Koszty konsultacji u dietetyka.

N

nianiaSweet

Guest
no tak, tylko że ja nie mam jako takiej otyłości chciałabym zgubić ok 15 kg, a żaden lekarz nie opisze mnie jako osoby otyłej :) więc chodzi tutaj raczej o lekki lifting :) chiałabym żeby dietetyk podszedł do mnie indywidualnie, wziął pod uwagę moje potrzeby i na bieżąco kontrolował moje osiągnięcia.
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ropucha_89, a ile musisz czekać na taką wizytę u specjalisty NFZ? :) fakt, ze masz za darmo, ale czy nie lepiej zapłacić niecałe 200 zł i mieć miłą wizytę od ręki? ja nie żałuję pieniędzy wydanych w luxmedzie. Jeśli miałabym iść ponownie, mój wybór nie padłby na pewno na nfz.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no wlasnie o to chodzi zaplacisz i masz z glowy, jestem dobrze potraktowany, pomoga Ci a do tego nie musisz czekac. ja juz od paru miechow z dziewczyna korzystam tylko z prywatnego pakietu i naprawde nie zaluje takiej decyzji
 

eva001

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja odchudzałam się w poradni dietetycznej w Gdańsku i od razu widziałam ile zapłacę bo skorzystałam z ich cenniku na stronie. Cały proces odchudzania przeszłam naprawdę lekko nawet nie czułam specjalnie że jestem na diecie, miałam poczucie że jestem pod okiem dobrego dietetyka.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Warto zainwestować, ale u sprawdzonej osoby. W internecie macie wielu naciagaczy. I jak już zainwestujesz - stosuj się do tego sztywno a napewno bedzie efekt.
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Paulina_smacka napisał:
Hmm... A nie lepiej zmienić styl odżywiania, 5 posiłków dziennie co 3 godz. Więcej ryb, warzyw i owoców. Mało węglowodanów i regularnie ćwiczyć? Ważyłam 100 kg i udało mi się schudnąć do 56 kg w ten właśnie sposób. I gwarantuję Ci, że nie będziesz chodzić głodna :) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
No ale nie każdy wie jak ten styl zmienić
 
Do góry