hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja nie wybrałabym ani Nowodworka ani Sobieskiego ale jeżeli nie miałabym wyboru to wybrałabym II LO .
 

gosia957

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
mam pytanie
czy ta aktualizacja na omikronie jest przed II rekrutacją czy po? bo widzę ,że jest kilka miejsc wolnych w różnych szkołach..
 

kral

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Rozmawiałam dziś z dziewczyną z Nowodworka i mówiła, że bardzo silne są tam biolchemy..!Także ja Ci życzę powodzenia w Nowodworku:)
 

jadz

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam rozumieć, że można się jeszcze przenosić w sierpniu tam, gdzie są wolne miejsca? ;d
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
U mnie teoretycznie nie było w klasie miejsc, a nawet nadwyżka o 1 osobę, ale w II rekrutacji doszły jeszcze dwie dziewczyny, które przepisały się z innego profilu :p
 

serenaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
właśnie jak jest z tym przenoszeniem? ja składałam podanie o przeniesienie z klasy do klasy w IV lo jeszcze przed drugą rekrutacją, kazali mi dzwonić dzisiaj czy się udało, a okazuje się że przeniesienia będą rozpatrywali dopiero w sierpniu.. :mruga:
 

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
aha no to bardzo dziwne to jest :mruga: do IX możesz sobie bez problemu pójść i sie przenieść...
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Może te podania będą rozpatrywać w ciągu albo po zakończeniu III rekrutacji? U mnie w klasie dwie dziewczyny są już przepisane, ale na przykład na liście po drugiej rekrutacji, która pojawiła się wczoraj, wciąż nie są wpisane. Stan klasy jest taki, jak wcześniej. Może po prostu w sierpniu będą się zajmować papierkową robotą?
 

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Może te podania będą rozpatrywać w ciągu albo po zakończeniu III rekrutacji? U mnie w klasie dwie dziewczyny są już przepisane, ale na przykład na liście po drugiej rekrutacji, która pojawiła się wczoraj, wciąż nie są wpisane. Stan klasy jest taki, jak wcześniej. Może po prostu w sierpniu będą się zajmować papierkową robotą?

Tzn. no u mnie też tak jest, ze jak się np. dopiszesz jutro to już nie ma cie na tej liście co była wywieszona w poniedziałek ale te osoby już wiedzą, ze są zapisane do klasy .
 

jadz

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kurcze, ja w sumie nie wiem co mam robić, bo chciałabym do 4lo (na razie jestem w 10lo), niestety na omikronie pisze, ze nie ma miejsc, choc w pierwszej rekrutacji bylo 36 osob, natomiast aktualnie sa 34... i nie mam bladego pojecia, czy mam jakies szanse na dostanie sie..
 
Do góry