Kowbojki

Status
Zamknięty.

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Ja osobiście butów tego typu nie ubrałbym nigdzie, bo to po prostu nie mój styl... Ten egzemplarz jest bardzo ładny... Trzeba lubić takie buty i już
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ehhhh ja moze tego komentowac nie bede bo napewno wiekszosc uzytkownikow tego forum bedzie wiedzialo jaka by była moja opinia...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Na półce by sie ładnie prezentowały. Nie założyłbym ich jednak za nic.
 

Blacksilver

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
mi też sie one nie podobają a poza tym nie dałbym 650 zeta za buty a szczególnie takie. :) choć są osoby które takie buty lubia i kupuja je i mi to nie przeszkadza. i wszystko zależy od tego co ubierzesz do tych spodni.
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
mi też sie one nie podobają a poza tym nie dałbym 650 zeta za buty a szczególnie takie. :) choć są osoby które takie buty lubią i kupują je i mi to nie przeszkadza. i wszystko zależy od tego co ubierzesz do tych spodni.
po 1 primo buty nie lubią ozdób.
po 2 primo nie są spodnie a buty.
po 3 primo jak już używasz polskich znaków to rób to zawsze a nie kiedy ci się wciśnie alt.
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Też prawda że cena szokuje :) i nie do wszystkich pasują :) ale ja tak jak pisałem mam prawie takie same i czuję się świetnie w nich. I wbrew pozorom dużo facetów takie nosi, przynajmniej w moim mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry