Kurs makijażu jako prezent na walentynki

K

kasia278

Guest
O matko jaki chłopak kochany :) Nie wierzę. Ja też bym taki prezent chciała dostać. Z tego co mogę polecić to GoWork, a opis kursu wizażu znajdziesz na stronie: http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-stylizacji/kurs-wizazu-az-80-godzin-lekcyjnych-za-jedyne-899-zl-18
Pozdrawiam
 

Kinga927

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
borowik123 napisał:
Mogę polecić kurs w HairxTend są świetni:)
no jakby mi mój facet zafundował kurs wizażu to chyba bym go na rękach nosiła. Tylko bicepsów nie mam :D
ja z kolei jestem na kursie w Pracowni Stylu w Lublinie, którą prowadzi fantastyczna Pani Monika. Pełen profesjonalizm, zajęcia ciekawe i nie ma mowy o nudzie, zawsze jest coś ciekawego, różnorodne modelki i można naprawde nauczy ć sie sztuki wizażu.
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Europejską Akademię Kształcenia pani Aleksandry Góreckiej w Koszalinie.Mieści się ona na ul.Komisji Edukacji Narodowej 5. Kadra jest bardzo dobrze wykwalifikowana, pani Ola najlepsza specjalistka w kwestiach kosmetycznych w naszym kraju, małe grupy, dużo praktyki. Ponadto sama Akademia znajduje się w pięknym miejscu. Aż nie chce się stamtąd wracać. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie akademia-szkoleniowa.pl, lub uzyskać pod numerem 602-816-896.
Pozdrawiam
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a co polecaie w Warszawie? za rozsądną cenę ale na wysokim poziomie? Bede wdzieczna za info!
 
B

bajderman

Guest
To nie jest dobry pomysł na prezent. Moja kobieta uczyła się wizażu, ale jakoś średnio mi się widzi, żebym sam jej wybrał szkołę. Uczyła się w new nails, sama dobrała. Żeby coś kupić, trzeba się na tym znać, wiedzieć o co chodzi, a nie wybierać po prostu to, co ma ładne opakowanie!
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Jeśli już chcesz wybrać taki prezent, to niech to będzie szkolenie w new nails, a nie jakiejś przypadkowej szkole.
Staraj się dobierać miejsca tak, aby jak najbardziej miało to sens. Nie dobieraj miejsc przypadkowych. Ma to ogromne znaczenie.
Poczytaj opinie o szkołach, a wtedy trafisz na dobrą usługę.
 
B

bajderman

Guest
Szkołę mogę potwierdzić, ale mimo wszystko nie rób z tego niespodzianki, spróbuj dowiedzieć się, czy taka szkoła będzie jej odpowiadała, a może marzy o czymś konkretnym. To bardzo praktyczny prezent, więc musi być szczególnie dopracowany.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Pamiętaj żeby patrzeć na ilość osób na jednym kursie. Jeśli na jednym szkoleniu tych osób jest strasznie dużo, powyżej 4, to lepiej odpuścić.
Nie nauczysz się niczego - instruktor nie będzie miał dla ciebie czasu.
 
B

bajderman

Guest
Przy dużych grupach nie ma nawet opcji dobrej nauki, przynajmniej przy tego typu szkoleniach. Przy wielu osobach instruktor nie jest w stanie poświęcić wam dostatecznie wiele czasu. A jednak każdy chce coś dopytać dla pewności - nie każdy będzie miał taką szansę.
 
S

szyszana

Guest
Dokładnie. Kiedy miałam zawodowe szkolenie w Beauty Lux to w grupie były 3 osoby. Wtedy prowadząca była dla każdego dostępna. Przy dużych, znaczących grupach, nie ma szans, abyście się dobili do prowadzącej, więc trudno dać sobie odpowiednią jakość tej wiedzy.
 
Do góry