Księża

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
Armagedon nigdy sie nie dowiesz ile tak naprawde.... ( takie jest moje zdanie)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Armagedon nigdy sie nie dowiesz ile tak naprawde.... ( takie jest moje zdanie)

Moja droga przecież to pisze w 4 Ewangeliach i Dziejach Apostolskich wyraźnie ilu duchownych. Nawet nie było 1 %
Można policzyć ich na palcach jednej ręki. Większość zamiast czuwać duchowo, to spała.
Ciekawym duchownym był Zachariasz i Nikodem oraz Gamaliel z Dziejów Apostolskich. Gamaliel jednak nie nawrócił się ale za to raz stanął w obronie chrześcijan. Większość nie chciała pójść za Jezusem Jana 12:42,43 albo była jego wrogami Mat.11:47-50
Co się stało z tymi duchownymi którzy nie posłuchali Jezusa przepowiedni o ucieczce z Jerozolimy przed 70 r.n.e. ? Tylko chrześcijanie uciekli z tego miasta i ocaleli Łukasza 21:20-24

Ja uczeń Chrystusa.
Jesus ist mein Herr.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Przyszła nauczycielka do klasy , gdy
akurat mieliśmy lekcje religii
a ON z góry na dół popatrzał na nią
z pedalskim uśmieszkiem
.
Rozbroiło mnie to... :lol:
Może to nie nauczycielka, tylko nauczyciel? :D
Albo chociaż transseksualistka? ^^


Kobieta księdza z mojej parafii w latach 70-tych wynajmowała pokój w moim domu, facet ma z nią dwójkę dzieci, to tajemnica poliszynela w okolicy. Nie mam o to do niego pretensji, celibat uważam za bezsens. Inna sprawa, że jeśli na ich utrzymanie szły kościelne pieniądze, to już nie fair, chociaż mi - niewierzącej - to osobiście rybka.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
OMG teraz ksieży sie doczepili matko 3/4 z nich uprawia stosunki seksualne z kobietami połowa z nich jest zboczona, a z 1/10 to pedofile etc. facet to facet nie zapominajcie o tym ... tylko zeby nie było ze ja za tym jestem nie nie to dla mnie jest chore i to bardzo ^_^ dlatego w kosciele ostatni raz byłem na bierzmowaniu, teraz bede dopiero na slubie ^^, albo na pogrzebie swoim :D
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
OMG teraz ksieży sie doczepili matko 3/4 z nich uprawia stosunki seksualne z kobietami połowa z nich jest zboczona, a z 1/10 to pedofile etc. facet to facet nie zapominajcie o tym ... tylko zeby nie było ze ja za tym jestem nie nie to dla mnie jest chore i to bardzo ^_^ dlatego w kosciele ostatni raz byłem na bierzmowaniu, teraz bede dopiero na slubie ^^, albo na pogrzebie swoim :D

Ja uważam że są też normalni księża :]
Nie każdy ksiądz ma problemy ze swoją tozsamościa i zachowaniem ;]
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ależ jeśli facet uprawia radosny seks z kobietą, to zupełnie nie ma problemów ze sobą. Jeśli ma ochotę na faceta zamiast kobiety, bo akurat faceci go kręcą, to też nie ma dla mnie problemów ze sobą.

Dla mnie problemy stworzył kościół, który ustanowił bezsensowny celibat.
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Ależ jeśli facet uprawia radosny seks z kobietą, to zupełnie nie ma problemów ze sobą. Jeśli ma ochotę na faceta zamiast kobiety, bo akurat faceci go kręcą, to też nie ma dla mnie problemów ze sobą.

Dla mnie problemy stworzył kościół, który ustanowił bezsensowny celibat.

No moim zdaniem celibat jest bezsensowny
Ale ksiądz który wybiera kapłaństwo wie na co się chyba decyduje ? .,...
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
No właśnie ksiądz powienien wiedziec na co się decyduje..... To jest jego wybór.... :D CHyba ze wczeniej sobie cos zaplanuje:D
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Do tematu
W gimnazjum miałam księdza, który cały czas ślinił sie na widok ładnych dziewcząt m.in. mój :/ oczka mu świdrowały, głaskał po głowie, mówił jakie śliczne fryzurki, gdy któraś miała spódniczką - to już przechodził samego siebie.. siedział w takim miejscu żeby mieć dobry widok na nogi i z bananem na twarzy, rozmarzoną miną patrzył prosto na dziewczynę - cały świat w tedy dla niego nie istniał..
A jaki był zazdrosny.. jak chłopaki też sobie patrzyli to wrzeszczał na nich jak szalony :mruga:
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
Wow... no to ksiądz był mocny.... I pewnie myślał że nikt o tym nie wie... eh... Ksiądz który mnie uczy nie jest naszczęście zboczony czy coś w tym stylu:D
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
No moim zdaniem celibat jest bezsensowny
Ale ksiądz który wybiera kapłaństwo wie na co się chyba decyduje ? .,...


