurat gejem. Na skutek tego zakazu takie marsze zaczęły się
pojawiać jako protest przeciw takim właśnie zakazom. Zacząłem odnosić wrażenie że część osób które na takich marszach jest gejami ale część może gejów jedynie udaje a może uczestniczy w takim marszu w geście protestu przeciwko zakazom. Jeśli chodzi o mój stosunek do gejów to jest to umiarkowana niechęć. Swego czasu odniosłem takie wrażenie jakby geje uważali się że są "lepszymi Polakami" bo oni to robią z facetami. Na ile jest tak naprawdę a na to tylko moje odczucie niech sobie każdy sam oceni. Dlatego niechęć jest "umiarkowana" bo innych powodów niechęci w zasadzie do nich nie mam. Natomiast mam wątpliwość co było pierwsze Marsze Równości czy też niechęć wobec gejów. Nie wiem co w tym przypadku jest akcją a co reakcją ale to nie mój problem. Co do osób uwidocznionych na zdjęciach.
Wydaje mi się że takim osobom na adopcje bym nie pozwolił. Umieśćmy na każdym z nich Biedronia. On choć gej wygląda normalnie. Ja także nie wiem co to jest LGBT i przypuszczam że dobrze mi z takim nieuctwem. Wydaje mi się że niektórzy nie mając nic mądrego do powiedzenia w sprawach gospodarczych czy ekonomicznych starają się skierować uwagę na LGBT czy "różowych". Takim przykładem kogoś takiego tutaj jest pan k którego wpisy sa po prostu głupie i tylko czasem czytam je zamiast kawałów. Ponieważ robię to rzadko wspomnę tylko że w pamięci mam jeden w których przekonuje on że gejem to można zostać na skutek używania nieodpowiednich podręczników szkolnych. Nie odnajdę tego tekstu ale nie wątpie że wpis pana k się tu znajdzie bo to jest to na czym pan k "zna się najlepiej".
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
______ napisał:
Czy ludziom podobnym do ludzi z fotografii śmiało można zaufać i dać w opiekę adoptowane dziecko!?

Odbiję piłeczkę: Czy łysym dresom goniącym normalnych ludzi na ulicy za to, że mają różową koszulkę byś zaufał? Albo patologi, w której alkohol jest codziennym gościem, mama ma wąsy, a tata piwny brzuch, nikt nie ma pracy, ale są hetero?

No właśnie.______ napisał:
Gdzie podziali się poważni geje i poważne lesbijki??
Siedzą w domu i mają w nosie to show, bo nic na tym nie zyskają w przeciwieństwie do organizatorów marszu.


______ napisał:
Czy środowiska LGBT gdyby tworzyły marsze równości "na poziomie" nie zyskałyby wtedy większego poparcia i nie byłoby jakichkolwiek wojen?
Otóż odpowiedź brzmi: nie.

Dlaczego? To proste. Paradoksalnie temat, którym ludzie się mało interesują nie zdobędzie zainteresowania, jeśli nie będzie miał wielu przeciwników. To zagrywka marketingowa. Z tego samego powodu szarlatani poziomu Jerzego Zięby zarabiają kupę kasy i mają kupę wyznawców - dlatego, że mają przeciwników używających logicznych argumentów.

Tak, wiem, to może się wydawać dziwne, ale tak działa ludzki mózg.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
No tak, ale dlaczego gej, lesbijka czy transseksualista musi wyglądać jak kosmita i charakteryzować się tylko z jednym? Przecież, gdy popatrzy na tak odzianych ludzi 95% starszych Polaków, od razu zaczną pukać się w głowy. Co mają do tego tatusiowy brzuch czy mamusijny wąsik? Na takowe nie mamy wpływu często i zły to moimzdaniem przykład. Alkoholizm w prawdzie także jest debilstwem bo to nie choroba niewymuszona ale to też jest przykład nie na miejscu no chyba że, nastała jakaś nowa epoka nowych choróbsk i do listy znanych trzeba dopisać także i kretyństwo.
Nadal nie rozumiem!
Niby Ci ludzie z fotek walczą o równouprawnienia, walczą o możliwość posiadania męża/żony, walczą o możliwość adoptowania dzieci a z drugiej strony wystrojem i zachowaniem robią z siebie takich k.retyn.ów że nikt im nie powierzy w opiekę nawet paczki zapałek. Wątpię także w to, czy ktokolwiek normalny pozwoliłby "hajtnąć" się takiemu choćby z kozą. Zaraz pewnie straż zwierzęca zaczęłaby robić kolejne marsze.

Logicznym jest też, że tego typu elity LGBT właśnie wykorzystywane są do przepychanek politycznych tyle że, dla mnie największym problemem jest jedynie zrozumienie, dlaczego elity te nie chcą same osiągnąć celu! Małe mózgi mają?? To nie stwierdzenie, to pytanie!
Będąc już przy marszu, miałem okazję zostać zaczepionym przez ono (ono = nie wiem co to było, a był to człowiek podobny do człowieka z ostatniej fotki, górny rząd, drugi/a od lewej). Spotkałem się wtedy ze stwierdzeniem dość hukliwym typu, cyt."co stara ku...o, les.ba też człowiek, nie pasuje to sp...alaj na Marsa ciu.lu katolicki". Pobratyńcy kolegi/żanki oczywiście smartfony odpalone na video i masa śmiechu i huku a ja stary zapytałem jedynie z ciekawości "a Ty kogo reprezentujesz tym ubiorem? Gej czy lesbijka?" I wiecie co? Sądzę że gdyby nie było tyle policji obok, wróciłbym po "zapytaniu" dość solidnie poobijany. Tak sądzę bo agresji tam tyle że nie sposób tego przetrawić.

