Król Popu Wraca!

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Michael Jackson za niedługo wydaje nowy album i zdobył kryształową statuetkę World Music Awards. Czyżby jedyny i niepowtarzalny król popu wracał do łask?
Co sądzicie o jego całej twórczości?
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Bardzo sie ciesze, ta statułetka nalezała sie Michaelowi !!! Nareszcie jakies dobre wiesci po tych wszystkich skandalach!! Juz nie moge sie doczekac kiedy zostanie wydana nowa płyta..... mam nadzieje ze bedzie tak wielka jak "Thriller" czy "Bad".Michael Jackosn to zyjaca legenda...wkurza mnie jak ludzie go oceniaja !dla nich licza sie tylko plotki i skandale a nie pamietaja ILE ZROBIŁ DLA MUZYKI... JEGO TANCA....I POMOCY INNYM !!!!! I LOVE YOU M.J.
 

Attachments

  • 163292.jpg
    163292.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 60
  • spinspin2.gif
    spinspin2.gif
    332 KB · Wyświetleń: 13

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Jest niesamowity jako twórca piosenek, były po prostu boski, ale kariera i kasa go zniszczyły...;((
Nasz współczesny Elvis;DD
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mnie tam się jego piosenki nigdy nie podobały.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
nie zgubil nosa przy rozdaniu? :rotfl2: niedlugo sie bedzie wybielal wapnem bo operacji juz nie bedzie mogl przechodzic bo mu skora odpadnie :hahaha:
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Do myzyki nic nie mam....ale co do wyglądu.....to się dosłownie go boje jak na niego patrze : P
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
nie zgubil nosa przy rozdaniu? :rotfl2: niedlugo sie bedzie wybielal wapnem bo operacji juz nie bedzie mogl przechodzic bo mu skora odpadnie :hahaha:
Gratuluje poczucia humoru <_< To takie śmieszne śmiać się z czyjeś choroby? B)

Odnośnie Michała to uważam, że jest świetnym artystą. :) Wychowałem się na jego muzyce. Mam jego wszystkie albumy, single, a także klipy :) Dla mnie pomimo tego co zrobił (choć jest to nadal nie pewne) nigdy nie zostanie zapomniany, a jego utwory będę wciąż słuchał. Życzę mu udanego albumu, choć myślę, żę mogł by sobie już dać spokój z muzą. Pozdrawiam fanów ;-P ;-)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
"Gratuluje poczucia humoru To takie śmieszne śmiać się z czyjeś choroby?" - Jeżeli sam specjalnie, ŚWIADOMIE prosiłwręcz o tę chorobę to nie mam nic żeby sie z tego śmiać, ponieważ to kara za jego sztucznośći i usilne upodobnianie sie do innych. Do jego muzyki nic nie mam, natomiast do jego zachowania i do jego tańca owszem
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Kiedyś może i był królem popu :p
Wraz z operacją stracił szacunek wielu ... :)
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Bardzo wkurzaja mnie te wasze wypowiedzi dotyczace Michaela "ale ponoc gwałci mlodsze dzieci na dodatek chlopcow.." co za kretyn to napisał???, nie cierpie takich ludzi ktorzy nic nie wiedza , słyszeli jakies ploty i sie wypowiadaja!!! Po pierwsze Michaelowi nic nie udowodniono !!!!! To przez takie osoby Michael tak skonczył .. brukowce wymyslaja pierdoły na potrzeby rozgłosu a wszyscy w to wierza!! Moze wreszcie ktos pomysli racjonalnie i przypomni sobie kim naprawde był Michael Jackson !! Ile zrobił dla muzyki i tanca!! Nie wiem czy zauwazyliscie ale wszystkie wspołczesne gwiazdy go podrabiaja (Usher, Akon, Justin Timberlake itp) , gdyby nie Michael POP by nie istniał...!!!!! I Love him..!!
 

Attachments

  • 1226.jpg
    1226.jpg
    215,1 KB · Wyświetleń: 67
  • 170515.jpg
    170515.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 63

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Agnieszka94 – „Tak, ale ponoc gwałci mlodsze dzieci na dodatek chlopcow, wyglada jak ciul po operacji i w ogle jest ;/ ble.... „

Jestem ciekawa gdzie wyczytałaś takie głupoty! Jeśli korzysta się z bezimiennych źródeł to potem wychodzą takie historie, że ludzie nic o Jacko mnie wiedzą! <_<

Syd – „Mnie tam się jego piosenki nigdy nie podobały.”

Jeśli tak uwielbiasz Slasha to musiałeś słyszeć przynajmniej dwie piosenki z nim nagrane! Owszem Slash to fenomenalny gitarzysta, ale Michael zrobił o wiele więcej dla muzyki i tańca!

