Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja przed chwilą złożyłam papiery do X do klasy A, byłam na liście 12/38 jeśli chodzi o pkt(149) Najwięcej mieli w tej klasie po 160pkt(;
A lista nie była wywieszona tylko podeszłam do stolika z klasą A (komisja tak jakby)i spytała się mnie pani o imię i nazwisko wyszukała na liście i kazała mi się podpisać (; No i papiery poprosiła :)



P.S Kto idzie do X do klasy A?;)

Pzdr
 

aknitap

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
coco-glucoside napisał:
Chyba i to, i to. Zresztą, zobaczymy 2 lipca ;)

jak to 2 lipca? 2 lipca to juz beda potwierdzone listy uczniow w klasach ktorzy zlozyli papiery w okreslonym terminie, a dzisiaj mialy zostac ogloszone listy kandytatow przyjetych i nieprzyjetych (przed zlozeniem do szkol swiadectw itd)
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja się bardziej stresuję pójściem teraz do szkoły, niż wynikami :D nie wiem zupełnie czemu :p

Spokojnie ;) Zabierz tylko wszystkie potrzebne dokumenty i będzie okey :)
Ja natomiast nie wierze w to żółte podświetlenie profilu na Omikronie :D Nie wiem, jak dowiem się czy to prawda, ponieważ pani wprowadzająca moje dane nie przepisała z podania mojego e-mailu...
 

Dynka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
do klasy A w X idzie moja koleżanka ;)
a ja ponawiam pytanie kto do klasy F X ?
 

P3pe

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
W X w klasie H najmniej punktów miały cztery osoby [w tym ja..] po 144 pkt. Najwięcej miała osoba 172 pkt. :D
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Spokojnie ;) Zabierz tylko wszystkie potrzebne dokumenty i będzie okey :)
Ja natomiast nie wierze w to żółte podświetlenie profilu na Omikronie :D Nie wiem, jak dowiem się czy to prawda, ponieważ pani wprowadzająca moje dane nie przepisała z podania mojego e-mailu...
Mogę Ci sprawdzić, na którym jesteś miejscu na liście :D takowe podobno są :p
 

Le Cygne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Kurczę, ja chcę do Nowodworka ;< Ale nie chcę rezygnować z VI, bo jeszcze się okaże, że będę zmuszona wybrać nie za ciekawą szkołę... Co robić
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
jak to 2 lipca? 2 lipca to juz beda potwierdzone listy uczniow w klasach ktorzy zlozyli papiery w okreslonym terminie, a dzisiaj mialy zostac ogloszone listy kandytatow przyjetych i nieprzyjetych (przed zlozeniem do szkol swiadectw itd)

Nie uściśniłaś o jakie listy pytasz ;) Co do tych drugich, to chyba zależy od szkoły. Na stronie internetowej X LO np., czytałam, że umieszczą te listy w internecie.
 
Do góry