I nadal zastanawiam się, co byłoby gdyby ludzie z LGBT szli na marszu w szacie wierzchniej z wyższego "poziomu" wiekowego.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
______ napisał:
I nadal zastanawiam się, co byłoby gdyby ludzie z LGBT szli na marszu w szacie wierzchniej z wyższego "poziomu" wiekowego.
Nic, rozumiesz? Nic by nie było, przeszliby i słuch by po nich zaginął. Dlatego są chamscy, kolorowi, głośni, słowem - kontrowersyjni.

Oni mają za zadanie sprawić, że Ty się popukasz w głowę, bo chcą wykorzystać zasadę kontrastu.

1) Ty, jako widz takiej parady (najlepiej o poglądach prawicowych, konserwatywnych) zostaniesz wyprowadzony z równowagi przez tą swołocz i jak ktoś Cię zapyta, co sądzisz o lgbt, to odpowiesz, że to banda debili, że w życiu nie dałbyś im dzieciaka pod opiekę, itd. itp. No i tą wypowiedź podchwycą media, Twoje wtrącenie o normalnych gejach zostanie pominięte milczeniem.

2) Twoja wypowiedź będzie ukazywana jako skrajnie nietolerancyjna i zostanie zestawiona w kontraście ze specjalnie zaproszonym "normalnym", jak już to sam określiłeś gejem, czyli ładnie ubranym i elokwentnym np. Biedroniem. Ten Biedroń, już tylko odnosząc się do Twojej chamskiej wypowiedzi będzie przytaczał przykład normalnych, niepatologicznych zachowań wśród gejów, którzy są spokojni i chcą tylko kawałek swojego miejsca w świecie, a Ty zostaniesz przedstawiony jako nietolerancyjny cham, który nie panuje nawet nad swoimi słowami, jesteś więc agresywny.

3) Ludzie, odbiorcy zapominają o tym, skąd się wzięła Twoja wypowiedź, widzą tylko kontrast między Tobą, a takim Biedroniem w TV. Ty zyskujesz przeciwników, ludzie już nawet nie chcą słuchać tego, co mówisz, bo jesteś nietolerancyjny, rasistowski i w ogóle nie ma sensu marnować czasu na takiego chama ze średniowiecza, a oni zyskują zwolenników, którzy nawet nie chodzą na te parady równości (więc nie widzą na własne oczy tego chamstwa), ale twierdzą (słusznie), że normalny gej i normalna lesbijka to obywatel jak każdy inny i powinien mieć swoje prawa.


No, myślę, że dość obszernie to opisałem. :) Rozumiesz już, dlaczego są tak kolorowi i agresywni?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 410
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Celem tej grupy jest prowadzenie utopijnego tęczowego świata który sprowadza utopijną wizję tęczowego świata .
Ta wizja sprowadza masowo ludność Islamską i Afrykę do Europy.
Negatywne tego skutki widać w Niemczech a finałem była Kolonia i tylko mentalność tęczowa pozwala zachwytem nadal
sprowadzać te grupy które napadają ich kobiety i większość polityków tego kraju ma przez te poglądu ma wodę z mózgu np
Ursula von der Leyen ma sporo dzieci i pomimo tego wielbi tęczowe pomysły a ta ideologia pogardza rodzinami a normalnie
powinna mieć negatywny stosunek do tych rzeczy i promować terapie grupową dla tych osób i odrzucić dziecko za takie zachowania .

