Kreatyna+hmb

AdamS696

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Witam mam takie pytanie bo cwicze juz ponad 1 rok i ostatnio pytalem sie kumpla czy oplaca sie kreatyne a on mi doradzil ze do tego hmb ;] i tu moje pytanie jak to łączyć i jak wyglada wtedy cykl ??
z góry thx ;d
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
HMB to strata kasy, każdy kto choć trochę zna się na tym sporcie ci to powie... Kreatynę bierz 1g/10kg masy ciała. Dwie porcje, rano i po treningu... A HMB odpuść, lepiej ci wyjdzie jak kupisz jakieś witaminy.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
A np dietę to masz? Gainer jak najbardziej do uzupełnienia braków w diecie...
 

AdamS696

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
diety jako tako nie ma bo z roznych powodow ale codziennie jem jakies platki owsiane duzo makaronow i w miare mozliwosci wybieram wysoko białkowe przedmnioty ;] to jaki jest lepszy zestaw kreatyna+ hmb czy kreatyna+gainer?
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Oczywiście, że kreatyna (Olimp creatine Mega Caps lub Zielone mono z Vitalmaxa) + gainer (polecam Mass XXL Treca lub Mutant Mass z PVL)...
 

mocnyblog

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
kreatyne jesz rano i potreningu

a gainer po trenignu oraz wg brakow w diecie , moge ci rozkminic ten temat

hmb nie jest na tym etapie konieczne
 

kulfix

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja panowie słyszałem ze kreatynka + hmb to za:cenzura:ista sprawa :D i to dużo ludzi mi tak mówiło :) co proponujecie??;>
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jak wpie*dalasz kilka opakowań HMB na miesiąc to może i tak. IMO HMB to shit i wiele niezależnych badań pokazuje, że to wielka ściema i placebo...
 
Do góry