Kto jest Twoim autorytetem

sociopata

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
górskie okolice
mama. chciałabym w przyszłosci byc taka matka, taka babcia, taka kobietą, takim specjalista i tak dobrym człowiekiem jak ona
moim autorytetem też jest twoja mama :D jak dorosne chce być taki jak ona :papa:moim prawdziwym autorytetem jest Hanibal Lekter.Jest moim niedoścignionym wzorem :dugnij:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie mam autorytetu, cenię sobie różne osoby, ale tylko przez pryzmat ich określonych cech. Słowo autorytet bowiem nasuwa skojarzenia z osobą, do której chcemy się upodobnić, co natomiast zabija indywidualność.
 

dawiddax

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dla mnie Autorytetem jestem sam ja Oraz postac ktora sobie moge wymyslic (kazdy moze sobie ja wymyslic jest to ktos kim chcieli byscie byc i ktos kto umie to co chcieli byscie byc nawet magie itp :) ) jestem swoim autorytetem bo moge sie uczyc od samego siebie a postac ktora moge wymyslic jest autorytetem bo to pragnienie mego umyslu
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dla mnie po wieloma względami autorytetem jest moja mama, która jest zdolna do ogromnych poświęceń dla swoich dzieci. też chcę taka być dla swoich dzieci.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
ja probuje z każdego wyciągać to, co jest dobre i co moglabym sobie od tej osoby "użyczyć"
cenie wiele osob




np.
Jana Pawła II - za caloksztalt, za to kim byl, za to jakim był papieżem, za to jakim był człowiekiem
Aguilere- za glos, strasznie mi się podoba jak ona śpiewa
Jacksona- Beat it za to kim był, mimo iż upadl nisko, wierzę że uda mu się z powrotem podniećś, bo osiągnął w swoim życiu wiele, tak samo Britney ktorą tak samo jak niego zniszczyly media i dzieciństwo.
Moją babcie- bo jest naprawde dobrą kobietą :)
Vivaldiego- za to co stworzył Lato
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Leszek Kołakowski - za to, że jego życiorys pokazuje, że człowiek stale się zmienia. Potrafi się przyznać do błędów. Był zatwardziałym marksistom, a na starość flirtuje z religią.
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
Ja mam wiele autorytetów :bag: ale do tych ważniejszy należy :
^_^
Bob Marley - dlaczego? - bo był wspaniałym człowiekiem(jak i muzykiem), zawsze był sobą, robił to co lubi i robił to przede wszystkim dla siebie, i mimo wszystko sam osiągnął sukces
 

Dezerter 38

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
421
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
kolejność przypadkowa
Mahatma Gandhi, Jacek Kuroń, JPII, Dalajlama

...jestem bardzo mile zaskoczony, że tak wielu z was wybiera Mamę a nawet niektórzy rodziców
rodzic :papa:
 
Do góry