Niemcy dzięki takim zachowaniom zyskały epidemie HIV i kiły.
Pomimo tego że Niemieckie media i statystyki uznają istnienie tej choroby nie prowadzono na graniczy z Niemcami alarmu epidemicznego.
Nawet artykuły z Niemieckiej prasy potwierdzają że takie osoby swobodnie zarażają się chorobami .
Pomimo że tym kraju panuje epidemia mogą bez żadnej kontroli przekraczać graniczę a każdy rząd po informacji że panuje epidemia
tej choroby prowadził by radykalną kontrolę granicz , badania i wydalanie osób chorych na tą chorobę.
Szczególna kontrola gości którzy jadą na paradę równości w kraju i do Niemiec a powód zdrowotnych powinny zostać zakazane parady równości i
jest to obowiązek państwa by zapobiegać tym chorobą .
Żadnej reakcji na tą chorobę od strony rządu i mediów .
Przegląd prasy #30 | LGBT te same twarze jeżdżą po Polsce -
Bardzo ciekawy tekst Gazety Warszawskiej o epidemii kiły która sprowadza tęczowe środowisko i
oprócz chorób które przenosi to środowisko ten tekst pokazuje patologiczną kontrolę mediów Niemieckich które ukryły tą chorobę
przed polskim społeczeństwem.
Przegląd prasy #30 | LGBT te same twarze jeżdżą po Polsce
https://www.youtube.com/watch?v=grO48qUTfvU
Te zachowania stanowią zagrożenia dla kobiet i dzieci.
Propagują skrajnie narcystyczne zachowania , kult piękna który jest utopijny , wyuzdanie seksualne , parady równości są
imprezą wyuzdania , pornografii i propagowanie urojonych zachowań , nadmiar klaunów przebierających się za kobiety lub
opowiadających bajki że są kobietą .
Dlatego dla bezpieczeństwa kobiet i dzieci te zachowania powinny być zakazane i te działania ochronią
dzieci i kobiety.
1 Likwidacja zbędnych kierunków studiów i uczelni powodu promowania poglądów Anarchistycznych ,
Komunistycznych i Feministycznych i ekonomicznych.
Te zbędne kierunki są centrum propagandy tych poglądów i stanowią zagrożenie dla społeczeństwa .
2 Promowanie w szkołach takich zachowań powoduje wzrost takich zachowań.
widać to USA i zakaz organizowania tęczowych piątków .
Tam regiony mogą decydować o kwestiach społecznych i dlatego większość regionów jest wolna od takich pomysłów .
Najwięcej takich osób jest Nowym Jorku i San Francisco a na Południu nie ma takich osób.
Większość osób żyje wspólnotach religijnych których najważniejsze wartości i każdy wie że istnieją związki między kobietami i mężczyznami .
Homo zachowania kończą się wykluczeniem ze wspólnoty i rodziny a ta osoba może naprawić swoje zachowania wybierając się na terapie grupową i pełny
sukces odniesie jeśli dopełni je ślubem ,
studiując nauki wspólnoty , nawracając się na prawdziwe relację które powodują przechodzenie homo zachowań i kobieta dostarcza
wystarczająco dowodów dlaczego nie warto być homo .
Pod wpływem nauk tęczowych zostanie zachęcony do tych zachowań i może mu odbić jeśli postanowi macać się po męskich organach
lub odbywać psie akty z kolegą a nie robić tych zachowań z kobietą które są dla nich naturalne a redukować się do psa i kobiety .
Państwo , szkoły i wspólnoty religijne powinny wysyłać takie osoby na wsparcie grupowe by przywrócić ich społeczeństwu i
zadaniem jest przywrócenie ich społeczeństwu by nie powtórzy sytuacji Niemiec gdzie szalona Merkel sprowadziła Islam do Europy
bo była zachwycona tęczowymi pomysłami i propaganda tęczowa sprowadziła terroryzm Islamski.
Te działania powinny być dotowane przez państwo.
3 Zakaz w filmach , serialach , literaturze homo wątków .
Muszą być ocenzurowane z tych fragmentów , pozbycie tych postaci lub zmiana tłumaczenia
które ukryje te postacie lub wątki a skrajnym przypadku zakaz tego materiału.
4 Miasta i regiony powinny mieć możliwość zakazania tych zachowań w referendum by zachęcić do
organizowania frekwencja musi być taka jak była danym regionie ostatnich
wyborach parlamentarnych .
Efektem będzie wolność od tych osób i natężenie tych osób Warszawie .
Częstochowa jest świętym miastem i nie mogą się odbywać żadne parady i te parady specjalnie
kreują nienawiść wobec mieszkańców i tęczowa Maryja jawnie znieważa wiernych i miasto .
Lublinie władze specjalnie wykreowały zamieszki by wygrać wybory i specjalnie umówiły się tęczowymi osobami
by wykreować zamieszki i sprowadzili prowokatorów do kreowania zamieszek a służby powinny skrócić tą paradę i
zasłonić wozami i barierkami ten marsz a nie brać udziału kreowaniu zamieszek .
Katowice okradanie mieszkańców ich pieniędzy bo miasto nie daje pieniędzy na upamiętnienie Powstań Śląskich i
innych takich wydarzeń a daje na paradę i specjalnie sprowadza około 900 policjantów i ponad 20 wozów
policyjnych i dla małej grupy blokują miasto .
Rzeszów - służby zignorowały legalną manifestację i bez żadnego uzasadnienia prawnego wygnały osoby z
miejsca ich legalnej manifestacji i jawnie zignorowali że byli tam pierwsi a parada nie może przejść
bo miejsce jest już zajęte i jedyne co mogą to zrobić to zmienić lub poczekać na koniec poprzedniego marszu.
Wobec legalnej manifestacji użyli siły a później udawali głupich .
Przedstawiciele parady równości oczerniali modlące się osoby i żadnej reakcji a szykany spadały wobec
osób które odważyły się bronić tradycyjnej rodziny.
Gdańsk ubliżanie i parodia Bożego ciała żadnej reakcji władzy i organizatorów parady i nagle potępienie
tego a wcześniej żadnego wrażenia .
5 Wolność religijna dla firm i pełne prawo powieszenia na sklepie zakazu obsługiwaniu
danych poglądów lub osób.
Pełne prawo odmowy wykonywania usługi bo łamie jego poglądy i dzięki temu
nie będzie urojonych prowokacji że nagle homo para uroiła sobie ślub a oczywiste jest
dla każdego że coś takiego nie istnieje i poważna firma nie będzie realizowała urojeń a szczególnie
Chrześcijańska .
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Przecież większość "normalnych" o "de.bilach" zapomina już dnia następnego przy porannej kawie! Kontrast czego zatem?
Zagrać "głąba" i grać "o nic"? O to chodzi w walce? Walka o nic?

Panie K, w Norwegii też było Islamistów po uszy, dostali się z buta północną częścią przez Szwecję ale szybko odeszli. Nie ma już nikogo. Nikt im nie wynajął mieszkania i nikt nie dał jakiejkolwiek pracy. Nikt też nie wyszedł z chlebem witać. Odpuścili szybko i wrócili dalej demolować Stokholm i Malmo.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
______ napisał:
Przecież większość "normalnych" o "de.bilach" zapomina już dnia następnego przy porannej kawie! Kontrast czego zatem? Zagrać "głąba" i grać "o nic"? O to chodzi w walce? Walka o nic?
No widzisz, gdybyś miał w sobie trochę więcej pokory i otwartości na wiedzę, to zrozumiałbyś mój wpis, bo już go bardziej na części pierwsze rozbijać nie będę, nie będę też bardziej łopatologicznie pisać o tym zjawisku, weź do ręki jakąś książkę, tam się bawią w takie rzeczy.

Rzecz w tym, że dopóki nie zrozumiesz sensu w tym, co napisałem, dopóty nie będziesz rozumiał, dlaczego świat zmierza w tą, a nie inną stronę i nie będziesz rozumiał, dlaczego agresywne parady równości mają większy wpływ na zaakceptowanie LGBT, niż marsz ludzi w koszulach i krawatach.

