Koszulki z nadrukiem

lajkonik5

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zobacz koszulki na theseguyz.com mają bardzo fajne wzory dla każdego, a do tego są naprawdę śmieszne :D
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem w wielu sklepach internetowych z odzieżą sportową możesz spotkać tego typu koszulki,tylko inna kwestia ze warto skupić się na jakości nadruku,tak aby nie był on słaby i nie zszedł po 1 praniu.
 

pacman_x

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o koszulki z nadrukami/napisami to ja polecam tę firmę koliber.waw.pl Wielokrotnie kupowałem u nich różnego rodzaju koszulki (na wieczór kawalerski i tego typu imprezy) nigdy nic złego się z nimi nie działo. Cena jest przystępna, a jakoś materiału i nadruku naprawdę dobra. Koszulki wyglądają tak jak na zdjęciach :)
 

czifofczifs

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja z kolei już wiele razy korzystałam z Multistar multistar.pl/. Duży wybór ciuchów (różnego rodzaju i zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci) i profesjonalne wykonanie. Jakby ktoś potrzebował , to ja polecam :)
pacman_x napisał:
Jeżeli chodzi o koszulki z nadrukami/napisami to ja polecam tę firmę koliber.waw.pl Wielokrotnie kupowałem u nich różnego rodzaju koszulki (na wieczór kawalerski i tego typu imprezy) nigdy nic złego się z nimi nie działo. Cena jest przystępna, a jakoś materiału i nadruku naprawdę dobra. Koszulki wyglądają tak jak na zdjęciach :)
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Kiedyś zamawiałam koszulki z nadrukami na wieczór panieński na stronie koliber.waw.pl i były na prawdę przyzwoite jak za tą kwotę, którą za nie zapłaciłam :) Swoją mam do dnia dzisiejszego.
 

mariollo

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio zakupiłem koszulkę z nadrukiem w tym sklepie kadok.pl/
I przyznaję, że był to bardzo dobry pomysł. Szybko i sprawnie wszystko zostało załatwione, również wysyłka była bardzo szybka no i cena także przystępna.
 
S

Sttark

Guest
Dobry stosunek jakości do ceny ma firma Druk Cyk. Na stronie www.druk-cyk.pl masz w galerii pokazane na jakich ubraniach drukują. Ogólnie to operują sitodrukiem, więc spoko, akurat ta technika jest dość trwała. Pozdr.
 

maniakkoszulek

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakość nadruku w zasadzie zależy od wybranej technologii - jest ich kilka i każda ma swoje wady i zalety.
Jeśli chodzi o nadruki bardzo trwałe (w zasadzie wcześniej się niszczy koszulka niż nadruk) to technologia FLEX wydaje się być najlepsza. Owszem haft jest mocniejszy ale drogo wychodzi i przy dużych powierzchniach robi się skorupa...
Technologia FLEX nadaje się do grafiki wektorowej co sprowadza się że projekt trzeba przygotować w programach takich jak Adobe Illustrator bądź Corel Draw.
Gotowe wzory można również pobrać z portali typu vectorstock.com - na upartego można znaleźć również darmowe wzory ale 1 dolar za fajny wzór to chyba nie dużo.
Na stronie t-shirt-decoration.pl można zamawiać wydruki FLEX wraz z przygotowaniem projektu lub przygotować go samemu. Na stronie dostępne są makiety na, które można nanosić grafikę oraz określać kolorystykę folii oraz koszulki. Każda koszulka ma osobną makietę dzięki czemu można dokładnie rozmieścić grafikę praktycznie na całej koszulce (no może poza szwami, kołnierzykiem). Koszulki można zamawiać już od jednej sztuki. Warto wybrać odpowiednią tkaninę o wysokiej gramaturze ale nie koniecznie największej.
 
O

OmbreClothing

Guest
Co sądzicie o takich?

Link do T-shirtów w moim profilu ;)
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 0
  • 01.jpg
    01.jpg
    99,9 KB · Wyświetleń: 0
  • 05.jpg
    05.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 0
  • 17.jpg
    17.jpg
    101,6 KB · Wyświetleń: 0
G

Georginia40

Guest
Są bardzo różne metody nadruku. Najtańszą jest zdecydowanie sitodruk . Jednak opłaca się jedynie przy większych zamówieniach. Wzór na koszulce musi byc taki sam. ,Można natomiast wybierać przeróżne kolory koszulek.

Dobrą ofertę posiada hurtownia Reflect: http://www.reflect.pl/- pozwolę sobie dać do niej link bo może ktoś będzie potrzebował info gdzie można wydrukować sobie takie większe ilości koszulek reklamowych.

Jakiś czas temu kupowaliśmy tam dosyć sporą partię na konferencję promocyjną w firmie.
 

