Księża

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Przyłączam się do braw. Madzia to wielka chrześcijanka o wielkim sercu i zdolna do wielkich poświęceń. :eek:k:
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Brawo,postawa godna podziwu!Jest przykazanie:nie morduj!To się nasi aborcjoniści forumowi teraz zirytują.

No sorry, współżycie było świadomą decyzją, liczyłam się z konsekwencjami, więc dlaczego jedną z tych konsekwencji (rozwijające sie w moim brzuchu dziecko) miałam usuwać??! To nie tylko niemoralne, ale i nieodpowiedzialne!! A jeśli człowiek jest nieodpowiedzialny to nie powinien brać się za seks!!
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
No sorry, współżycie było świadomą decyzją, liczyłam się z konsekwencjami, więc dlaczego jedną z tych konsekwencji (rozwijające sie w moim brzuchu dziecko) miałam usuwać??! To nie tylko niemoralne, ale i nieodpowiedzialne!! A jeśli człowiek jest nieodpowiedzialny to nie powinien brać się za seks!!
Godzac sie na seks godzi sie czlowiek na przyszlosc z ta osoba , a wiec godzi sie na dziecko..chyba logiczne?
brawo Madzia ;)
 
L

ldreamer

Guest
wspaniałe ale nie takie proste

odpowiedzialność=zniewolenie

wolę wizję świata, w której żyjemy wolni od całej masy tych urojeń ludzkości. Patriotyzm który rodzi przelanie krwi, religie ze sobą walczące, bush, który pod pozorem walki z teroryzmem czerpie ropę.
Wiecie co zmieniłoby nasz świat? porządna dawka DMT dla każdego obywatela tej planety jako obowiązek. Tylko halucynogeny mogą otworzyć oczy człowiekowi na świat jakim jest, że to system ludzki jest chory a jedynym sposobem na realizacje raju na ziemi jest odrzucenie materializmu i duchowość.
Nawet jeśli się nie praktykuje podróży astralnych, niech to będzie ślepa i nie poparta dowodami duchowość, byleby dać wszystkim szczęście i miłość.

I`m fuckin dreamer... ;]
dlaczego tak niewiele jest marzycieli poza mną? ;/

;)
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
wspaniałe ale nie takie proste

odpowiedzialność=zniewolenie

wolę wizję świata, w której żyjemy wolni od całej masy tych urojeń ludzkości. Patriotyzm który rodzi przelanie krwi, religie ze sobą walczące, bush, który pod pozorem walki z teroryzmem czerpie ropę.
Wiecie co zmieniłoby nasz świat? porządna dawka DMT dla każdego obywatela tej planety jako obowiązek. Tylko halucynogeny mogą otworzyć oczy człowiekowi na świat jakim jest, że to system ludzki jest chory a jedynym sposobem na realizacje raju na ziemi jest odrzucenie materializmu i duchowość.
Nawet jeśli się nie praktykuje podróży astralnych, niech to będzie ślepa i nie poparta dowodami duchowość, byleby dać wszystkim szczęście i miłość.

I`m fuckin dreamer... ;]
dlaczego tak niewiele jest marzycieli poza mną? ;/

;)
Marzycieli jest wielu, np ja:] Tylko mam trochę inne podejście do halucynogenów. Świat może zmienić się tylko wtedy, kiedy ludzie dostrzegą w sobie nawzajem ludzi. Nie możliwość wzbogacenia się na innym, nie będą ich ośmieszać i znajdą coś takiego, jak życzliwość - wiem, niemożliwe. Wniosek: świat się nie zmieni. Ale i tak trzeba walczyć.
 