Pank też nie zdaje sobie sprawy z tego, że wzmacnia tą ideologię swoimi wpisami :)
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Ale ja rozumiem o co Ci chodzi, nie rozumiem tylko ludzi, którzy sądzą że robiąc huk w taki sposób coś ugrają. To Ty mnie nie rozumiesz a mi chodzi jedynie o to że trzeba być krety.nem aby dać się podpuścić aż tak i że dają sobą aż tak manipulować. No i naprawdę sądzisz że gdyby środowisko LGBT przeszło przez miasto w kulturce,normalności i w odzieniu z wyższej pułki, nie byłoby huku? Byłby także i nikt by nie zapomniał o tym że marsz w ogóle był. Tymczasem, teraz, wszyscy stojący obok zastanawiają się dlaczego "nienormalni" chcą "normalnych" równouprawnień.
A może to tak ma być, aby zrobić ze środowiska LGBT największych pajaców?
No i właśnie o to mi chodzi, czyli czy Ci ze środowiska LGBT to rozumieją?

Oni sami są tak "szałowo" odziani i umalowani czy nakazano im, bo tak np. będzie huczniej?
Środowisko LGBT zaprezentowało sobą poziom, który poziomu mrówki nie przeskoczy i zrobili to w kraju aż tak katolickim i pseudo rodzinnym.
Oni rozumieją to że kopią sobie doły sami?

A może Oni tacy są i nikt ich nie podpuścił?
Sam już nie wiem.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 410
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Oprócz zakazu szkołach tęczowych piątków każda szkoła powinna mieć możliwość wydalania za takie zachowania i
specjalne kary np homo macanie stanie przed całą szkołą i sprzątanie toalety , odbywanie psich aktów
izolatka , poprawczak , zakaz jedzenia razem innymi i jedzenie podawane na podłogę a za zredukowanie się do kobiety
zakaz zbliżania się do męskiej części i zasługuje by nazywać go psem i kobietą .
Edukacja w kraju ignoruje że dziewczyny i chłopcy okresie dojrzewania nie mogą chodzić do
tej samej szkoły i negatywnie odbija się to na ich cechach płciowych i rygorystyczne zasady ubioru w szkole
utrzymują dobre cechy męskie i kobiece .
Męska część traci swoje męskie cechy i za bardzo staje się kobieca i ubiera zbyt homo a osobne szkoły powodują wychowanie
stylu wojskowych i klasztornym a najważniejszym plusem jest wzrost poziomu wiedzy i brak wyuzdania kobiecego
które obniża poziom ich edukacji a bez tego spada poziom wiedzy i obniża się jego zachowanie a po
okresie szkolnym jest mentalnie zdolny do stałych związków .
Najwięcej tracą kobiety na braku osobnych szkół - brak wyuzdania seksualnego i prowokowania
męskiej części a dzięki temu są wolne od zachowań narcystycznych i wolne od zagrożenia pijaństwem a od
urodzenia są zagrożone wyuzdaniem , narcyzmem , pijaństwem , narkomanią , chytrością , .
Klasztorne życie powoduje powrót do idei rodziny i małżeństwa które zanika przez wspólne szkoły i brak radykalnych
zasad ubioru.
Edukacja seksualna powinna narzucać istnienie tylko związków kobiety i mężczyzny plus wiedza o chorobach wenerycznych i
budowa organów .
Odpowiedzialność za życie i pełne akty płciowe powinno się po ślubie i jeśli zdarzy się dziecko przed ślubem
to trzeba bardzo szybko wybrać do do urzędu lub Kościoła by wsiąść ślub lub alimenty za swoje dziecko jeśli badania przypadku
ciąży mnogiej potwierdzą że jedno jest twoje lub ma już dzieci to wtedy płacenie i utrzymywanie kontaktów tylko ze swoim
dzieckiem i wynikające praw biologi i genetycznych obrzydzenie obcymi dziećmi i unikaniem kobiet z dziećmi.

Bez tego książka SEXEDPL która nie znanych powód nie jest zakazana .
Ta książka stworzona przez wyuzdaną modelkę promuje wyuzdanie i publicznie po wyuzdaniu chodzi się badać na HIV ,
połykanie tabletki po i ignorowanie praw
ojca a szczególnie jest to patologiczne gdy jest małżeństwie i ma obowiązek rodzic dla męża jego dzieci.
Brak klasycznej edukacji do życia w rodzinie tęczowa edukacja i szykany wobec rodziny za próbę odmowy
tej edukacji która promuje homo zachowania i zachęca dzieci do odbywania aktów homo i spróbowania wszystkiego .
Żaden rodzic nie chce by jego dziecko pod pływem tej książki od bywało te akty.
Nie chcą zobaczyć jak syn redukuje się do kobiety a ich córka ociera się organami inną kobieta lub
po wyuzdaniu połyka tabletki dzień po .
Zakaz okazywania czułości miejscu publicznym i strefy zakazujące tego wyznaczone przez wojewodę lub miasto bo sporo osób nie potrafi się zachować .
Miejsce publiczne nie jest do okazywania sobie czułości i jeśli chce to robić to ma do tego klatkę schodową na ostatnim piętrze ,
ukrytą część parku najlepiej zarośnięta krzakami , toaleta publiczna zwykła lub nowoczesna gdzie może przez 15 minut okazują sobie czułości.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
______ napisał:
Ale ja rozumiem o co Ci chodzi, nie rozumiem tylko ludzi, którzy sądzą że robiąc huk w taki sposób coś ugrają.
Ależ właśnie oni ugrywają w ten sposób swoje cały czas! Nie widzisz, że mają coraz większe kawałki tortu w tym polityczno-ideologicznym sporze?______ napisał:
trzeba być krety.nem aby dać się podpuścić aż tak i że dają sobą aż tak manipulować.
Nie, bo taka manipulacja działa na podświadomość. Człowiek oglądający TV i słuchający tego dzień w dzień musi ulec. Psychika ludzka jest co prawda bardzo złożona, ale i bardzo prosta do sterowania zarazem, jeśli się wie, jak nią sterować. Człowiek, który nie zna tych kilku zasad wywierania nań wpływu, nie może się przed tym obronić.

