anka995

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
137
Punkty reakcji
0
Dostał się ktoś do VII na biol-chem (klasa G). Nie znam nikogo kto tam idzie :(. Na dodatek wczoraj było spotkanie z rodzicami,a mnie sekretarka nie poinformowała jak byłam zanosić papiery. Trochę jestem zła,bo byłam poza domem i nie miałam dostępu do internetu :/
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Jest ktoś z III LO?
U mnie też było spotkanie, moi rodzice nie byli na nim ale koleżanki z klasy mnie poinformowały co tam było. Ja mam wycieczkę integracyjną jednodniową <_< I przez dwa pierwsze tygodnie będą pytać bez ocen, to zawsze coś :D
 

aganieszkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
39
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Kraków
LO X zebrania ma dopiero na początku września jakoś i liczę na to że nam też zrobią wyjazd integracyjny, ale nie jednodniowy :p
Bo w jeden dzień trochę trudno poznać całą klasę (chyba że z imion) ;D
 

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
No w 2 dni też się znowu tak ludzi nie pozna . Dopiero się ich tak na prawdę poznaje po 3 latach - tak był przynajmniej u mnie w gimnazjum . :p
 

Simon7319

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Okolice Krk
ilu masz w klasie laureatów? bo ja u nas nie doliczyłam się żadnego ;p
raczej nie kojarzę, bo ja przyszłam pod koniec zebrania, ostatnie 5 minut ;d korki nie pozwoliły dotrzeć na czas..
U nas nie ma laureatów pewnie dlatego, że my jesteśmy tą "gorszą" klasą. Pewnie do iluś tam punktów brali w naszej klasie, a resztę do J.
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Z tym przydziałem to rzeczywiście jest tak, że jeden tu a drugi tam, bo chcą żeby były w miarę wyrównane poziomy. Tak mi mówiła sekretarka w VII ;)
 

Marzena4008

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiecie może czy w wakacje otwarta jest VIII? będę musiała jechać tam w poniedziałek i wyjaśnić moje przeniesienie do innej klasy. utworzyli dodatkowy biol chemmat i nie wiem czemu mnie tam przepisali <_< :mruga:
A jesteś w 1e1 czy w 1e2? straszne zamieszanie, ja na szczęście zostałam w e czyli 1e1
 

joanna152

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Moja mama była na zebraniu i będę mieć innego wychowawcę, gościa od fizyki, więc chyba przenieśli, ale nie wiem czemu
 

Moly525

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
[font="'Times New Roman"]Ojtam :)
[/font]
No to jesteśmy w jednej klasie:)
Jak masz na imię ? Ja jestem Anka :)
Ogólnie powinniśmy zorganizować spotkanie klasowe przed rozpoczęciem roku.
 

Ojtam

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
224
Punkty reakcji
5
Powinniśmy, ale narazie jest tylko 6 osób na nk :) ( W tym 3 Anie xD )
Ja jestem Ewa, miło mi : )
 
Do góry