Król Popu Wraca!

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Tak, tak, "jesteście". Ale, moja droga, słowo "jesteście" odnosi się również do mnie, nie sądzisz? :D Bo mi się wydaje, że tak. No chyba, że ludzie zwracają się do Ciebie w liczbie mn.

Criminal, rozejm, bo ja przecież nie mówię, że nie szanuję Michaela. Po prostu nie lubię jego muzyki i tyle. A są gusta i guściki.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Owszem jest to liczba mnoga, ale to nie znaczy, że masz się obnosić ze swoim samouwielbieniem, bo raczej criminal_ nie chodziło o Twój charakter, a o naszą kłótnię. Jak widać, nie mogłaś mieć tak wysokiej oceny z czytania ze zrozumieniem, skoro nie potrafisz przeniknąć głębiej – tylko wyciągasz powierzchowne wnioski, które do niczego nie prowadzą. Mieszasz się sama w Swoich postach, nie wiesz, co piszesz, a już na pewno nie jesteś obiektywna. Proponuję jeszcze jedno – zanim zaczniesz wypowiadać się na forum zajrzyj do paru źródeł informacyjnych. Jak mogłaś nie zauważyć podobieństwa myszki Mickey i Michaela? Do Twojej skromnej informacji – To okładka z albumu „BAD”, gdzie Mickey jest przedstawiony w postaci Michaela, tak samo ustawiony i ubrany, dla upewnienia skieruj Swe oczęta na dół obrazka, a ukarze Ci się autograf Michaela. Więc z łaski Swej nie pisz czegoś w stylu „Co to ma wspólnego” ,bo ma dużo. Nie patrz powierzchownie, czytaj ze zrozumieniem, a jak do Ciebie nie trafia, przeczytaj raz jeszcze.
Przestań pisać, że Go szanujesz, bo w Twoich poprzednich postach nie ma ani krzty szacunku, czy też iskierki podziwu dla Jego Osoby.

PS
Jeśli zwracasz się do kogoś w postach, staraj się używać zwrotów grzecznościowych i pisać duże litery, może Cię tego w szkole nie nauczono, ale to oznacza szacunek do rozmówcy, proponuję także przewertować słowniki.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Tak, tak, "jesteście". Ale, moja droga, słowo "jesteście" odnosi się również do mnie, nie sądzisz? :D Bo mi się wydaje, że tak. No chyba, że ludzie zwracają się do Ciebie w liczbie mn.

Nie widzę tu nigdzie braku szacunku, poza tym, przestań na siłę czepiać się :cenzura:ereli, bo to zaczyna robić się śmieszne. A wiesz, może popsuł mi się shift! I co teraz? Zaczniesz na mnie "krzyczeć": <<jak mogłaś go popsuć?>>? xD "Tonący brzytwy się chwyta", ha, ha. Uważaj, bo brzytwa się połamie.
Tak ciężko Ci znieść, że "jestem super", iż zaczynam w tym szukać jakiejś luki. Co Cię tak zdenerowało? Żeby tak się irytować opinią jakiegoś forumowicza? To jest podejrzane, nie mów mi, że nie.
I dziękuję bardzo, Natasho, że uświadomiłaś mi, o co chodziło Criminal! Że też na to nie wpadłam, dam sobie głowę uciąć: w życiu nie pomyślałabym, że taka jest prawda. Dziękuję, że mnie otrzeźwiłaś...
A, i skoro mi mówisz, że mieszam się w postach, to ja powiem po prostu: proszę dowodów. Nie lubię jakiś durnych bezpodstawnych oskarżeń. Swoje wypowiedzi poprzyj garstką nieodpartych dowodów.

I przestań silić się na filozoficzne gadki, bo ja już naprawdę zaczynam nudzić się tym tematem, a Ty ciągle coś wynajdujesz. Chyba mnie polubiłaś, co?

(Błagam - tym razem nie traktuj mojej wypowiedzi tak poważnie jak dotychczas. To miłe, gdy ktoś się mną przejmuje, ale zaczynam się zastanawiać, skąd to całe Twoje zaangażowanie. Chętnie usłyszę wyjaśnienia)
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Dlaczego ja mam Ci wszystko podsuwać pod Twój zarozumiały nosek, skoro miałaś celujący z polskiego? Przeczytaj i przeanalizuj dokładnie Swoje posty, a dojdziesz do wniosków, do których ja wówczas doszłam.
Jak widać Shift Ci się nie popsuł skoro napisałaś w tym poście duże litery.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Z tym popsutym shiftem to nie było na serio (Jezusie, czuję się, jakbym tłumaczyła przedszkolakom, jak się dodaje) =='

(Po jakimś czasie)

Przeczytałam swoje wypowiedzi. Nie zauważyłam żadnego zamotania, trzymałam się cały czas jednej opinii. Nie chcesz mi nic podsuwać, bo nie ma czego, prawda?
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Po prostu miałaś celujący z języka polskiego, więc mniamam, że potrafisz analizować nie tylko czyjeś, ale i własne teksty.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
A ja po prostu nie wiem, co to ma do rzeczy.
Masz mi coś jeszcze ciekawego do powiedzenia, czy już mogę oficjalnie powiedzieć: "koniec rozmowy"?
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Okhem... A dlaczego niby taka reakcja? Czyżby znów bzdurne stereotypy?

Skądże. Ja cenię go jako artystę. Był jednym z tych którzy umieli połączyć umiejetność sprzedania się z niebanalnymi propozycjami muzycznymi. Tylko że "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść". Od drugiej połowy lat 90 zaczyna się odcinanie kuponów i pojedyńcze udane kompozycje to trochę za mało by pozostać wielkim.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Znaczy się jak reaguą? To już nie mogę wyrazić swojego zdania?

I licz się ze słowami.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Znaczy się jak reaguą? To już nie mogę wyrazić swojego zdania?

Tak nawiasem mówiąc, to możesz, ale chciałam zauważyć, że sama niejednokrotnie zabraniałaś ludziom mieć własne zdanie ^^

Ale dobra, nie mówię nic. Irytacja wcale nie jest przyjemna.
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Ha! I to jest teraz taka presja - jeśli powiem, że to rozpadający się kawałek plastiku, wrak człowieka, który się niedługo zacznie tarzać w mące, bo ma kompleks "niższości" to mnie pół forum zbluzga.
I dobrze.
Przepraszam, ale jakoś za nim nie przepadam :bag:
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
To co on zrobił ze swoją twarzą jest przerażające... ale lubie jego kilka utworów m.in. Thriller :)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Mam 16 lat i jego piosenki mi sie baaaardzo podobają. MOON STEP jest genialny !!!!!!! :D :D pedofili mu nie udowodniony i myślę ze pedofilem to on nie jest. O jego chorobie nic nie wiedziałem do tej pory. :mruga: Fakt wygląda jak dla mnie teraz fatalnie, ale skoro był chory to przykro mi bardzo :( Dla muzyki zrobił baaaaaaaardzo wiele. To jeden z tych wykonawców/zespołów prawdziwych legend, które można policzyc na palcach dwóch rąk. Michael 3m sie :eek:k:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Michael dużo zrobił, wprowadził nowy typ muzyki, taniec, genialne teledyski ;} Nie wiadomo tylko jak z tą pedofilią u niego.. ale jakby nie patrzeć i tak jest idolem wielu ludzi. Ciekawe jakie beda jego nowe piosenki.
 
Do góry