Wiesz, jak to działa? Weź 3 miski z wodą. Jedną z zimną, drugą z ciepłą, a trzecią z temperaturą pokojową. Potrzymaj ręce w dwóch skrajnych przez 2-3 minuty, a potem obie włóż do środkowej. Wiesz, co się stanie? To samo dzieje się z Twoim mózgiem, jeśli zostanie poddany tej zasadzie w wieczornych wiadomościach.______ napisał:
No i naprawdę sądzisz że gdyby środowisko LGBT przeszło przez miasto w kulturce,normalności i w odzieniu z wyższej pułki, nie byłoby huku? Byłby także i nikt by nie zapomniał o tym że marsz w ogóle był.
Jestem przekonany, że ten marsz odszedłby w niepamięć, a gdyby tak się nie stało, to konsekwencje byłyby jeszcze gorsze dla samego środowiska LGBT.

Po pierwsze - jeśli to normalni ludzie, to po co maszerować?
Po drugie - taki jeden marsz stałby się precedensem, czyli każdy kolejny musiałby być "grzeczny", a to z kolei powoduje, że o ile o pierwszym nawet by może i wspomnieli, o tyle o kolejnych już nie - bo po co?
Po trzecie - samo wspomnienie o tym, że ten marsz był normalny oznaczałoby przyznanie się do faktu, że poprzednie nie były. To samobój.______ napisał:
Oni rozumieją to że kopią sobie doły sami?
Jak już pisałem - jest wręcz przeciwnie. Odkrajają coraz większe kawałki tortu.


pan k napisał:
odbywanie psich aktów izolatka , poprawczak , zakaz jedzenia razem innymi i jedzenie podawane na podłogę

Jak już wspomniałem, idioci pokroju pana K tylko wzmacniają LGBT. Zaproś gościa do telewizji, a gwarantuję Ci, że podniesiesz w znacznym stopniu tolerancję w kraju ;)
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Glowonog, człowiek na to patrzy, bierze pilota w łapę i przełącza na reklamy. Tam przynajmniej nie leją się. Człowiek normalny nie patrzy już na nic. Tacy oglądają Animal Planet i National Geo a nie TVP3 INFO. Obecności na marszu często to tylko mus (przejścia na drugą stronę ulicy) albo czysty przypadek.

Wybacz też, że obronię Pana K, ma sporo racji niestety. Gej czy lesbijka powinni wiedzieć, że mały człowiek jakim jest dziecko powinno mieć prawo wyboru. W takim przypadku nie powinni rządać opcji z adopcją. Niech sie hajtają ile chcą ale bez dzieci. Samica i samiec = mama i tata. Od tysięcy lat tak jest w przyrodzie i nie wolno tego niszczyć.
 

Typowy Janusz

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
54
Punkty reakcji
1
Parady gejowsko-lesbijskie to pół biedy. Prawdziwy problem rodzi się w sferze społecznej. Ci szaleńcy, którzy wykorzystują homoseksualistów jak taranu powoli zaczynają mieć wpływ na system wychowania, pchają się do szkół, chcą współtworzyć tzw. standardy wychowawcze. Wtłaczać młodym ludziom do głów chore teorie o tym że płeć człowieka można dowolnie zmieniać, bawić się swoją seksualnością, realizować się na wszelkie możliwe sposoby i korzystać z tego, że tak naprawdę jest kilkadziesiąt płci (lub więcej, "badania" trwają). Że związek homoseksualny jest pod kątem płodności tak samo normalny jak heteroseksualny. Coraz częściej młodzi wyznawcy ideologii lgbtqwerty+ twierdzą wprost, że rodziny hetero są patologiczne i dzieci powinny się wychowywać w "rodzinach" homo - bo takie rodziny mają wyższą moralność... Tutaj leży poważny problem. To jest najgorsze. Homoseksualiści są tylko narzędziem. Niebezpieczny bełkot, który stoi za aktywistami wprowadzony do systemu rozsadzi lub poważnie okaleczy społeczeństwo na pokolenia.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Jak dla mnie ludzkość w Polsce zamiera i jeśli przyjdzie rządzić takim o których mowa, nie będzie po co i dla kogo wracać do kraju. Za granicą w wielu krajach także istnieą lesbijki i geje ale tam jest jakaś kultura i szacunek a u nas niestety prawdziwa dzicz, zresztą, jak we wszystkim. Tylko na odcinku ostatnich 20lat społeczeństwo w Polsce zmieniło się nie do poznania. Zauważcie, że większość starszych ludzi nie ma zamiaru nawet rozmawiać z młodymi, starsi uciekają, separują się i nic ich nie interesuje ten młody świat. Takiej arogancji i nienawiści jak jest teraz nigdy nie było. Za wszystko odpowiadają tylko i wyłącznie smartfony i internet, bo w czasach w których nie było gdzie zapodać kretyńskiego filmiku, nie było komu pośmiać się z błazenady, tejże błazenady nie było. Moim zdaniem edukację należy zacząć od właśnie szkół czyli przede wszystkim zagłuszarki GSM w każdej ze szkół oraz kategoryczny zakaz użytkowania telefonów w czasie lekcji. Za telefony na ławkach podczas lekcji powinni wyrzucać od razu z klasy i wstawiać naganę. Kolejna sprawa to onormalizowanie młodych ludzi, albowiem większość nastolatków lata już wydziarani jak kryminaliści. Za moich czasów były fartuszki niebieskie i tarcze na ramieniu a gdy facet od matmy wchodził do klasy to muchy było słychać. Dzisiaj pierwsze 5 minut lekcji leci na uspokojenie napompowanych energetykami g...rzy!
Wiecie jakiej awantury byłem ostatnio świadkiem?
Młoda nastolatka lat 14 (ostatnia klasa podstawówki), usta sylikonowe, tatuarze na ramionach, blond kłaki w deseń dredów - robiła zadymę tatusiowi. Tatuś nie chciał puścić dzieciaka na nocną imprezkę. Wiecie co wykrzyczała z hukiem g...niara? "Jak mnie ch...u stary nie puścisz to powiem na policji że mnie tłuczesz".
To jest te całe bezstresowo-bezpaskowe wychowanie. Dzisiaj zastrasza ojca, za 10-15 lat straszyć będzie męża i resztę otoczenia.
Teraz wyobraźcie sobie taką historię: pogryzła się z mężem, przywaliła sobie głową w ścianę, ma kilka sinikaków, leci na komisariat i zeznaje.
Co stanie się z mężem? Z automatu wyroki polecą!
Jakiś czas temu widziałem na włąsne oczy jak "dziewczynki" w wieku (tak na oko) od 12 do 14 lat zakatowały na amen niewinnego kota. Jakiś czas wcześniej jeszcze, widziałem wyrzywkę młodych gniewnych nad gołębiem. Oczywiście przygody nie przeżył.
W ubiegłym roku na moje osiedle wprowadziła się młoda ekipa z Polski. Pomieszkali może ze 2 miesiące i wyjechali. Nie było nocy bez krzyków i awantur. Jak nie awantury to imprezki. Uwierzcie mi na słowo honoru, wyrzucać śmieci przez okno lub sikać na klatce potrafią tylko uchodźcy spoza Unii i Polacy.

