Kowbojki

Status
Zamknięty.

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
Dlaczego jeżeli coś sie komuś nie podoba to uważa, że jest to pedalskie? Przecież te buty nie są pedalskie bo nie noszą takich pedały tylko nikt by ich nie ubrał. To 2 różne znaczenia :mruga:
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Hmmm czyli opinie dosyć monotematyczne :) Takie buty doskonale pasują do dżinsów oraz spodni "normalnego" kroju, może dla tego mało osób takie ma.

A co do ceny to ja kupiłem za tyle samo ile kosztują porządne glany, więc tak drogo nie jest znowu. Zwłaszcza że moje mają dobre dwa lata i wyglądają prawie jak nówki :)

Ogólnie polecam choć jak widzę po opiniach to raczej nie ma komu :p
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
nie wiem czy błednie stwierdze ale strasznie gejowskie :X

nikt tego nie nosi , chyba ze ma nie rowno poukładane w głowie czy sa uzywane jako rekwizyt..
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
a moze na wsi??


nie wiem czy błednie stwierdze ale strasznie gejowskie :X

nikt tego nie nosi , chyba ze ma nie rowno poukładane w głowie czy sa uzywane jako rekwizyt..


To forum schodzi na psy. Każdego dnia przybywa durnych postów. Jeden kretyn wszystko co mu się nie podoba uważa za pedalskie lub posądza autora o to że jest wieśniakiem a drugi twierdzi że wszyscy którzy noszą, lubią coś czego nie nosi tłum ludzi na ulicy ma coś nie tak z głową :/ Żal mi was dzieci :mruga:


Co do butów - podobają mi się wizualnie ale sam wolę coś wygodniejszego, raczej sportowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry