Kurs makijażu jako prezent na walentynki

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Drogie Panie mam do was taką niewielką prośbę. Moja dziewczyna interesuje się makijażem, a jako przykładny chłopak wspieram ją w jej zainteresowaniach dlatego też chciałbym jej w ramach prezentu walentynkowego zafundować kurs makijażu tylko problem jest w tym czy coś takiego w ogóle istniej i ewentualnie można to zrobić?
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Uważam osobiście, że to naprawdę bardzo dobry pomysł na prezent. Wiem, że na tej stronie permanentny.com dowiesz się wszystkiego na temat przeprowadzanych szkoleń w Centrum Szkoleniowym New Look. Poza tym szkolenie to kończy się uzyskaniem certyfikatu a podczas szkolenia zapewniane są wszelkie niezbędne akcesoria. Poza tym po takim szkoleniu, twoja dziewczyna raczej nie będzie narzekać na brak klientek.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Pro Activ prowadzi bardzo dobre kursy wizażu. Co prawda mają swoją siedzibę w Warszawie, ale można się z nimi umówić na indywidualne szkolenia w prawie każdym mieście w Polsce. A naprawdę warto, bo ta szkoła jest uważana za jedną z lepszych, jeżeli chodzi o szkolenia tego typu. A tak w ogóle to miło z Twojej strony, że chcesz ją wspierać w rozwijaniu jej zainteresowań :)
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Świetny pomysł! Jeśli pomysł nie wypali zawsze można nauczyć się z filmików pomocniczych: makijaż krok po kroku ;) Zapraszam na naszą stronę -> link w sygnaturce. Pozdrawiam MakijażGwiazd
 

antonina88

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam szkołę NEW NAILS Beauty Lux w Warszawie - mają bardzo duży wybór kursów, więc będziesz mógł dopasować kurs do zasobności Twojego portfela :). Dziewczyna będzie na pewno zadowolona, bo sprawdziłam to na własnej skórze i mogę zapewnić, że będzie dobrze się bawiła!
 

ziolka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam szkolenia w NEW NAILS w Warszawie. Robiłam tam kurs który się nazywa bodajże twój makijaż. Profesjonalnie prowadzony i bardzo fajny program pozwalający nauczyć się wiele nowych rzeczy.
 

jagoda25

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam szkolenia w NEW NAILS w Warszawie. Robiłam tam kurs który się nazywa bodajże twój makijaż. Profesjonalnie prowadzony i bardzo fajny program pozwalający nauczyć się wiele nowych rzeczy.
No mysle ze new nails bedzie dobrym wyborem. Naprawde bardzo dobrze ucza. Plusem sa napewno male grupy oraz to ze szkola znajduje sie w zasadzie w samym centrum warszawy. Jest rowniez bardzo duzo kursow do wyboru co sprawia ze kazda dziewczyna moze bez problemu cos znalezc dla siebie.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
A ja podepnę się pod Jolcia05, bo tez jestem zdania, że po takim szkoleniu i na pewno Twoja dziewczyna nie będzie narzekała na brak klientek i tez sporo sobie zarobi - niezależnie od tego czy zajmie się w przyszłości właśnie szeroko pojęta kosmetyką czy raczej zostawi to sobie jako dodatkowe źródło dochodów. To Centrum Szkoleniowe, o którym pisze Jolcia05 wygląda na profesjonalne i ma dobre opinie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A moim zdaniem jesli już wiąze sie jakieś plany z tym kierunkiem to ja bardziej byłabym jednak za dobrą szkoła wizażu.Mysle ze jesli juz sprawiać jej prezent,to wybierajac najlepsza szkołe.Zwłaszcza ze potem mozna po takiej szkole znalezc naprawde dobra prace.
 

lady77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja gorąco polecam Akademię Wizażu GOOD LOOK. Są takie 2-dniowe kursy w dobrej cenie. Akurat dla tych osób, które chca się malować dla siebie. Mają super studio, klimatyczne:) A dziewczyny, które prowadzą zajęcia naprawdę doświadczone, pracuja w telewizji, na sesjach, dużo praktycznych rad mozna usłyszeć.
 

Artyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna była pod Warszawą (w Piasecznie) na kursie makijażu permanentnego w Beauty, Massage & SPA (massageandspa.eu) i była bardzo zadowolona, kurs z tego co mówiła był indywidualny, czyli instruktorka była całkowicie do jej dyspozycji. Firma jest placówką edukacji pozaszkolnej więc ma akredytację MEN i jest na rynku od lat, więc chyba lepiej do renomowanej firmy zapisać się na taki kurs niż byle gdzie bo efekt może potem człowieka skutecznie zniechęcić.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Widać ze wybór tego typu szkół jest rzeczywiście bardzo duży. Więc z pewnościa coś dla siebie znajdziesz. Tak na dokładkę mogę powiedziec tylko że od marca u Dziewulskich rusza nowy kierunek Efekty Specjalne FX i Protetyka. Jest to kierunek dla osób, które mają podstawy z zakresu charakteryzacji.Więc moze warto spróbować i tego.
 