Ja znalazłem swoje spokojne miejsce już, wątpię w to abym kiedykolwiek wyjechał z Oslo. Właśnie tego mi w życiu brakowało, ciszy i spokoju a tam jest tego po uszy. Wiecie że przez około 2 tygodnie po wyjeździe nie mogłem spać? Cała rodzina nocek nie przesypiała. Wiem że wyda się to dziwne, ale budziła nas cisza. Za oknem w trójmieście był huk nocą, karetka za karetką na sygnale, huk samochodów, krzyki, imprezki i masa innych. W Polsce nie przestrzega się ciszy nocnej już od lat dlatego bardzo często po pracy, będąc we własnym mieszkaniu już nie odpoczniesz. Tutaj w Norwegii natomiast, wszystkie głośne imprezy trzeba zgłaszać do zarządcy budynku. On wtedy ogłasza wszystkim lokatorom, że tego i tego dnia od tej do tej godziny tu i tam będzie impreza. Gdy, ktoś ma małe dzieci, chore dzieci itp. ma wtedy szansę wywieźdź dzieciaki np. do matki na noc i nigdy nie zostanie zaskoczony DiscoPolo o północy. Wszystkie auta uprzywilejowane od godz. 21 do 6 rano mają nakaz nieużywania sygnałów o ile to możliwe. Praktycznie nigdy w nocy nie słyszałem drącej się karetki jadącej pustymi ulicami.
W Oslo od godz. 20 wyłączają sygnalizację świetlną na prawie że wszystkich skrzyżowaniach. Do godz. 22 praktycznie każde skrzyżowanie mruga na pomarańczowo. Zapytałem kiedyś rodowitego Norwega, dlaczego tak jest a on mi na to że auta które nie sią zatrzymywane, dotrą do celu szybciej. Auta które nie są zatrzymywane, podczas przyspieszania nie powodują nadmiernego hałasu. Auta które nie są zatrzymywane i jadą sobie spokojnie, nie generują dodatkowych zbędnych spalin. Mądre i logiczne, prawda? A u mnie w Gdańsku, często bywa tak iż nawet o północy musisz zatrzymać się na czerwonym tylko po to aby przepuścić powietrze. Polska pod względem prawa i przepisów jest moim zdaniem bardzo chorym krajem. Wszystko co wymyślono jest tylko i wyłącznie po to aby utrudnić życie. Wiecie że w Oslo za darmo mogę jechać autobusem? Wystarczy że mam przy sobie dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny swojego auta wystawiony na swoje nazwisko. To logiczne że jeśli mam przy sobie dowód rejestracyjny, auto musi gdzieś stać i nie jeździ (mandat za brak dowodu rej. przy sobie podczas jazdy na złotówki to około 3300zł). Tak Norwegia dba o brak smogu. A wiecie że za jazdę po pijanemu zabierają prawko na całe życie i z miejsca możesz iść siedzieć na 10 lat? Nie bawią się w jakieś zawiasy, kary, grzywny. Od razu z grubej rury i wiecie co? Tu chyba nikt a nikt pijany za kierownicą nigdy nie siedział. Na ciszę nocną też znaleźli sposób, po pierwsze wspomniane złoszenie do zarządcy budynku, jeśli takowego nie było z miejsca mandat i mandat dostaje nie właściciel mieszkania w którym jest impreza lecz wszyscy pełnoletni obecni w mieszkaniu z którego wydobywa się huk. Druga rzecz, za huk uważany jest poziom hałasu zmierzony w dB który dociera do lokalu obok. Brak ciszy w Norwegii to to samo co naruszanie prywatności i jest po prostu karane. Byłem świadkiem takiej imprezki. Przyjechała policja, poszli do mieszkania zgłaszającego, mierniczek, pomiar i od razu mandatowo. Imprezka była u Polaczków. Gdy policja odjechała, Polaczki zaczęły zemstę czyli stukanie w ściany, krzyki i cała reszta, zatem policja wróciła ale już kilkoma autami i po cywilnemu. Ustawili się pod oknami i nagrywali zajście. Po około 1,5godziny wysłuchiwania dalszej części polskiej imprezki, wjechali na chatę. Razem z policją odjechało kilku polaczków w kajdankach. Z tego co wiem, zakończyło się konkretną karą finansową dla każdego + sprawy w sądzie. A za co? Za olanie zaleceń policji! Od tamtej pory nie było ani jednej imprezki.
No i Polacy kradną. Nie ma kwartału aby strefówki nie pisały o jakiejś historii z Polakami. Ostatnia dość głośna to młoda mamusia z wzkiem dziecięcym a w wózku fantów na ponad 4000 koron. Polacy słyną także z tankowania za friko i ucieczki ze stacji (tam gdzie nie ma płatności w automacie) oraz z ucieczek z restauracji. Zamawiają żarcie, wychodzą do stolika przed lokal, spożywają i ... noga!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ale chyba Ci się tematy pomyliły, ten chyba miał być o LGBT.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 410
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kibic Polski napisał:
Bodaj w 2005 roku zakazano czegoś w rodzaju Parady Równości w Poznaniu. Było to dla mnie o tyle dziwne że miało to mieć miejsce w listopadzie. Potem słyszałem plotki że do zakazu miał się przyczynić Lech Kaczyński ponieważ bracia się pokłócili a jego brat był akurat gejem. Na skutek tego zakazu takie marsze zaczęły się