1wipopo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.Ja też swego czasu rozglądalem sie za opcją zamowienia koszulek na prezent z indywidualnym nadrukiem. Dla mnie możliwość samodzielnej konfiguracji nadruktu to ważny element.Zdecydowalem się na propozycję tylkomalowane.pl Specjalizują się w tematyce marinistycznej-przypuszczam że to chomik szefa, ale można im przeslać dowolny projekt i Oni to ręcznie przeniosą na t-shirt. Mają niezle ceny, dobre materialy, a co do trwalości- zobaczymy z czasem :)) Wiele jest firm oferujących nadruki. Ważne, żeby trafić na taką, która nas nie zawiedzie :) Latwo się "naciąć", czego także już doświadczylem. Pozdrawiam
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
PYTANIE, czy korzystaliscie kiedyś z usług takich firm jak ideashirt.pl i projektowaliscie nadruki na koszulki. CZyli czy macie koszulki z własnymi nadrukami? No mnie korci, żeby się skusić na cos takiego :)
 

1wipopo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam tylkomalowane pl jesli chodzi o dobrej jakosci koszulki z nadrukiem. Tam w zasadzie nie drukuja a recznie maluja tematy na koszulkach wedlug indywidualnego zamowienia i pomyslu klienta. Polecam zajrzec:)
 
S

szyszana

Guest
Jeśli to ma być forma prezentu to jeszcze zdecydowanie taki kierunek - http://giftmania.com.pl/
Wiele zależy od waszego podejścia - ogólnie rzeczy z nadrukiem są fajnie wykonane, śmieszne, ale też nie dla każdego mogą być odpowiednie. Musicie sami sobie odpowiedzieć na pytanie - jaka to osoba?
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Kamilkamyk napisał:
PYTANIE, czy korzystaliscie kiedyś z usług takich firm jak ideashirt.pl i projektowaliscie nadruki na koszulki. CZyli czy macie koszulki z własnymi nadrukami? No mnie korci, żeby się skusić na cos takiego :)
Przerabiałem te wszystkie firmy oferujące założenie swojego sklepu z koszulkami i jeżeli chciałbyś się tym zająć na poważnie to fajnie poszukać u siebie w mieście firmy robiące takie nadruki i po prostu się dogadać (taka firma też może wystawiać umowy-zlecenia i nie trzeba mieć działalności gospodarczej) a sklep założyć we własnym zakresie - jest wiele darmowych rozwiązań któe możesz dostosować do własnych potrzeb. Zaletą takiego rozwiązania jest to że masz pełną kontrolę nad sklepem więc w każdej chwili możesz zmienić swojego producenta na innego, możesz wybrać koszulki na których chcesz drukować i sprawdzić ich jakość, masz kontrolę nad wyglądem swojego sklepu (większość sklepów na gotowych platformach wygląda tak samo), możesz ugrać dużo niższą cenę niż w serwisach oferujących gotowe rozwiązania, reklamujesz tylko siebie a nie serwis pośredniczący...
Ja swój sklep prowadziłem na platformie cupsell ale testowałem też ideashirt, koszulkomat, trzyszopy i pewnie jakieś jeszcze mniejsze których nie pamiętam ... Teraz prowadzę swój sklep z koszulkami (insanebear.com) jako osoby twór, na takiej zasadzie jak opisałem i nie wyobrażam sobie że mógłbym wrócić na platformę cupsell...
 

Nowak Nowak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zlookajcie stronę dzidzic pruski - mają mega koszulki z fajnymi napisami.
 

kamilforum

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz koszulki dobrej jakości radzę wybrać wyższą gramature marki GILDAN. Zamawiałem kiedyś koszulki z nadrukiem w firmie bodman.com.pl . Nadruk wykonali na koszulkach GILDAN i na prawdę wyszło rewelacyjnie.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
GILDAN rzeczywiście spoko firma jeżeli chodzi o koszulki, natomiast z firmą Bodman mam osobiście złe doświadczenia - już w trakcie dogadywania współpracy były dość duże obsuwy czasowe a jak przyszło do realizacji pierwszego zamówienia to musiałem czekać tydzień na jakiś odzew. Olałem sprawę ... Być może teraz jest lepiej - nie wiem :)
Co do samych koszulek to ja, u siebie w sklepie, pod nadruki wybrałem firmę Adler i jestem mega zadowolony - co dla mnie jest najważniejsze to ściągacz przy szyi + krój i ze wszystkich testowanych koszulek Adler przetrwał najdłużej w niezmienionej formie :) Jakiś znawca tematu tutaj może zaraz przyjść bo wyszuka temat w goole i powie że Adler to kiszka bo bawełna nie jest czesana (ostatnio jest jakieś lobby w tym temacie) - nawet nie wiem do końca o co chodzi z tym czesaniem, nie wiem nawet czy koszulki firmy Adler są z bawełny czesanej czy nie ale tak jak pisałem wcześniej, przetestowałem naprawdę sporo koszulek pod nadruki i te koszulki które tak dumnie były opisywane że są z bawełny czesanej były po prostu słabe a koszulki np. Fruit of the loom które do takich testów najczęściej były brane jako te gorsze, przetrwały dużo dłużej w niezmienionej formie ;) To się rozpisałem ;)
 
Do góry