Lekomania

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Więc może warto nie brać? Już nawet nie ze względu na zdrowie, ale zdajesz sobie sprawę z tego, ile leki kosztują, prawda?

Aczkolwiek rzeczywiście. Biorąc pod uwagę, jakie to uzależnienia są w dzisiejszym świecie modne i jak wyraźnie podkreślają upozorowaną (bądź nie) depresję lub nieszczęście ludzkie, warto brać wszystko, pić wszystko, palić, gwałcić i zabijać. Dzięki temu możemy poczuć się inni. Problem jest tylko taki, że teraz każdy już dąży do odrębności i oryginalności, więc jeśli ktoś chce być prawdziwie oryginalny, niech przestanie tego pragnąć i zwyczajnie zacznie mieć to głęboko w d*pie, jaki jest w oczach innych. Branie leków nic Ci nie daje poza efektem placebo. Wmówiłaś sobie, że wskutek jakiegoś niemożliwego do wyjaśnienia zjawiska czujesz się po tym lepiej. Pytanie tylko, jak pierwsze lepsze leki, załóżmy że sobie Prostamol albo Viagrę łyknęłaś, mogą poprawić Twoje samopoczucie? Nie mogą. Ale żyjesz w przeświadczeniu, że ludzie na filmach tak robią i im się poprawia, więc i Ty chcesz aby Tobie się poprawiło, choć jest to iluzja. Aby leki pomogły Ci się uspokoić, lub inaczej wpłynąć na umysł, bierz takie, które za psychikę odpowiadają. W tym celu udaj się do odpowiedniego lekarza.
 

Kyoate

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jestem uzależniona od dxm. Łykam tygodniowo około 60tabletek. Środki przeciwbólowe - biorę często i dużo.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Mój przyjaciel jeszcze całkiem niedawno ćpał jakiś lek na katar, na szczęście to już przeszłość. Ale sporo problemów sobie i mnie tym przysporzył, nie powiem :|
 
Do góry