Lady Pank

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Najlepsza polska kapela - melodyjne, niezłe teksty, trochę niedoceniani pod względem stricte muzycznym, kultowe i tyle. Znam prawie wszystko, jestem fanem lekkiego rocka, ale w jak najbardziej pozytywnym słowa tego znaczeniu.

nie zgodzę się ;) bo nie jest najlepszym zespołem. wg. mnie przynajmniej...
taki sobie zespół, nigdy mnie do niego nie ciągnęło. ma kilka fajnych piosenek które mi się podobają ale nie szaleję na ich punkcie^^ wolę Perfect!
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Kiedy LP wydawał(może a) pierwszą płytę, to moi rodzice jeszcze nie wiedzieli, że ja kiedyś będę :p
Moja mama ma dobry gust muzyczny i to dzięki niej poznałem bardzo dobre zespoły, których hity brzmiały
we wszystkich domach przed latami 95' +. Mieli bardzo fajne piosenki. Wpadały w ucho, ale nie były głupie.
Teraz tylko myślę, że trochę flaczeją. Widać różnicę między "Fabryką małp" a jakimś tam Wenus i Marsem.
Wolałem słyszeć coś bardziej zrywnego i agresywnego.
Albo nie mają siły, albo chcą grać to, na co czeka większość. Poszkodowana jest jak zawsze mniejszość :D
Pozdrawiam
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206

cbrf3

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Super zespół ,pozytywne świry takie jak np.Panasewicz bardzo ich lubię BB)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
suuper zespol :)) tez tak uwazam ,super ;)
szczegolnie lubie ich piosenke "Zawsze tam gdzie Ty " bardzo znana piosenka ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Tutaj mam odwrotnie. Perfect mnie nudzi, ma kilka fajnych, mądrych tekstowo piosenek, ale nie uznaję ich za specjalnie ciekawy zespół. Natomiast LP ma szybsze, bardziej żywiołowe piosenki, gdy przy Markowskim chce się spać.
Ja stawiam Perfect przed Kultem i LP, jakoś ich piosenki bardziej mi wpadają w ucho ;)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Towarzyszy mi od...zawsze ;) Słucha ich cała rodzina xD W tym, oczywiście, ja ;)
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Według mnie najmocniejszym ogniwem całego zespołu jest Janek Borysewicz. Gość trzyma poziom. Niepokoi mnie za to "Panasek". Z wokalem na żywo jest coraz gorzej. Ogółem zespół jest jednym z filarów polskiej muzyki rockowej. Można lubić, nie lubić - trzeba znać.
 
Do góry