LeoOna – „nie zgubil nosa przy rozdaniu? niedlugo sie bedzie wybielal wapnem bo operacji juz nie bedzie mogl przechodzic bo mu skora odpadnie ”

Tak tak, sądząc po poziomie wypowiedzi to Ty nic o nim nie wiesz. Wiesz, dlaczego Michael postanowił wybielić swoją skórę?

golem – „Matki pilnujcie swych dzieci.I niech nikt się przy nim lepiej nie nachyla. ”
A czy On jest trędowaty czy co? Nie rozumiem. Dlaczego Wszyscy kojarzycie Go z operacjami, i nieudowodnioną mu pedofilią? On nic podobnego nie robił i nie zostało to udowodnione!

Yoggi - „Jeżeli sam specjalnie, ŚWIADOMIE prosiłwręcz o tę chorobę to nie mam nic żeby sie z tego śmiać, ponieważ to kara za jego sztucznośći i usilne upodobnianie sie do innych. Do jego muzyki nic nie mam, natomiast do jego zachowania i do jego tańca owszem”

Michael był chory i dlatego postanowił swą skórę wybielić do końca! Ludzie! Na jakim świecie Wy żyjecie i skąd czerpaliście takie bzdury, które potem wypisujecie w komentarzach!?

glam_star – „Dla mnie to zwykły, rozpadający się sztukowany pajacyk, a do tego pedofil.”

Rozpadający się i sztukowany pajacyk? Widziałaś kiedykolwiek Jego taniec? Słyszałaś Jego śpiew? Wydaje mi się, że ani to, ani to! Pedofilii nikt mu nie udowodnił, bo nie ma, czego udowadniać, nie jest pedofilem i basta! Tyle, co On zrobił dla muzyki i ogólnie całego przemysłu to już nikt nie zrobi, nikomu nie uda się już tego dokonać, czego On dokonał!

Ludzie! Dlaczego wypisujecie takie banialuki, skoro nie znacie ani Jego prywatnej historii, ani przebiegu Jego kariery?! Jest i będzie najlepszy w tym, co robi! Proponuję przeczytać „Moonwalker” – Książkę Jego autorstwa, opowiadającą o Jego życiu osobistym i kariery, lub dla leniwych looknąć na film biograficzny, sądzę, że nawet w wypożyczalni można go znaleźć! I błagam na przyszłość, nie wypowiadajcie się na temat, na który ogóle pojęcia nie macie!!!!!
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Nie wiem co ludzie widzą w muzyce tego PEDOFILA!!!


Sądząc po poziomie Twojej wypowiedzi, zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie podstawówki. Jeśli Go nie widziałeś, nie słyszałeś i nic o Nim nie czytałeś to się nie wypowiadaj.
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
MICHAEL TO GENIUSZ MUZYKI, TANCA, sprawdził sie rowniez w roli aktora....!!! A wiekszosc ludzi dalej wierzy w te bzdury o ktorych ciagle pisza w brukowcach...!! Jestem ciekawa czy kazdy z was zachowywałby sie normalnie jak by od wczesnego dziecinstwa wystepował na scenie , nie miał zycia prywatnego i był ciagle pod presja innych... <_< , wiec moze najwyzszy czas przestac sie z niego wysmiewac i zastanowic sie kim on tak naprawde był... bo nie bez powodu został nawany KROLEM POPU, ZYWA LEGEDA i PRZESZEDŁ DO HISTORI MUZYKI ..... tylko Presley mu dorównał... MICHAEL JACKSON IS THE BEST.....!!!
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
MICHAEL TO GENIUSZ MUZYKI, TANCA, sprawdził sie rowniez w roli aktora....!!! A wiekszosc ludzi dalej wierzy w te bzdury o ktorych ciagle pisza w brukowcach...!! Jestem ciekawa czy kazdy z was zachowywałby sie normalnie jak by od wczesnego dziecinstwa wystepował na scenie , nie miał zycia prywatnego i był ciagle pod presja innych... <_< , wiec moze najwyzszy czas przestac sie z niego wysmiewac i zastanowic sie kim on tak naprawde był... bo nie bez powodu został nawany KROLEM POPU, ZYWA LEGEDA i PRZESZEDŁ DO HISTORI MUZYKI ..... tylko Presley mu dorównał... MICHAEL JACKSON IS THE BEST.....!!!

Wiesz, tylko czasem ludzie z ograniczeniami nie potrafią dostrzec w tym tego, co powinni. Był, jest i będzie najlepszy w tym, co robi i szczerze wątpię, czy kiedykolwiek uda się komuś dokonać tego, co Jemu się udało! Niektórzy ludzie po prostu zazdroszczą i wypisują różne wyssane z palca banialuki.
Najważniejsza jest sztuka i Jego geniusz, wygląd (przynajmniej ten dzisiejszy) schodzi na drugi plan.

MICHAEL IS THE BEST !!!
 
Do góry