pojawiać jako protest przeciw takim właśnie zakazom. Zacząłem odnosić wrażenie że część osób które na takich marszach jest gejami ale część może gejów jedynie udaje a może uczestniczy w takim marszu w geście protestu przeciwko zakazom. Jeśli chodzi o mój stosunek do gejów to jest to umiarkowana niechęć. Swego czasu odniosłem takie wrażenie jakby geje uważali się że są "lepszymi Polakami" bo oni to robią z facetami. Na ile jest tak naprawdę a na to tylko moje odczucie niech sobie każdy sam oceni. Dlatego niechęć jest "umiarkowana" bo innych powodów niechęci w zasadzie do nich nie mam. Natomiast mam wątpliwość co było pierwsze Marsze Równości czy też niechęć wobec gejów. Nie wiem co w tym przypadku jest akcją a co reakcją ale to nie mój problem. Co do osób uwidocznionych na zdjęciach.
Wydaje mi się że takim osobom na adopcje bym nie pozwolił. Umieśćmy na każdym z nich Biedronia. On choć gej wygląda normalnie. Ja także nie wiem co to jest LGBT i przypuszczam że dobrze mi z takim nieuctwem. Wydaje mi się że niektórzy nie mając nic mądrego do powiedzenia w sprawach gospodarczych czy ekonomicznych starają się skierować uwagę na LGBT czy "różowych". Takim przykładem kogoś takiego tutaj jest pan k którego wpisy sa po prostu głupie i tylko czasem czytam je zamiast kawałów. Ponieważ robię to rzadko wspomnę tylko że w pamięci mam jeden w których przekonuje on że gejem to można zostać na skutek używania nieodpowiednich podręczników szkolnych. Nie odnajdę tego tekstu ale nie wątpie że wpis pana k się tu znajdzie bo to jest to na czym pan k "zna się najlepiej".
Przypadku Podręczników widać to Szwecji , Hiszpanii , Irlandii , Niemcy .
Dawniej tym kraju dominowała mentalność Wikingów a dzisiaj wymarła i szykany wobec protestujących wobec tego
i widać to na przykładzie Nordyckiego Oporu i brak kar wobec terroryzmu Anarchistycznego , Komunistycznego i Gangów Islamskich .
Realizuje się wszystko co wymyśliło tęczowe środowisko i prezencie zyskali sporą część Afryki i Islamizację .
Swobodnie atakują ich kobiety i żadnej reakcji na to i Szwecję można wprost nazwać światową stolicą gwałtu
np Na YouTube można zobaczyć ciekawą prowokację w tym kraju lub tym regionie osoby nagrywające udawali
że atakują kobietę i żadnej reakcji na to mieszkańców i jedynie nasz rodakach zareagował prawidłowo .
Niemcy edukacja domowa jest zakazana by zmuszać rodziców do tej edukacji i poważne stalinowskie szykany za
odmowę na początku grzywnę a później porwanie dziecka .
Hiszpania to samo co Niemcy i szykanowanie szkół i rodziców za odmowę tego przedmiotu.
Irlandia wszystkie szkoły muszą prowadzić te urojenia i nie mogą nawet religijne szkoły wyrzucić za te zachowania.
Jedynie referenda ratują prze tymi zachowaniami i niestety władze lokalne nie mogą chronić przed tymi osobami .
USA większość regionów zakazała tych zachowań swoim regionie i dzięki temu nie występują te zachowania.
Dzięki temu pas Biblijny jest zdrowy etnicznie a Nowy Jork gdzie występuje natężenie tych zachowań
występują największe różnice majątkowe , patologiczna narkomania i pijaństwo , nadmiar pornografii ,
największa przestępczość i dzięki temu nastąpił raj dla Żydów dla których to miejsce jest rajem .
Ta grupa opanowała giełdę , media , banki i świat kryminalny , branżę pornograficzną .
To samo widać naszym kraju.
Warszawie , Łodzi ,Gdańsku , Wrocławiu i Katowice największe natężenie homo zachowań i
największa kasta złodziei i aferzystów i skażenie tymi pomysłami
dopuściło do władzy miasta patologie która skutecznie je okrada i rujnuje .
Warszawie największa agitacja tęczowa i promocja terroryzmu Islamskiego.
Tym mieście jest też najwięcej zbędnych kierunków i nadmiar zbędnych uczelni
które przez zbędne kierunki sępią pieniądze od państwa.
Te uczelnie są centrum propagandy anarchistycznej i komunistycznej
która jest popiera przez te władze i tylko te poglądy mogą tam kwitnąc i specjalnie
dla tych ruchów łamią prawo.
Największą wodę z mózgu robią studia genderowe które nie znanych powodów
nadal istnieją a szczególnie rujnują zdrowie psychiczne kobiet np
Prawdopodobnie spotkanie partii Palikota i występ Profesor prawa Prof. Monika Płatek związkach jednopłciowych rodzi
się tyle samo a nawet więcej dzieci niż związkach różnopłciowych .
Łódź tym mieście władze zdobyła oszustka skażana za fałszowanie dokumentów kredytowych i mieszkańcy
jawnej oszustce dali władze i tylko osoby skażone tymi poglądami mogli dopuścić oszustów do władzy.
Wrocław i Gdańsk swobodnie okradani przez oszustów i największe zadłużenie .
Gdańsku rządził oszust który przez nadmiar kont ukrywał majątek .
Katowice to samo co tęczowe miasta i dodatkowo brak dbałości o Powstania Śląskie a ich pomnik jest meliną
i śmietniskiem a Gdańsku teren Westerplatte miasto nie dba o niego całkowicie i zrobiło z niego śmietnik.
Te miasta propagują zachowania narcystyczne , hedonizm i wyuzdanie a szczególnie kobiety są narażone na to i większość
kobiet tych miastach zostało tym skażone tymi zachowaniami i potwierdzają to wyniki wyborcze a szczególnie
samorządowe i tylko skażenie tymi poglądami wyjaśnia dlaczego kasta złodziei wygrywa tym mieście i dostaje sporo głosów a tych
miastach jest największe natężenie homo zachowań.

