Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja również. Aczkolwiek dziś w nocy jeszcze do pracy, a jutro też jadę się zresetować troszeczkę. Chyba o jurę zahaczymy. Generalnie próbuję się od nich uczyć cieszenia się z małych rzeczy. To, obok czego ja przejdę obojętnie, mój tata będzie przeżywał, robiąc temu zdjęcia i zachwalając :p
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Alfa - chciałbym założyć stronę internetową, myślisz, że laik jest w stanie dość szybko ogarnąć temat, czy lepiej komuś zapłacić?
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja również. Aczkolwiek dziś w nocy jeszcze do pracy, a jutro też jadę się zresetować troszeczkę. Chyba o jurę zahaczymy. Generalnie próbuję się od nich uczyć cieszenia się z małych rzeczy. To, obok czego ja przejdę obojętnie, mój tata będzie przeżywał, robiąc temu zdjęcia i zachwalając :p

Bo te małe rzeczy cieszą najbardziej. 😀

Nie zapomnę jak kupiłam sobie yoyo w pewnym sklepie. Wszyscy patrzyli na mnie jak na dziwaka, a dla mnie zabawa tą zabawką była czymś wyjątkowym. 🙂

Swoją drogą muszę sobie je sprawić. 😀
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A że jest to jeden z najporządniejszych ludzi jakich znam, to wiem, że uczciwie do pracy podejdzie.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Właśnie narazie robie research, na pewno muszę założyć i muszę mieć przez nią kontakt z ludźmi plus muszę móc ją samemu edytować. CRM bodajże jze się to nazywa xd
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Btw. Odkrylem, ze forumowisko dziala na telefonie dobrze. Oczekujcie mnie na nocnych zmianach takich, jak ta xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A wracając do tematu czytników. Właśnie odkryłam bazę ebooków. Tak mi się to spodobało, że z moim już się nie rozstaję. 😂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Chyba musiałam mieć ciężką noc, bo płakałam będąc przy Tobie. 😔 Oczywiście to nie było z Twojej winy.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Alfa - chciałbym założyć stronę internetową, myślisz, że laik jest w stanie dość szybko ogarnąć temat, czy lepiej komuś zapłacić?
W internetach jest masa gotowych stron, ktore można wykorzystać. Kwestia tylko czego oczekujesz i na jakie kompromisy jesteś w stanie iść. Jeśli chodzi o instalację czegoś takiego to jak się umie czytać instrukcje to zazwyczaj można samemu ogarnąć. Jak chcesz to Ci nawet mogę pomóc non profit jeśli będę w stanie ;)
 
Do góry