Kupno mieszkania Warszawa

JaGothia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
[
A przejechałaś się samochodem o 7.30 Wałem Miedzeszyńskim w stronę Śródmieścia?
Albo lepiej- jechałaś mostem Siekierkowskim o 17.30, albo 18.00 w stronę Wawra i to jeszcze w piątek.
Jeśli nie to proponuję poświęcić 2 dni urlopu piatek i poniedziałek i przejechać się z 5 razy w tą i z powrotem o różnych porach: np wyjazd z Wawra o 7.15, 8.30, a powrót o 15, 17, 18.
Ciągle mnie zastanawia o której oni jeżdżą mieżąc czas.
 

kola25

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ciągle mnie zastanawia o której oni jeżdżą mieżąc czas.
z pewnościa nie w godzinach,kiedy przecietny obywatel jedzie,badz wraca z pracy/szkoly itp...w dodatku pewnie jeszcze Ferrari:p Wawer to jakas abstrakcja,jak ktos mowi,ze to 20-30min od centrum,to chyba w lini prostej.. To już z tego Piaseczna szybciej sie czlowiek dostanie kolejką i to bez korkow,nerwow.. Ja bym zupełnie odradzała ta dzielnicę
 

kola25

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
No i w koncu to małe przyjemne miasteczko:) A i cala infrastruktura jest jak należy. Jeszcze jak ktoś pracuje np na Ursynowie,to ideał:)
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Ja już zrezygnowałem z szukania czegoś w samej Wawie - szkoda czasu w korkach, nerwów, zdrowia i pieniędzy. A jak patrzę po agencjach reklamowych, to ofert spod Warszawy też mają sporo i przede wszystkim - dużo tanszych.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Co prawda, to prawda. Nie wiem jaka jest średnia cena za metr 2 w wawie, ale majas perspektywę 4,5 tys za m2, zieleń, a w poblizu komunikację torową to nie ma co narzekać i wybrzydzac :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ale jeśli pracujecie w Warszawie to korki Was nie ominą... będziecie stać jeszcze dłużej na wjazdach i wyjazdach..
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Pro po Piaseczna to mój znajomy chciałby się tam osiedlić i znalazł ciekawą ofertę. Inwestycja Sand City o której ktoś tu wspomniał i chodzi o to że developer ma promocję że wpłaca się chyba 5 tysięcy a resztę za dwa lata ale już można zamieszkać? Może ktoś korzystał z tej promocji? Jak mieszkania się prezentują?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ale jeśli pracujecie w Warszawie to korki Was nie ominą...
cóż pracuje w Piasecznie, ale korki omijam bo.. prawka nie mam a komunikacja torowa jest najlepsza..
Może ktoś korzystał z tej promocji? Jak mieszkania się prezentują?
nie, nie widzialam takiej opcji, a mieszkania możesz dokłądnie przzzejrzzeć na ich stronie w zależści czy interesuje Cie sam plpan czy wnętrze i uposażenie.
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nie słyszałam o tej promocji, może zobaczę o co chodzi. Ale szczerze to ja się napaliłam na mieszkanie Na Sowińskiego na Woli. To jest lokalizacja na 5, a do pracy raptem 10 min tramwajem z Wolskiej. Co więcej nie będę płacić grubej kasy za kupno ale niecałe 7 tys. Także polecam też do przejrzenia jeśli ktoś szuka lokum.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Lokalizacja to juz kwestia osobistych upodoban, ale jest wg mnie roznica miedzy niecalymi 5 tys a 7dmioma.
 
M

marzena80

Guest
Fajnym zakupem jest mieszkanie w Ostoi Wilanów http://www.ostoja-wilanow.com/, zamknięte osiedle zbudowane z myslą o rodzinach z dziecmi, duzo terenów zielonych, ja właśnie staram sie o kredyt i zamierzać coś ciekawego tam nabyc:)

Ślicznie tam jest, fotkę wklejam:
 

Attachments

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    125 KB · Wyświetleń: 14

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jasne, że kwestia upodobań ale jednak czas dojazdu do pracy ma duże znaczenie, czy dojazd dzieci do szkoły. Ja mimo wszystko jestem zwolenniczką kupna mieszkań zlokalizowanych blisko węzła komunikacji miejskiej.
 
M

marzena80

Guest
no jasne ze tak, najlepiej zeby bylo blisko węzła komunikacji miejsiej, blisko szkoly dzieci i naszego miejsca pracy, dodatkowo spokojnie w milej okolicy, duzo zieleni, bezpiecznie i przytulnie. Ale niestety weszysdtkiego miec nie mozna, a jak mozna to za jaką cene... Ostoja jest fajna w racjonalnej cenie, jasne ze zawsze mozna cos zarzucic, ale moim zdaniem to jedna z fajniejszych opcji na rynku.
 

kamila_sz

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podpisuje się pod tym obiema rękami, już raz zrobiłam taki błąd, że wyjmowałam mieszkanie na obżeszach miasta (ale to we Wrocku) i do pracy jechałam 40 min, a jak były korki to 1h 30min, to była totalna porażka. Jakbym miała kupować mieszkanie w Warszawie to tylko blisko przystanku komunikacji miejskiej – tramwaju czy metra.
 

luisi

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
no jasne ze tak, najlepiej zeby bylo blisko węzła komunikacji miejsiej, blisko szkoly dzieci i naszego miejsca pracy, dodatkowo spokojnie w milej okolicy, duzo zieleni, bezpiecznie i przytulnie
Marzena80 jak szukasz takiej okolicy to polecam Osiedle Zielona Italia. Właśnie tam kupiłem mieszkanie w promocji za 5490zl/m2. Jeśli chodzi o komunikacje miejska to blisko jest kolejka i bez korków do pracy w Centrum jade 12-15min :)
 

chesska_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ostoja Wilanów jest niezla, chcialabym ta mieszkać, ale pracuję na drugim koncu warszawy i niestety ta opcja dla mnie odpada:( Szkoda, bo na pewno zatsanowilabym sie nad kupnem mieszkania tam, gdybym miala blizej pracę:(
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a co myślicie o Grodzie Piastowskim? to na granicy Piastowa i Warszawy Ursus, prezentuje się całkiem ciekawie, a Milowicza polecili mi znajomi. słyszał ktoś coś o tym?
 
Do góry