Itami

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
wie ktoś jakie progi do VI ?
dostałam się do IV ale nie do tej klasy co chcialam, w sumie nie wiem czy startować w rekrutacji uzupełniającej/dodatkowej, bo jeśli tak, to nie mogę zaniesc swiadectwa do iv lo i zostane na lodzie :(
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
burek3211 napisał:
Kto ma wyniki rekrutacji z V LO? Potrzebuję pilnie, bo nie mogę dojechać i chcę wiedzieć jaki mam język a w e-omikronie się nie wyświetla.
Jakie wyniki rekrutacji? Bo ja niedługo będę szła do V zanosić papiery, więc jak coś to mogę zrobić zdjęcia liście



karolaa7 napisał:
Udało mi się zdobyć pierwszą preferencję - human w piąteczce
łoooo to gratulacje!
Dziękuję Sama w sumie nie wierzyłam, że mi się uda, ale jednak! Teraz tylko mieć nadzieję, że towarzystwo w klasie się uda



Dzięki chciałabym wyniki najlepiej wszystkich klas, bo dostałam się do V do klasy A a chciałam do I lub C. Jeszcze chciałabym sprawdzić czy koledzy się dostali.


Beatrycze do którego humana się dostałaś?



Też się dostałam do A, jakbyś jeszcze potrzebowała, to mogę wysłać Ci zdjęcie z całą listą klasy, bo akurat zrobiłam :D
Wróciłam już z V i słyszałam, że jedna osoba, która też dostała się do naszej klasy, chciała się przenosić na mat-fiza bodajże i z tego, co zrozumiałam, to jest to całkiem możliwe. Myślę, że skoro zabrakło Ci tak mało punktów, to spokojnie też mogłabyś porozmawiać z wychowawcą, a nuż akurat się uda. :)

Ja z kolei jestem trochę załamana, bo dostałam niemiecki jako język wiodący... :icon_evil:
Życzcie mi powodzenia, może uda mi się przeżyć. :tongue:
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
liveincolor napisał:
IV lo KRK czy technik żywienia na Mce Tytus ..... O to jest pytanie ....
co wybrać ;c
jaki profil w iv?:D mam duzo kol ktore poszly do tej klasy na tytusie:D
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
monielect napisał:
Dostałam się do XIII LO :)
Ja też! jaki profil? :)
Chciałam bardzo Kl. A (bio-chem), jednak trafiłam do C(cham-mat) . a ty


Też bardzo chciałam do A, ale trafiłam do B, ale i tak się cieszę :>

Szkoda , że nie jesteśmy w jednej klasie . Próbujesz jeszcze do A ( w drugiej rekrutacji ) ?
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
dostałam się do X na biol-pol , a jednak wolałabym biol-chem-mat , mam wystarczającą ilość punktów ,to mam możliwość zmiany tego profilu , miałam biol-chem-mat drugi na liście wybranych profili ? :)
 

KrakenLolek

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
95
Punkty reakcji
0
Heheszki 2 pktów do bio-chem- mat mi brakło w X, ale dostałem się na ang ;dd Pójdzie się z papierami to może coś się dogada tam :D
 

natalia1113

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
Gratulacje dla wszystkich, którzy się dostali :) Jest tu jakiś przyszły uczeń X, a dokładniej z profilu biol-chem-ang ?:)
 

inspireyou

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
olkaa16 napisał:
dostałam się do X na biol-pol , a jednak wolałabym biol-chem-mat , mam wystarczającą ilość punktów ,to mam możliwość zmiany tego profilu , miałam biol-chem-mat drugi na liście wybranych profili ? :)
jaki był próg na biol-pol w X? :)
 

burek3211

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
beatrycze1 napisał:
Kto ma wyniki rekrutacji z V LO? Potrzebuję pilnie, bo nie mogę dojechać i chcę wiedzieć jaki mam język a w e-omikronie się nie wyświetla.
Jakie wyniki rekrutacji? Bo ja niedługo będę szła do V zanosić papiery, więc jak coś to mogę zrobić zdjęcia liście



karolaa7 napisał:
Udało mi się zdobyć pierwszą preferencję - human w piąteczce
łoooo to gratulacje!
Dziękuję Sama w sumie nie wierzyłam, że mi się uda, ale jednak! Teraz tylko mieć nadzieję, że towarzystwo w klasie się uda



Dzięki chciałabym wyniki najlepiej wszystkich klas, bo dostałam się do V do klasy A a chciałam do I lub C. Jeszcze chciałabym sprawdzić czy koledzy się dostali.