L

ldreamer

Guest
Marzycieli jest wielu, np ja:] Tylko mam trochę inne podejście do halucynogenów. Świat może zmienić się tylko wtedy, kiedy ludzie dostrzegą w sobie nawzajem ludzi. Nie możliwość wzbogacenia się na innym, nie będą ich ośmieszać i znajdą coś takiego, jak życzliwość - wiem, niemożliwe. Wniosek: świat się nie zmieni. Ale i tak trzeba walczyć.

i dlatego mam wyje**ne. Olewam system, dzielę się wizją, tworzę ale i tak mam wyje**ne na ludzi, nie da się zmienić człowieka dopóki sam do pewnych wniosków nie dojdzie

I wierz mi, że jedna sesja z DMT albo LSD nikomu nie zaszkodzi a pokaże ile wart jest nasz materialny świat i materialne przyjemności ;)
o uzależnieniu od takich mękkich narkotyków można zapomnieć , zwłaszcza że takie stany można samodzielnie wywołać ;)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
wspaniałe ale nie takie proste

odpowiedzialność=zniewolenie

wolę wizję świata, w której żyjemy wolni od całej masy tych urojeń ludzkości. Patriotyzm który rodzi przelanie krwi, religie ze sobą walczące, bush, który pod pozorem walki z teroryzmem czerpie ropę.
Wiecie co zmieniłoby nasz świat? porządna dawka DMT dla każdego obywatela tej planety jako obowiązek. Tylko halucynogeny mogą otworzyć oczy człowiekowi na świat jakim jest, że to system ludzki jest chory a jedynym sposobem na realizacje raju na ziemi jest odrzucenie materializmu i duchowość.
Nawet jeśli się nie praktykuje podróży astralnych, niech to będzie ślepa i nie poparta dowodami duchowość, byleby dać wszystkim szczęście i miłość.

I`m fuckin dreamer... ;]
dlaczego tak niewiele jest marzycieli poza mną? ;/

;)

Nie zgadzam się z Tobą. Odpowiedzialność w życiu osoby dorosłej jest potrzebna, bo tylko wtedy może być on odpowiedzialny za swoje życie i czyny w nim popełnione, w innym wypadku nie ma o tym mowy!!
i dlatego mam wyje**ne. Olewam system, dzielę się wizją, tworzę ale i tak mam wyje**ne na ludzi, nie da się zmienić człowieka dopóki sam do pewnych wniosków nie dojdzie

I wierz mi, że jedna sesja z DMT albo LSD nikomu nie zaszkodzi a pokaże ile wart jest nasz materialny świat i materialne przyjemności ;)
o uzależnieniu od takich mękkich narkotyków można zapomnieć , zwłaszcza że takie stany można samodzielnie wywołać ;)
Znam osoby, które od tych tzw miękkich narkotyków są uzależnione i pieprzenie, że podział na dragi miękkie i twarde to głupota to ja zaprzeczam temu, bo za dobrze znam życie!!
 
L

ldreamer

Guest
dobrze tylko że takie uzależnienie jest jak uzależnienie od kawy.
Nikt na świecie od marihuany nie umarł. Jakieś wnioski?
LSD jest kilkakrotnie mniej uzależniające od alkoholu

zresztą jeszcze kwestia podejścia :p szukanie ucieczki w narkotykach nie ma sensu, to prawda :) ale one pokazują ile jest warte fizyczne życie w naszym systemie robotów ;]
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
dobrze tylko że takie uzależnienie jest jak uzależnienie od kawy.
Nikt na świecie od marihuany nie umarł. Jakieś wnioski?
LSD jest kilkakrotnie mniej uzależniające od alkoholu

zresztą jeszcze kwestia podejścia :p szukanie ucieczki w narkotykach nie ma sensu, to prawda :) ale one pokazują ile jest warte fizyczne życie w naszym systemie robotów ;]
Zakładasz, że tylko przez narkotyki człowiek może się zmienić?
 
L

ldreamer

Guest
Zakładasz, że tylko przez narkotyki człowiek może się zmienić?

