Koszulki z nadrukiem

M

MariaWisniewska

Guest
Jeżeli chodzi o koszulki z nadrukami/napisami to ja polecam tę firmę: http://www.megakoszulki.pl/ Wielokrotnie kupowałam u nich różnego rodzaju koszulki i nigdy nic złego się z nimi nie działo. Cena jest przystępna, a jakoś materiału i nadruku naprawdę dobra. Koszulki wyglądają tak jak na zdjęciach :)
 

marko800

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie tylko nadruk musi być profesjonalnie wykonany, ale też odzież musi być dobrej jakości! Co mi po ślicznym, dużym nadruku, jak po dwóch praniach koszulka się na szwach rozejdzie... Ja mam swoją sprawdzoną firmę - Kadok z Gdyni - jestem u nich stałym klientem. Wiem, że jak tam coś kupię, to będzie nie tylko łądny nadruk, ale też porządne ubranie. Można spokojnie powierzyć tej firmie wykonanie koszulki na prezent komuś. Jakbyście byli zainteresowani to odsyłam na ich stronkę: www.kadok.pl
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Osobiscie bardzo podoba mi się koszulki z nadrukami,szczególnie jeżeli są to oryginalne i stylowe nadruki. Trzeba tylko uważać na jedno, amianowicie na ich jakość,aby nie okazało się,że koszulka jest do wyrzucenia po 2 praniach.
 

yolo

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja polecam wam prezencik.sklep.pl, można sobie wybrać jakiś wzór(zmodyfikować) ale drukuje także to co klient potrzebuje. Jakość koszulek i nadruku b.dobra :)
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
koszulka spoko, nawet niezla
ale ten symbol jest bezdyskusyjny nawet w swojej prostej naturalnej formie
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
a ja się zastanawiam w dobie koszulek smurf, coca cola, simsonów itp. czy obecni 18 latkowie wiedzą w ogóle o co chodzi
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Nawet jak nie wiedzą to dobra grafika może ich zainteresuje i skłoni do douczenia się.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
z tej strony na to nie popatrzyłam ... może masz rację i 5% osób dostających taką koszulkę się tym zainteresuję ale z drugiej strony dobre i to
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Kwestia gustu,mi bardzo podobają się koszulki z nadrukami,ponieważ są oryginalne. teraz na naszej stronie także znajdziecie ich szeroki wybór,zapraszam:)
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jak nie mam pomysłu na prezent dla rodziny lub przyjaciół to zamawiam właśnie koszulki :p Koszulka z fajnym motywem każdemu się przynjamniej podoba a i przyda. Ja zamawiam z stronki koliber.waw.pl także mogę ich polecić. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości :)
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej,
polecam Ci firmę starnas.pl

Nadruk na pewno nie zejdzie po kilku praniach. Sama kupiłam tam kilkanaście sztuk i jestem zadowolona:)
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dla każdego dobre co innego :p Jeśli już jesteśmy w temacie koszulek to chciałabym się Was poradzić. Mam zamiar zamówić jakąś koszulkę dla taty na imieniny, ale nie wiem właśnie na jaki napis się zdecydować. Chciałam się tutaj na forum podpytać o jakieś fajne pomysły. W internecie znalazłam taką propozycję zobaczsam.pl/glowa-rodziny-p-249.html, co o niej myślicie? Podsyłajcie fajne teksty :p
 

element25

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja poczynilem ostatnio ciekawe odkrycie :D mianowicie trafilem na sklep Banita i bylem bardzo mile zaskoczony. nigdzie nie moglem znalezc fajnych bezrekawnikow z nadrukiem, a tu prosze :)
 

Marko88

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio korzystałem z moj-nadruk.pl i jestem bardzo zadowolony. Mogę śmiało polecić. Nie dość, że łatwo to jeszcze jakość bardzo dobra.
 

paulinkaa1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Robiłam osttanio koszulki na wyjazd integracyjny w firmie. Powiem , że cięzko było znależć firme w Katowicach wykonującą nadruki na koszulki, która by mi je wykonała z dnia na dzień. Na szczęscie udało się w Ship Center(w w w. shipcenter. pl) . Szybko tanio sprawnie i fachowo POLECAM!
 

Aleksander76

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
paulinkaa1234 napisał:
Robiłam osttanio koszulki na wyjazd integracyjny w firmie. Powiem , że cięzko było znależć firme w Katowicach wykonującą nadruki na koszulki, która by mi je wykonała z dnia na dzień. Na szczęscie udało się w Ship Center(w w w. shipcenter. pl) . Szybko tanio sprawnie i fachowo POLECAM!
Nie lepiej kupić na allegro czy w sieci papier do nadruków na koszulkę, wydrukować sobie dowolny obrazek na koszulce, którą wcześniej wybraliśmy z wysokiej jakości tkaniny, niż tak w ciemno zamawiać w sieci i nigdy nie być pewnym efektu?

Ja kiedyś zamówiłem sobie koszulkę z włąsnym nadrukiem na aukcji i po pierwszym praniu jakość jej była fatalna.
 
Do góry