Ten cyrk z paradami istnieje tylko dzięki totalnej opozycji która narzuca przez te grupy swoje
istnienie i przez sponsorowanie tych wydarzeń i opłacaniem patologii która bierze
udział tym wydarzeniu i dzięki braku reakcji rządu odbywają się te wydarzenia .
Partia Schetyny po cyrku i parodii puczu i zrobieniu sejmu meliny powinna zostać zakazana
i już dawno po taśmach wprost ta partia powinna zostać zakazana .
Podczas cyrku i meliny rząd powinien przegłosować rozwiązanie ten partii i
anulować ich mandaty i po tym wyrzucić sejmu.
Nieznanych powodów po wyprowadzeniu przez Kijowskiego pieniędzy nadal istnieje KOD
i ta organizacja dopuściła przestępstwa i kradzieży.
Ta organizacja służy do gromadzenia patologii i opłacania jej przez to
istnieją te parady i gwarantują tłum.
Sądy bez reformy pozwalają paradą profanować Flagę Polski i znak Polski
Walczącej który związek zarejestrował i bez jego zgody nie można go używać.
Sądy pozwoliły dodać do niego piersi , napis pedalstwo walczące .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 410
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
______ napisał:
Drugie pytanie: Gdzie podziali się poważni geje i poważne lesbijki??
Coś takiego nie istnieje.
Te osoby propagują wyuzdanie , zachowania narcystyczne , patologiczne pijaństwo i narkomania , HIV i podobne choroby .
Mentalność dziecka i takie zachowania sprowadziły terroryzm Islamski i okradanie przez Czarny i Arabów
państw Europejskich , napastowanie ich kobiet i dewastowanie ich miast .
Wszystkie religie świata i wszyscy prorocy wprost potępiali takie zachowania i małżeństwo
tylko między kobietą i mężczyzną .
Każda wspólnota wyklucza za te zachowania i rodzina też .
Jeśli chcą zostać wspólnocie i rodzinie to muszą zrezygnować tych zachowań i wyprzeć się ich.
Wielbiąc tradycyjne zachowania i wstępując do stanu kapłańskiego lub zakonu , wsparcie grupowe , modlitwa i specjalna msza , podsumowaniem
wsparcia grupowego jest zdolność do zawarcia tradycyjnego ślubu .
Te zachowania przechodzą bo odbyciu tradycyjnych aktów płciowych lub wykonuje je obowiązku wobec grupy etnicznej i rodu by
zagwarantować ich przetrwanie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 410
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Powinna powstać ustawa chroniąca dzieci przed tymi osobami.
Nie jest normalne gdy osoba przebrana za klauna lub udaje kobietę i
chce by każdy udawał że jest kobietą a państwo płaciło za jego urojenia.
Coraz częściej to środowisko chce zbliżać się do dzieci a reakcji rządu brak.
Jedynie społeczeństwo musi to zatrzymywać np Częstochowie to środowisko chciało zbliżyć do pielgrzymki
dzieci i protesty zatrzymały to wydarzenie , tęczowe piątki by dzieci oglądały wynaturzenia i protesty
zatrzymały to .
Największe wynaturzenie była próba zbliżenia się do środowiska harcerskiego i protesty zatrzymały to.
Bez problemu mogą uchwalić prawo zakazujące deprawujące dzieci i to prawo powinno
zawierać kilka ważnych punktów np filmy i seriale bez scen homo obowiązek ich usunięcia lub zakaz produkcji ,
zakaz marszy jeśli odbywają spotkania z dziećmi lub sporej odległości od nich , strefy
zakazujące okazywania sobie czułości i nie ważne kto to robi a dzieci nie powinny oglądać osób okazujących sobie
czułości i szkoły lub inne często odwiedzane miejsca powinny być wolne od zboczeń a wojewoda
ma pełne prawo narzucić te strefy i domu nikt nie deprawuje dzieci i powodu dzieci nie okazuje
sobie czułości.
 
Do góry