Zakładam że narkotyki potrafią totalnie oderwać człowieka od materializmu a tylko to jest w stanie zmienić pogląd człowieka na duchowość ;]
daje takie doznania, jakich nie można zaznać podczas życia przeciętnego mohera ;] totalne oderwanie od ego, komunikacja z istotami, które mogą być tylko omamą, ale przemawiają do ciebie w klarowny, poukładany, inteligentny sposób.
Mówią o rzeczach o których nie miałeś pojęcia, które jednak mają conieco wspólnego z Twoimi wyobrażeniami na temat świata duchowego - astralnego, mentalnego czy jak tam wolicie to nazwać.
to może być illuzją ale jeśli tak jest, to to jest illuzja perfekcyjna i warto w niej tkwić bo nadaje sens życiu

to była moja ostatnia wypowiedź na ten temat. Koniec offtopu z mojej strony ;)
 

Effatha

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
1 818
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie ze temat juz sie nadaje do zamkniecia,tysiace razy walkowany jeden temat o ksiezach :/
To miał być temat o Księżach,ale zrobiliście z niego szambo.Nie uszanujecie niczego świętego.Po obrzuceniu błotem proponuje zamkniecie tematu.Co za perfidia..
 

gh0st

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Brawo,postawa godna podziwu!Jest przykazanie:nie morduj!To się nasi aborcjoniści forumowi teraz zirytują.

Takie puste gadki to wiesz :p No ale moze juz skonczmy z ta aborcja, bo wy macie inne zdanie, ja inne. Nikt nikogo nie przegada.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Ja też proponuje wrócić do tematu księży.
Zwłaszcza warto podjąć problematykę "drapanych" chłopców przez czarne sutanny. Wezmy w obronę ministrantów! Stop czarnym pedofilom!
:D
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Majordomus ci prymasi byli masonami. Co Ty na to ? Nadal masz sympatię do masonerii w której byłaś 10 lat. KrK uważa że to sekta.

Prymasi:
* Gabriel Podoski http://pl.wikipedia.org/wiki/Gabriel_Podoski
28 lipca 1743 przyjął święcenia kapłańskie. Złośliwi utrzymywali, że wtedy odprawił jedyną mszę w swoim życiu podczas prymicji. Prowadził świecki tryb życia, ubierając się po francusku i otaczając kobietami (prawdopodobnie był ateistą).Ten miał odsłonić prawdziwe zamiary Katarzyny II wobec nowego prymasa: Trzeba, żebyś wkrótce został kardynałem, a potem papieżem, choćby to miało kosztować imperatorową 2 miliony dukatów.

* Michał Poniatowski

Zgadnij do jakiego stopnia wtajemniczenia doszli ? Jaki przebieg inicjacji muszą przejść kandydaci ? Jak się czują księża gdy muszą się poddać tej procedurze ? Jak Ty się czułaś ?

Znaki swoje mają, rozpoznawcze. I co z tego? Ty stojąc obok dwóch masonów, którzy się nie znają, rozpoznają siebie szybciej niż Ty zdążysz zidentyfikować ich płeć. Nie wszystko dostępne jest dla wszystkich.

Płeć Effathy zidentyfikowaliśmy to nie kobieta tylko mężczyzna. Majordomus to nie mężczyzna tylko kobieta. :p
Wszystko na odwrót taki kamuflaż. ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ja też proponuje wrócić do tematu księży.
Zwłaszcza warto podjąć problematykę "drapanych" chłopców przez czarne sutanny. Wezmy w obronę ministrantów! Stop czarnym pedofilom!
:D
nie no to akurat sa przypadki nieliczne lub niezbyt powszechne w szeregach czarnych, ale mysle ze powinnismy teraz pogadac o tym jak chwali sie ksiezy i za jak dobrych ludzi sie ich uwaza. Moim zdaniem sakrament spowiedzi powinien byc odprawiany w obecnosci Boga bez osob trzecich (pomijajac to ze to bedzie rozmowa tylko jednej PRAWDZIWEJ osoby)
 
Do góry