Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
No ja nie wiem. Ale do pracy chodzę, więc chociaż mam jakąś wymówkę 😂😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to zacznij od pościelenia łóżka :) Albo od przystrojenia choinki jajkami :p
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Czymże ja sobie zasłużyłam na taki rodzaj aktywności ze strony szanownego Pana Jendrulii? 😔
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wiki, Tyś jest aktywną osobą, to ścielenie łóżka masz za sobą, to się raczej tyczy ludzi, którzy czują, że ich życie nie ma sensu, a chcieliby, aby miało. Nie da się wygrać biegu na 100 metrów, jeśli masz problem z chodzeniem. Wykonywanie codziennych czynności nadaje takim ludziom sens istnienia i zadowolenie z własnej pracy, pościelenie łóżka jest czynnością niewymagającą wielkiego wysiłku, a dającą zauważalne efekty przez cały dzień. Dodaje to pewności siebie i motywuje do dalszej pracy. Równie dobrze można to rozszerzyć na zmywanie naczyń, codzienny spacer, trening, a następnie regularne poświęcanie części dnia na nauki ekonomiczne / społeczne / językowe, które z kolei przełożą się w przyszłości na wymierne korzyści majątkowe, lub zawodowe.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Całej załodze Forumowiska,administracji oraz wszystkim użytkownikom życzę zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego
By pokonali swoje bolączki ,problemy i niejako zmartwychwstali do nowego lepezego życia

Peace:):)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wiki, Tyś jest aktywną osobą, to ścielenie łóżka masz za sobą, to się raczej tyczy ludzi, którzy czują, że ich życie nie ma sensu, a chcieliby, aby miało. Nie da się wygrać biegu na 100 metrów, jeśli masz problem z chodzeniem. Wykonywanie codziennych czynności nadaje takim ludziom sens istnienia i zadowolenie z własnej pracy, pościelenie łóżka jest czynnością niewymagającą wielkiego wysiłku, a dającą zauważalne efekty przez cały dzień. Dodaje to pewności siebie i motywuje do dalszej pracy. Równie dobrze można to rozszerzyć na zmywanie naczyń, codzienny spacer, trening, a następnie regularne poświęcanie części dnia na nauki ekonomiczne / społeczne / językowe, które z kolei przełożą się w przyszłości na wymierne korzyści majątkowe, lub zawodowe.
Tak, z tym że ta moja aktywność ostatnio sprowadza się do najprostszych rzeczy. 😛
I bardzo brakuje mi życia sprzed kilku tygodni. Wtedy byłam bardzo aktywna, miałam też plany na najbliższe kilka miesięcy. A dziś wiem, że nic nie uda się zrealizować.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Dziękuję za życzenia i również życzę wszystkim wszystkiego dobrego na święta!

Wiki,
Własnie tez miałem plany, poczyniłem kilka inwestycji ze znajomymi i mieliśmy na początku kwietnia rozpocząć nowy projekt z górami, ale jak widać trzeba zaczekać, bo jacyś kretyni stwierdzili, że za wejście do lasu można kilkadziesiąt tysięcy popłynąć :p
 
Do góry