Kupno mieszkania Warszawa

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
W sumie, jak będą wyglądały granice Piaseczna czy Warszawy za parę lat to ja nie wiem, więc może po prostu wybiegasz w przyszłość ;)


;D Tak ja i moja bogata wyobraźnia. Szkoda że portfel nie jest tak bogaty to cenami za m2 martwić by się nie trzeba było.. ;)
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
No niestety, o to ciężko. A banki kredytów teraz pilnują jak tylko mogą... :(
 

regata

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja mam w planach szpital św. Anny. No właśnie orientujesz się czy w okolicach ul.Mickiewicza jest zlokalizowany jakiś budyneczek??
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja mam w planach szpital św. Anny. No właśnie orientujesz się czy w okolicach ul.Mickiewicza jest zlokalizowany jakiś budyneczek??

oo kochana, ja specem w lokalizacji nie jestem, jak zresztą MieRah to udowodnił :D:D:D
Jedyne co Ci mogę powiedzieć to że przynajmniej korkami martwić się nie bedziesz musiał,a bo przecież do szpitala na dyżury to o chorych godzinach się dojeżdza, podobnie z powrotami :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Nie mam zielonego pojęcia. Rozumiem, że mówisz o ulicy Mickiewicza w Piasecznie?
tak spojrzałam na mapę na to by wyglądało. A też wpadłam n pomysł co by wziąć pod uwagę chociażby Osiedle Śnieguliczki przy ul. Wilanowskiej. Stamtąd też dojazd do Piaseczna jest, a w godzinach szczytu to byś docierała w odwrotnym kierunku zapewne do jak i z pracy :D
 

Maryja

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
czy ktoś może oglądał lub może się już wprowadził do osiedla "rezydencja Kościuszki" w Piastowie pod Warszawą?
Możecie się podzielić wrażeniami?
 

Kawowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio byliśmy je oglądać. Bardzo fajne nieduże osiedle, mieszkania od 25 do 70 m2, z balkonami i tarasami. I są tak zaprojektowane, że podobno można je trochę „przerobić” po swojemu. Cena też spoko – od 6050 za mkw. Póki co to chyba nasz faworyt :)
 

trala09876

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja się zasnanawiam nad Nową Wileńską w wawie. Co prawda ma być oddana dopiero w 2013 roku, ale cena jest bardzo w porządku. A przy tendencji spadkowej tego roku którą zapowiadają może jeszcze coś zmaleje. Mueszę się też przyjrzeć propozycją, które tu piszecie :123: Ale dla mnie żeby ważne żeby było jak najbliżej centrum. Polecacie coś?
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja zamierzam kupić mieszkanie w Ostoi Wilanów. Inwestycja developera Fadesa Polnord. Przede wszystkim przekonują mnie: cena, infrastruktura, wysoka jakość materiałów budowlanych, komfort i bezpieczeństwo na osiedlu(jest monitorowane). I jeszcze super dojazd do centrum! :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja cały czas przyglądam się inwestycjom a rejonach południowej warszawy - Piaseczna.
Kawowa wg mnie 6050 zł mkw to sporo, ja wybadałam inwestycję Sand City Tower za 4050 zł za metr kw. to ejdnak różnica..

Przepraszam jak weszłam w wątek dopieor teraz zauważyłam swoją pomyłkę najniższa cena to 4 550 zł/m2 za mieszkania dwupoziomowe. Coś dla osób szukających mieszkania o dużym metrażu (180m2).
 

kola25

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
No tak,mieszkanie dwupoziomowe to calkiem niezle wyjscie:)moja siostra tez szuka mieszkania pod Wa-wą i powiem,że jest w czym wybierać. Hipcio87 ta inwestycja w Piasecznie jest całkiem fajna. Co prawda mieszkanie nie dla mnie,ale osobiście podoba mi się np takie http://www.sand-city.pl/plany/14--93,31M2.pdf . Trzeba przyznać,że jak na tak"fikuśny"budynek całkiem dobrze i funkcjonalnie wyglądają mieszkania:)
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
A jak wrażenia dotyczące osiedla Na Sowińskiego? Lokalizacja zrobiła na mnie mega wrażenie, nie mam prawka, więc tramwaj z Wolskiej to dla mnie ratunek :). A zaraz przy tej inwestycji jest park Zielone Odolany, a trochę dalej Park Sowińskiego więc w lecie nie będzie trzeba siedzieć w domu :D:D. Póki co przymierzam się do kupna mieszkania, ale jeszcze nie wiem czy brać 2 czy 3 pokoje.
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jakie są aktualne ceny mieszkań dwupokojowych w okolicach Południowej Warszawy?
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jakoś nie chciałoby mi się czekać nie wiadomo ile, wiesz to akurat jest taka niepewna kwestia bo niby ceny mają spaść a niby nie. Zresztą, żeby coś naprawdę fajnego wybrać, to trzeba wcześniej myślec, bo w takich prawie gotowych to już są mieszkania przebrane i jak chcesz coś fajnego dopasować, a jeszcze żeby jakiś widok sensowny był to trudno w dobrej cenie. A akurat Na Sowińskiego gdzie myślę kupić, ceny są ok. Jak na to miejsce moim zdaniem naprawdę przystępne. I widok mam na drzewa i mieszkanie idalne dla mnie.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Jakie są aktualne ceny mieszkań dwupokojowych w okolicach Południowej Warszawy?

Tu masz oferté jednego developerów z Piaseczna i ceny rónego rodzaju pokoi: http://www.sand-city.pl/index.php?page=oferta
 

kola25

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Za ok 5tys.zł można już coś fajnego znaleźć. Wiec to raczej spoko. Zależy jakie mieszkanie Cie interesuje AnaM... myślę,że można znaleźć coś dla siebie..a swoją drogą intrygujący jest ten Tower w Piaseczne
 

babajaga_1

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Teściowie polecili nam http://avalondg.pl, segmenty w Wawrze w Warszawie za 4950zł/m2.
Jeszcze się zastanawiamy, ale brzmi nieźle bo sporo balkonów no i miejsc garażowych. Strzeżone osiedle no i nie tak daleko od centrum bo przy moście siekierkowski jakieś 20-25 min od centrum. Nie wiem co wybierzemy ale mocno się zastanawiamy, odradzam białołękę i targówek, bo z tamtąd jeździć to tragedia
 
Do góry