Kto jest Twoim autorytetem

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Zawsze byłem ciekaw kogo ludzie mają za autorytet.

Napiszcie kto jest dla Was największym autorytetem.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
NIKT, co najwyzej kilka osób szanuje za niektóre rzeczy. Ale zaden czlowiek nie jest dla mnie wzorem czy autorytetem do bezmyślnego naśladowania.

Zawsze irytowali mnie ludzie tacy co słuchają np. Bartoszewskiego zapatrzeni w niego jak Boga. A przeciez nie jest ideałem i kilka jego polgadów jest (według mnie oczywiscie) po prostu naiwnych i głupich. Jak 80 kilku facet moze być tubą i głosem wspołczesnej Polski???? Przeciez to zenujące.

Ja tą grupę nazywam czytelników Coehllo czy jak sie on zwie :D Bezmyślne owce bez wlasnego ja :p Oczywiscie nie kazdy, to taka metafora.
 

werman

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
117
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Zabrze
W dzisiejszym świecie niestety brakuje autorytetów stąd ten świat wygląda jak wygląda.... sam osobiście nie mam nikogo do naśladowania tak szczerze mówiąc... a szkoda, bo jakoś mi tak brakuje kogoś na nauce kogo mógłbym się oprzeć, zawsze to łatwiej...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
W dzisiejszym świecie niestety brakuje autorytetów stąd ten świat wygląda jak wygląda.... sam osobiście nie mam nikogo do naśladowania tak szczerze mówiąc... a szkoda, bo jakoś mi tak brakuje kogoś na nauce kogo mógłbym się oprzeć, zawsze to łatwiej...

A co samodzielnie nie potrafisz myśleć i postępować?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
nie mam autorytetu. nie czuję chyba nawet potrzeby posiadania kogoś takiego, wolę przeżyć swoje życie zgodnie z moim własnym sumieniem.
 

werman

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
117
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Zabrze
A co samodzielnie nie potrafisz myśleć i postępować?

Jasne że potrafie i to niniejszym czynie. Ale nie sądzisz że byłoby to łatwiejsze jakbyś mógł się oprzeć na kimś takim 100% pewnym, nie popełniając błędów które już ten ktoś popełnił ? Zaoszczędziłoby się troche czasu i energii, a i trochwe mądrości życiowych nigdy nikomu nie zaszkodziło...
 
M

Mia

Guest
mama. chciałabym w przyszłosci byc taka matka, taka babcia, taka kobietą, takim specjalista i tak dobrym człowiekiem jak ona
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
dokładnie autorytet kierunkuje nasze działanie. to taki drogowskaz który kroczy droga która wskazuje

ale są ludzie, którym jest on niepotrzebny, osobiście uważam, że moją jedyna motywacja siedzi głęboko we mnie i mi ona wystarcza bym mogła osiągnąć założone cele. moją motywacją jest moje sumienie.
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ojciec! ;) Wspaniały człowiek, mieć podejście do życia takie jak on, być takim dla ludzi Pragnę, lecz mnie nie stać :niepewny: Kocham go i on jest w pełni moim autorytetem do życia (bo nie do naśladowania) :)
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Trent Reznor. :]

A tak na serio to nie mam autorytetów jak nuworld, niektórych ludzi cenie sobie bardziej,ale w każdym widzę jakieś słabości... Nie ma ludzi doskonałych, a ślepo patrzeć w kogoś to źle. Pozjałem kilku ludzi co by się pocięli dlapewnego Dave G :D , ale pewnie jakby go bliżej poznalito by zmienili zdanie\... Nie lubie jak ktoś mi narzuca autorytety, tak apropo sklerotyka Bartoszewskiego.
 
Do góry