Beatrycze do którego humana się dostałaś?



Też się dostałam do A, jakbyś jeszcze potrzebowała, to mogę wysłać Ci zdjęcie z całą listą klasy, bo akurat zrobiłam :D
Wróciłam już z V i słyszałam, że jedna osoba, która też dostała się do naszej klasy, chciała się przenosić na mat-fiza bodajże i z tego, co zrozumiałam, to jest to całkiem możliwe. Myślę, że skoro zabrakło Ci tak mało punktów, to spokojnie też mogłabyś porozmawiać z wychowawcą, a nuż akurat się uda.

Ja z kolei jestem trochę załamana, bo dostałam niemiecki jako język wiodący...
Życzcie mi powodzenia, może uda mi się przeżyć.



O bardzo prosiłabym. Wyślij mi na maila jak najszybciej :) p.krzeptowska@onet.pl
Napisz kim jesteś :p
 

monielect

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
littlestar napisał:
Dostałam się do XIII LO :)
Ja też! jaki profil? :)
Chciałam bardzo Kl. A (bio-chem), jednak trafiłam do C(cham-mat) . a ty


Też bardzo chciałam do A, ale trafiłam do B, ale i tak się cieszę :>
Szkoda , że nie jesteśmy w jednej klasie . Próbujesz jeszcze do A ( w drugiej rekrutacji ) ?





Chyba nie, zostanę przy mat-geo coś mi się wydaję, ale cała noc przedemną więc jeszcze to przemyślę, a Ty? próbujesz do A ?
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
monielect napisał:
Dostałam się do XIII LO :)
Ja też! jaki profil? :)
Chciałam bardzo Kl. A (bio-chem), jednak trafiłam do C(cham-mat) . a ty


Też bardzo chciałam do A, ale trafiłam do B, ale i tak się cieszę :>
Szkoda , że nie jesteśmy w jednej klasie . Próbujesz jeszcze do A ( w drugiej rekrutacji ) ?





Chyba nie, zostanę przy mat-geo coś mi się wydaję, ale cała noc przedemną więc jeszcze to przemyślę, a Ty? próbujesz do A ?



zastanawiam się właśnie , przy składaniu papier dopytam się na jakiej jest to zasadzie itp . :)
 

monielect

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
littlestar napisał:
Dostałam się do XIII LO :)
Ja też! jaki profil? :)
Chciałam bardzo Kl. A (bio-chem), jednak trafiłam do C(cham-mat) . a ty


Też bardzo chciałam do A, ale trafiłam do B, ale i tak się cieszę :>
Szkoda , że nie jesteśmy w jednej klasie . Próbujesz jeszcze do A ( w drugiej rekrutacji ) ?





Chyba nie, zostanę przy mat-geo coś mi się wydaję, ale cała noc przedemną więc jeszcze to przemyślę, a Ty? próbujesz do A ?



zastanawiam się właśnie , przy składaniu papier dopytam się na jakiej jest to zasadzie itp . :)



ja jutro jadę, więc też zobaczę jeszcze na miejscu, ale chyba zostanę przy B :)
 

ol!k

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Itami napisał:
wie ktoś jakie progi do VI ?
dostałam się do IV ale nie do tej klasy co chcialam, w sumie nie wiem czy startować w rekrutacji uzupełniającej/dodatkowej, bo jeśli tak, to nie mogę zaniesc swiadectwa do iv lo i zostane na lodzie :(
w jakiej kl jesteś? :)
 
Do góry