Itami

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
ol!k napisał:
wie ktoś jakie progi do VI ?
dostałam się do IV ale nie do tej klasy co chcialam, w sumie nie wiem czy startować w rekrutacji uzupełniającej/dodatkowej, bo jeśli tak, to nie mogę zaniesc swiadectwa do iv lo i zostane na lodzie :(
w jakiej kl jesteś? :)
W "H", chciałam być w I, ehh :c
 

ol!k

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Itami napisał:
wie ktoś jakie progi do VI ?
dostałam się do IV ale nie do tej klasy co chcialam, w sumie nie wiem czy startować w rekrutacji uzupełniającej/dodatkowej, bo jeśli tak, to nie mogę zaniesc swiadectwa do iv lo i zostane na lodzie :(
w jakiej kl jesteś? :)
W "H", chciałam być w I, ehh :c



ja trafiłam do "F" tak jak chciałam :) tylko najgorsze jest to, że nikogo, nikogo nie znam ;c
 

Mistiness

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
nataliarogalska napisał:
Cześć,
Wiecie może jakie progi są w LO II, LO VI i LO VIII? Interesuje mnie profil humanistyczny :)
W II LO na profilu ogólnym (nie ma humana) jest 162,2 a w VIII na pol-hist-wos 156,4.

Właśnie, ktoś z humana w VIII? :)
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
nataliarogalska napisał:
Cześć,
Wiecie może jakie progi są w LO II, LO VI i LO VIII? Interesuje mnie profil humanistyczny :)
VI LO:
A2 dwujęzyczny geo-hist - 157,2
F geo-hist-obcy - 153,4
C hist-polski-obcy - 156,4
Progów do innych klas nie znam dokładnie, ale z tego, co słyszałam od znajomych, to też oscylowały w granicach 150-160. :)
 

doniabella

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
33
Punkty reakcji
0
taak na biol pol było 133 pkt, ja jestem w klasie E, byłam dzisiaj składać papiery i na 36 osób pamiętam tylko ze jest 9 facetów przyjętych xD
 

natalia1113

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
doniabella napisał:
taak na biol pol było 133 pkt, ja jestem w klasie E, byłam dzisiaj składać papiery i na 36 osób pamiętam tylko ze jest 9 facetów przyjętych xD
a to u mnie na biol-chem-ang pewnie podobnie xd

KrakenLolek napisał:
Ma ktoś listy zakwalifikowanych do oddziałów D i E w X LO ? :D
przyłączam się do pytania xd
 
Do góry