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jest tego sporo, ważne by wybrać profesjonalny kurs i taki po którym dadzą najlepiej papierek menowski, czyli oznacza że firma jest zarejestrowaną placówką szkoleniową, a nie jakąś firmą, która sobie dorabia na takich kursach, przeważnie jakościowo gorzej to wychodzi. Jak ktoś szuka to może zajrzeć sobie w moją stopkę.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Dokładnie sie z Tobą zgadzam, zwłaszcza ze tez idziemy do takiej szkoły, żeby potem móc znalezc dobra prace. No ale tez doświadczenie zdobyte w szkole, czy ja w tym przypadku Studium ma bardzo duże znaczenie.
 
E

elllka

Guest
Szkołą która oferuje profesjonalny kurs wizażu/makijażu/charakteryzacji jest Europejskie Centrum Kształcenia w Pruszczu Gdańskim, jeżeli dziewczyna chciałaby się nauczyć praktycznych umiejętności a nie tylko dla papierka to powinna to myślę że będzie zadowolona.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja skonczylam w pazdzierniku kurs wizażu w Europejskiej Szkole Stylizacji Select. Robiłam ten kurs dziennie. Nie płaciłam za kurs, rodzice mi zafundowali, . Miałam tylko wybrać sobie sama kurs. Wybrałam szkołę uchodzacą za najlepszą poza tym chciałam zrobić taki kurs w Warszawie.. Zajęcia miałam w 6 osobowej grupie, byłysmy same dziewczyny na tym kursie, jedna przyjechała zza granicy.Juz od drugiego dnia kursu uczyłysmy się pierwszej techniki makijażu. Przez okres kursu miałysmy zajęcia z kilkoma róznymi instruktorkami, każda z nich ma swój własny styl, co fajnie pokazywało że można na rózne sposoby uzyskać taki sam efekt. Zajęcia trwały przez trzy tygodnie po 8 godzin codziennie oprócz weekendów. Kurs zakonczony byl egzaminem, oraz pracą dyplomową.Najlepiej wspominam z kursu to ze miałam sesję zdjęciową, z prawdziwego zdarzenia. Stylizowałam modelkę do sesji w 100% do zdjęć bazując na tym czego się nauczyłam podczas kursu.Na stronie szkoły jest zakładka gdzie mozna obejrzeć zdjęcia z sesji. Podobało mi się też to ze instruktorki traktowały kazda z nas bardzo indywidualnie, bo niektóre z nas już były po innych kursach, albo studjujące kosmetologię, a dwie prawie calkiem zielone.Naprawde chetnie poszłabym na niego od nowa. Jak ktoś szuka kursu z prawdziwego zdarznia to polecam ten własnie dzienny kurs. Poza samymi zajęciami miałysmy tez po zajeciach zadania do wykonania, wiec przez te trzy tygodnie rzeczywiście skupiona byłam wyłącznie na wizażu:)
 
I

impresja_switu

Guest
Twoja dziewczyna ma szczęście, że ma takiego faceta, który ją wspiera. Kursów jest dużo, mniej lub bardziej drogie. Ale też można szuać takich bezpłatnych, jakie teraz są w Douglasie w Galerii Piastów w Legnicy. Na tym kursie można poznać m.in. jakie są trendy w makijażu, a także jakie kosmetyki są najlpesze dla nas.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Strasznie mnie ciekawi ten Douglas, ciekawe kiedy pojawią się u mnie :) Impresja, byłaś już na tych konsultacjach? Jak była wakacyjna edycja to dziewczyny na forach były bardzo zadowolone z tej akcji, ciekawe czy teraz to wygląda podobnie...
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
jesli to kurs co trwa ze dwa tygodnie lub dłużej to ma to sens, w wizazu naprawdę jest trochę do nauczenia, juz nie mówiac o tym, ze powinno sie intensywnie jak najwiecej malować, ręka sie wyrabia i zmysł. Po takim czasie myślę że można wyczuć, które pedzle pasują czyli po przetestowaniu kilkku marek, jakie marki kosmetyków pasują, na kursach dobre jest to, że sie ćwiczy na róznych markach, na jednodniowym szkoleniu byłoby utrudnione dokładne ich sprawdzenie jak sie sprawdzaja przy róznych cerach. Ja doceniałam to w Select, że nie spedziłam całego czasu tylko z jedną wizażystką ale właśnie z kilkoma calkiem różnymi bo jak pisałam mogłam czerpać od kazdej całkiem różne doswiadczenia
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
no fakt akcja Douglasa jest super nie tylko jeśli chodzi o to, że się można czegoś dowiedzieć, ale też dlatego, że można kupić teniej kosmetyki znanych marek, jak Clinique i Collistar. W tym tygodniu Poznań i Stary Browar, ciekawe, kiedy będą następne?
 
Do góry