No właśnie ksiądz powienien wiedziec na co się decyduje..... To jest jego wybór.... :D CHyba ze wczeniej sobie cos zaplanuje:D

Tak, ale to nie zmienia dla mnie faktu, że ksiądz, który uprawia seks z kobietą wcale nie ma problemów ze sobą. Problemy ze sobą by miał, gdyby uważał seks za jakąś praprzyczynę zła na świecie ;)
 

malgo1001

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
olsztyn
u mnie w szkole jest troche gorzej...
ksiądz ciągle gapi sie na chłopców...
ciągle gada z nimi na przerwach...
ostatnio podszedł do mojego chłopaka na lekcji i mój chłopak mial trochę rozpieta bluze...
ksiadz mu ja zapioł...
ksiadz jeszcze ciąfgle gilgocze chłopców...
głaszcze ich...
i wogóle tak sie do nich przypieprza ;p
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
u mnie w szkole jest troche gorzej...
ksiądz ciągle gapi sie na chłopców...
ciągle gada z nimi na przerwach...
ostatnio podszedł do mojego chłopaka na lekcji i mój chłopak mial trochę rozpieta bluze...
ksiadz mu ja zapioł...
ksiadz jeszcze ciąfgle gilgocze chłopców...
głaszcze ich...
i wogóle tak sie do nich przypieprza ;p
I oni sobie na to pozwalają?
A może pora zgłosić to do dyrekcji, albo poruszyć na zebraniu?
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Tak, ale to nie zmienia dla mnie faktu, że ksiądz, który uprawia seks z kobietą wcale nie ma problemów ze sobą. Problemy ze sobą by miał, gdyby uważał seks za jakąś praprzyczynę zła na świecie ;)
Oczywiście że ma w tym przypadku, gdzie litery zostały podkreślone innym kolorem
Nie umiem dotrzymać obietnicy, tego co obiecał
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Moja droga przecież to pisze w 4 Ewangeliach i Dziejach Apostolskich wyraźnie ilu duchownych. Nawet nie było 1 %
Można policzyć ich na palcach jednej ręki. Większość zamiast czuwać duchowo, to spała.
Ciekawym duchownym był Zachariasz i Nikodem oraz Gamaliel z Dziejów Apostolskich. Gamaliel jednak nie nawrócił się ale za to raz stanął w obronie chrześcijan. Większość nie chciała pójść za Jezusem Jana 12:42,43 albo była jego wrogami Mat.11:47-50
Co się stało z tymi duchownymi którzy nie posłuchali Jezusa przepowiedni o ucieczce z Jerozolimy przed 70 r.n.e. ? Tylko chrześcijanie uciekli z tego miasta i ocaleli Łukasza 21:20-24

Ja uczeń Chrystusa.
Jesus ist mein Herr.
Ale to było dawno :/ Ludzie nie wierzyli że to Chrystus jest Synem Bożym
A duchowni byli jego wrogami bo nie podobały im się Jego nauki ;/
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ale to było dawno :/ Ludzie nie wierzyli że to Chrystus jest Synem Bożym
A duchowni byli jego wrogami bo nie podobały im się Jego nauki ;/
Mimo tej minki cieszę się że to wiesz.
Nie uwierzyli nawet po jego śmierci i zmartwychwstaniu. Prawdziwie wierzących była garstka wobec tłumów prześmiewców. Co prawda ta garstka chrześcijan rozrastała się ale pogaństwa nigdy nie zdominowali. Kościół Powszechny zaniechał pokojowego głoszenia Ewangelii w okresie Średniowiecza a chrystianizował co się dało. W ten sposób uległ wypaczeniu nie tylko celibat, spowiedź ale też inne nauki wczesnego kościoła. Nie można było zwalczyć Prawdy prześladowaniami za czasów cesarzy to spróbowano pochlebstw i jawnego mieszania wierzeń pogańskich z chrześcijańskimi, nadając im pozór nauki Chrystusowej i apostolskiej. Dotyczy to choćby kultu obrazów i eucharystii.
Widzisz tamten system religijny uległ skostnieniu przez swoją tradycję dlatego duchowni nie przywitali Jezusa z otwartymi rękami choć gwarantowało to pokój całemu światu. Jego orędzie właśnie. Ten system też wypaczyła tradycja ludzka mocno odbiegająca od nauk biblijnych. Stąd ta dysharmonia i ona będzie się pogłębiać.

Ja uczeń Chrystusa.

http://video.google.pl/videoplay?docid=4887366271894192472
 
Do góry